Bir ********zede daha!Lütfen yorum!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ekin79 tarafından 27 Mart 2010 başlatılmıştır.

27 Mart 2010
    Konu Sahibi : ekin79
  1. ekin79

ekin79 Ya RAB Bizede Nasip Et Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Arkadaşlar 8aylık evliyim.Bu aralar herşey üstüste geliyor.Bu süreçte korunmamamıza rağmen bebeğimiz olmadı.Sorun eşimde çıktı.Şuan vitamin ve kür uyguluyoruz.
    Şimdi sorun bu değil.Yenisi eklendi.Eşim ********ta eski kız arkadaşını aratmış.Denetlemek huyum değil.Tamamen tesadüfen bebek sorunumuzla ilgili bir siteyi geçmişte ararken bununla karşılaştım.Dün sabah gördüm dumura uğradım!O uyurken evden çıktım amacım ev terketmek değil.
    Zaten o kararla çıksam asla dönmem!Anneme gittim.Anneme birşey söylemedim tabiki.Üzülmesin!
    Sonra aradı,açmadım.(bu arada pc de o sayfayı açıkbırakıp çıkmıştım.Anlamış tabi ki)Geldi beni aldı.Öylesine baktım.Falan,filan vs..

Herneyse bunu kendi ailesine söylmeyi düşünüyorum.Doğru mu yapıyorum?Kafam çok karışık.Sağlıklı düşünemez oldum.Ben neti bebek için ne yapmalıyız diye araştırmak için kullanırken onun yaptığına bakın!..Çok üzgünüm!...
    senağlama

2. 27 Mart 2010
  3. teolog

teolog Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    canım merak etmiş aratmıştır bazen ben hiç sevmediğim bir insanı bile arıyorum merak ediyor insan sonuçta sakn ama sakın eşinin aileisne söleme
    anladığım kadaryla bebeğimiz olmuyor diye başka arayışlara yönelir korkusu var
    biraz bu yüzden bu durum canını sıkmış olabilir
    daha önce de yapmadıysa hemen karar verme bu davranışllarına devam ederse o zaman sölersin
    ama önce kendi aranızda halledin
    ama sakın aileisne hemen söleme

4. 27 Mart 2010
  5. ekin79

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Sağol yorumun için şimdiye kadar asla öyle bir eğilimi olmadı telefonu bile hep ortadadır.Denetleme ihtiyacı bile duymam.Zaten denetleyeceğim bir evliliğide sürdürmem.Bunu onada söyledim.Aramızda halledilmesi gereken bir konu evet!.Ama ciddiyetiminde farkına varmasını istiyorum.

6. 27 Mart 2010
  7. ozzy_mim

ozzy_mim artık evli :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ya bence de ne var ki orada mesajlaşmalarını fln görseydiniz tabi ki önemli bişi bu ama aratmasına bişi yok.merak bu olabilir. sakın olayı büyütmeyin.bence yani.gerekli tepkiyi koyarsanız ztn bidaha aratmaya bile cesrate etmez.ama bence huzurunuzu kçaırmayın. Allah bi an önce de hayırlısı ile bebek sahibi olmanızı nasip etsin

8. 27 Mart 2010
  9. teolog

teolog Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    tamam o zaman canım zaten tlf nuna cvp vermemişsin hemen tepkini göstermen güzel ama hemen yumuşama istersen bir iki daha süründür daha iyi anlar:)
    diyorsun ya hiç eğilimini görmedim diye
    baştan nasıl alıştırrsan öle gider diye düşünüyorum zaten tepkinide hemen vermişsin

10. 27 Mart 2010
  11. ThirtyFouR

ThirtyFouR iStaNBuL Pro Üye

Beğenildi:
    411
    Ödül Puanları:
    188
    cocuk degilsiniz ki sorun ciktiginden esinizi gidiüp ailesine sikayet edesiniz.
    bana cok sacma geldi isin acikcasi, esiniz icin cok gurur kirici birsey olur
    sizin yerinizde olsam asla böyle birsey yapmam

12. 27 Mart 2010
  13. ekin79

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

Amin canım inşallah!..Beklemediğim birşey olunca büyütüyorda olabilirim..Ama ders çıkarsın kendi de..Aaaa ne olcak normal tabiki diyememde!..

14. 27 Mart 2010
  15. ekin79

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

Şikayet değil..Aslında dediğim gibi ciddiyetimin farkına varması için böyle birşey düşündüm..Yoksa bende özel sorunlarımızı asla yansıtmadım.Yansıtmamda!..
    Dediğim gibi sağlıklı düşünemediğim için saçmalıyorda olabilirim.Zaten bu ruh haliyle yanlış bir şey yapmamak için sizlere danışıyorum canım.

16. 27 Mart 2010
  17. ozzy_mim

ozzy_mim artık evli :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    suanda bi de bu bebek gerginliğiyel kafanızda kurrark büyütüyor olabilirsiniz.tabi ki eşinize aaa cnm aferin sana gel beraber aratalım hatta eski sevgilierini ben de merak ettim şimdi-demeyin de ama huzurunuzu kaçırark da kendinizi de bunlatmayın:1hug: sevgiler

18. 27 Mart 2010
  19. ThirtyFouR

ThirtyFouR iStaNBuL Pro Üye

Beğenildi:
    411
    Ödül Puanları:
    188
    anliyorum canim hangi kadin olsa köpürür.ben dahil.esim öyle birsey yapsa o gün hayati ona zindan ederim herhalde :eek:klava: ama esine güveniyosan daha önce bu tür bi sorun yasamadiysaniz sadece ikinizin arasinda kalmasi daha dogru bence.aile isin icine girince konu cok büyür sen hakliyken haksiz duruma bile düsebilirsin esinin gözünde.