Biraz bakarmısınız?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Shurup tarafından 10 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

10 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : Shurup
  1. Shurup

Shurup Guest

Kızlar benim sorunum eşimle...2 yıllık ewliyiz biz.3 aylık da bir kız bebeğim war...aramızda bi sorun yok gibi gözüküyor.her şey gayet saygılı ve güzel çok şükür.

Ama benim sorunum cinsellikle ilgili.Cinsellik konusunda eşim çok soğuk bana karşı.Güzel bir yatak birlikteliğimiz yok.Hatta ben yaklaşmasam,onun beni hiç arzuladığı yok.Bütün iişkilerimiz benim yaklaşmamla oluyor.Her zaman ilk adımı ben atıyorum ve sonrasında kendimi çok kötü hissediyorum.

Eşinin cinselliğe olan düşkünlüğünden şikayetçi bayanlara gıptayla bakıyorum.

neden olabilir sizce bu.soğumuşmudur benden.Doğumdan sonra oldu desem,ben sezeryan oldum.Yani ilişkiyi soğutacak bi durumum olmadı.fiziğimden dolayı desem,doğumdan sonra hiç kilom kalmadı.ten uyumu dedikleri şey mi yok acaba aramızda.

Fikirlerinizi önemsiyorum.

2. 10 Temmuz 2009
  3. isolde

isolde sadece kızım.... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    bebekten önce nasıldınız peki....

4. 10 Temmuz 2009
  5. Shurup

Shurup Guest

bebekten öncede böyleydi.yani yine hep ben yaklaşırsam oluyordu ilişki.ondan hiç bişi gelmiyordu.ama ben yakılaştığım zamanda asla ters çewirmiyor.

6. 10 Temmuz 2009
  7. sopakuzuli

sopakuzuli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    206
    Ödül Puanları:
    113
    sana yardım etmek isterdim ama malesef evli değilim:)) eşin anlayışlı bi insansa terapiste gitmeyi deneseniz.

8. 10 Temmuz 2009
  9. akidem

akidem KUZEYİM... Pro Üye

Beğenildi:
    2.987
    Ödül Puanları:
    238
    Hayatım eşinin belki testestoronu düşüktür.Her erkek aynı derece de istekli olamayabilir.

10. 10 Temmuz 2009
  11. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    ya neden o söylemiyor hep ben söylüyorumun derdine düşüyor insanlar anlamış değilim.öyle yada böyle birlikte oluyorsunuz ve ,bu bahsettiğiniz olaydan başka da sorun yok değilmi? o halde düşünmeyin..

12. 10 Temmuz 2009
  13. bir_bulut_olsam

bir_bulut_olsam öLüMüNe "ATATÜRKCÜYÜM" Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evli olmadıgım için anlayamam bu sorunu ama evli olsam böyle bisey olsa ne düsünürüm diye düsündüm eger eşim ben yaklastıgımda geri cevirmiyorsa pek problem etmezdim sanırım..seni istemiyor olsa eşin sen yaklastıgındada geri cevirirdi.aslında cinsellige cok düskün olmasından daha iyi böyle olması.bazı erkek aklını orasına takıyor bence o durum daha rahatsız edici.bosver üzülecek bisey degil bu.bebişine Allah saglıklı hayırlı ve uzun ömürler versin:nazar:

14. 10 Temmuz 2009
  15. TheShe

TheShe Guest

Belki de kendini ifade etme sorunu vardır, ilk adım ondan gelsin istemiyo olabilir. Seni reddetmediğine göre bence sorun yapma ama duygusal yönden yakınlaşarak olayın kendinden gelişmesini deneyebilirsin. 2 yıl uzun bir süre sayılmaz, zamanla aşacağınızı düşünüyorum

16. 10 Temmuz 2009
  17. _Mustang_

_Mustang_ BiLMeM Pro Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    153
    Bunu eşinle konuşmaı denedinmi. merak ettiğin soruların en doğru cevabı onda saklı :)

18. 11 Temmuz 2009
  19. Semo

Semo SeViYoRuM, SeViLiYoRuM!!! Üye

Beğenildi:
    315
    Ödül Puanları:
    188
    Bu konu hakkinda oturup konustunuzmu hic?

Belki bir isteksizlik sorunu vardir, hersey olabilir.

Konusmayi deneyin bence, hatta ikna olursa terapiye gidin beraber ;-)