Bir zamanlar sevgisini uzakta yaayp mutlu olanlar varm? Varsa yazsn buraya ltfen

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve didnil tarafından 11 Aralık 2009 başlatılmıştır.

11 Aralık 2009
    Konu Sahibi : didnil
  1. didnil

didnil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    herkese selamlar arkadaşlar =)
    ben yaklasık 5 aydır bi ilişki yaşıyorum çok mutluyum huzurluyum kimseyi sevmediğim kadar şuan ki sevgilimi seviyorum lakin aramızda ki tek sorun uzaklık.. ister istemez bizi yıpratıyor bu üzüyor.. böyle oluncada bizde üzlüyoruz bi kere ayrılmaya karar bile verdik ama yapamadık bu kadar severken ilerde böyle güzel sevgi saygı dolu giderse evleniriz diye hayal ediyoruz.ama bana hayal gibi geliyor merak ettiğim şu arkadaşlar benim gibi ilişki yaşayıp evlenip mutlu olan varmı.uzaklık problem etmeden sabırla bekleyip muradına eren.. benım etrafımda böyle bişey yaşayan yok haliyle zor imkansız gibi gelmekte ama severkende sorunları aşarız diye düşünüyorum.Bi yanım gününü yaşa diyor bi yanım geleceğimde bu insan olmalı deyip hayal ediyor.. arkadaşlar varmı benim gibi olup mutlu olan ? okuduğunuz için teşekkürler =)

:enbuyukkk:

2. 11 Aralık 2009
  3. immortale_angelo

immortale_angelo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yani ben daha evlenmedim ama adım atıldı ailecek..ve allahtan bi mani çıkmadığı sürece evleneceğiz..inşallah.ben niğdedeyim erkek arkadaşım ta izmirde..yeterince hatta haddinden fazla uzak yani:) önemli olan mesafe değil tamam sorun oluyor ama eğer ikinizde seviyorsanız o sorunlar sadece 1-2 saat sürer...güven ve sevgi olduğu sürece isterse sen istanbulda ol o karsta olsun...tınnnn

4. 11 Aralık 2009
  5. immortale_angelo

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ve biz ilişkimizi 1 yıldır böyle yürütüyoruz..359 gündür:)

6. 11 Aralık 2009
  7. didnil

didnil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım Allah mutlu etsin inşallah çok huzurlu olursunuz bende izmirdeyim sevgilim istanbulda..
    inşallah bizimde sizin gibi uzun güzel evliliğe adım atılmış bi ilişkimiz olur =)

8. 11 Aralık 2009
  9. immortale_angelo

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah canım..umarım herşey yolunda gider...

10. 11 Aralık 2009
  11. mermaid_34

mermaid_34 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    cnm sana en iyi merhem ben olurum herhalde ben eşimle 9 yıl boyunca çıktım ve uzaktık :)
    :asigim:eşim aslen tekirdağlı 4 yıl tekirdağda yaşadı hep uzaktık sonrada üniversite okumaya erzuruma gitti. 5 sene de orada kaldı. erzurumdaki seneler çok daha zor geçti bizim için. ama çok şükür ki uzaklık sevgimizi daha da körükledi ki şu an evliyiz ve doğacak oğlumuzu bekliyoruz

darısı başına cnm .:)

12. 11 Aralık 2009
  13. Princess

Princess Guest

birkaç soru var bu konuyla ilgili.
    net'ten mi tanıştınız?
    yüzyüze görüştünüz mü?
    yaşlarınız kaç, yani belli bi olgunlukta mısınız? (ki mesajınızdan öyle olduğunuzu tahmin ediyorum)
    daha önce aynı şehirdeydiniz sonradan mı aranıza mesafeler girdi?
    GBT alıyor gibi oldum kusura bakmayın:) sadece diğer arkadaşların da daha kolay yardımcı olabilmesi için sordum bu soruları.

bir de kendi adıma cevaplayayım, sevdiğim adam dünyanın öbür ucunda olsun, ömür boyu beklerim. sizin tabirinizle "günümü de yaşadım" onu tanımıyorken. hiiiç de eğlenceli değildi.şimdi onunla bir gün geçirebilsem her şeye değer.

aslında davulun sesi uzaktan hoş geliyor.erkek arkadaşınızla ayrılsanız hiç de öyle alem yapmazsınız,baya baya acı çekersiniz,gününüzü yaşayamazsınız, diğer erkeklerden de kolay kolay hoşlanmazsınız.
    seviyorsanız gidebildiği yere kadar gitsin bence ilişkiniz.

14. 11 Aralık 2009
  15. didnil

didnil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

ah canım Allah analı babalı büyütsün gerçekten merhem oldun.Daha dün bu konudan tartıstık ama sonra biz napıyoruz dedik.ama sizin yazılarınızı okuyunca içim rahatladı gerçekten.peki aileler nasıl bakıyor bu duruma yani uzak sonuçta evlilik olacağı zaman çok zorluk çekilir gibime geliyor eşyalar alışverişler sürekli mekik dokumalar fisfisfis

16. 11 Aralık 2009
  17. didnil

didnil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

=) yok yok tabikide sorcaksınız =)
    istanbulda bir arkadaşımın vesilesiyle tanıştık sonra internet tabıkı de etkılı oldu geldi gitti sağolsun ama benim gitmem pek mümkün gibi gözükmüo şuanda oda çalıştığı için elinden geldiğince varlığını hissettirmeye çalışıyor..
    21 yasındayım 22de diyebilirz aslnda =)

18. 11 Aralık 2009
  19. speedy-gonzales

speedy-gonzales Ömrüm Ömrüne Annem !! Pro Üye

Beğenildi:
    1.268
    Ödül Puanları:
    338
    aramızda 17 saatlik yol vardı ama mutluyduk