Biraz buruk ama neden

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve zulalcat tarafından 27 Eylül 2010 başlatılmıştır.

27 Eylül 2010
    Konu Sahibi : zulalcat
  1. zulalcat

zulalcat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar ok ozur dileyerek ve kendimden utanarak ama yinede buruk haldeyim nedenmi ucuncu denemem sonunda tedaviyle ikizlerime hamile kaldim bizim ailede kiz cocugu cok sevilir hic kiz erkek ayrimida yoktur ilk gunler hep icimden kiz istiyodum ama etraftan oglun olack dediler esimin ailesinde hep oglan cok buda etkiliymis cinsiyette yani baba tarafi azda olsa bide cok genc kazada dayimi kaybettik onun adini koycaktik su anda 17hafta dort gunluk dr gittik dr birisi kesin kiz otekisi gostermiyo ama kiza benziyo dedi kendimizi o kadar o kadar hazirlamisizki iki oglana inanamadik kesinlikle sagliklari cok onemli rabbinmin bana muizeleri onlar ama icimde bi burukluk var rabbim hayirli evlat versin cok sacma dusunceler bunlar ama neden bu burukluk neden rabbime karsi hata dusunuyorum ne guzel iki tane kizim olcak ha birde gostermeyipte kiza benziyo olup oglan olan yada tam tersi olan varmi aranizda sadece merak iki tane prensesim gelecek ne buyuk nimet benim icin

2. 27 Eylül 2010
  3. XOXzlem

XOXzlem İNŞALLAH BİR GÜN........ Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    196
    kesinlikle çok büyük bir nimet,seninde dediğin gibi..
    sadece bunu söylemek istedim ben

4. 27 Eylül 2010
  5. canan2508

canan2508 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    kucağına aldınmı sağlıkla
    kızmış erkekmişş hiç önemsemeyeceksin sağlıklı olsun yeter diyeceksin
    hele allah muhafaza dr hamileliğinle ilgili ters bişi söylese bunları düşündüğün için pişman bile olacaksın
    hiçç ama hiç takılma cinsiyet konusuna hayırlı hamilelikler güzel doğumlar arkadaşım

6. 28 Eylül 2010
  7. NIRSEN81

NIRSEN81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    günaydın...benimde ikiz kızım olacak inşallah.ailem çaktırmamaya calışsada belki doktor yanlış görmüştür,biri erkektir dese de umrumda değil.allahın izniyle ben her iki kızımıda çok seviyorum yeterki sağlıklı ve miadında doğup büyüsünler.benimde bir kız kardeşim var.kardeşim doğunca erkek değil diye üzülen babamı sonrasında hayırsız etraftaki oğlanları görünce binlerce kez iyiki kızlarım var diye şükretmesine şahit oldum.unutma biz allahtan sadece bebek değil hayırlı evlat diledik ve allah da en hayırlısını verdi,öyleyse bizlerde şükretmeliyiz.etrafı boş ver canım aynı şeyleri aynı cinsiyette ikizi olacak herkes yaşamıştır emin ol.tedaviye yanıtsız bir çok insan var emin ol bir kız bile bana yeter diye dua eden de.yinede herşey gönlünce olsun,sağlıcakla kal...

8. 28 Eylül 2010
  9. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    benımde öle oldu uç kız dr bırını gordı ıkısı goremedı etraf ılla bırı erek dedı ben bekledım ve hep hayırlısı dedım en son dr üçüde kız dedı cok sevındım hepsı ark olucak ınşş bırbırlerıne kımseye ıht duymıcaklar eger bırı oğlan olsaydı arada tek kalıcaktı bı daha dogurmıcama gore sıkılacaktı belkı .........bu kısmet rabbım saglıkla vers yetrkı ...cok kısı keske bırı erk olsaydıo dıyoo hala...............üç kız cok guzel bence .......kızlarınla guzel gunler ols canım.......

10. 28 Eylül 2010
  11. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    ayrım yapmıyorum diyorsun ...ama içinde burukluk var .....

ikiz gebeliği çok başındasın sana tavsiyem cinsiyetini düşüneceğine hayırlısı ile taşımayı düşün...
    ben bebeklerimi kaybetme duygusunu en derinden yaşadım....
    hayırlı sağlıklı gebelik olsun

soruna yine cvp vereyim ilk oğluma 18 haftalıkken bakıldı erkek gibi dedi ama kordonda olabilir dedi
    diğer oğlumuda detaylıda gördük 21 haftalıkken

12. 28 Eylül 2010
  13. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    İlginçsiniz. Bu söylediklerinizin yanlış olduğunun sizde farkındasınız ama yine de kendinizi alamıyorsunuz böyle düşünmekten.

Biz anneler bile böyle düşünürsek o zaman babaları hiç kınamayalım. yada kız bebek doğurdu diye kadının üzerine kuma getiren zihniyeti de hiiiç ama hiç kınamayalım.

Asıl sizin boş boş konuşan insanlara karşı dik olmanız lazım. Söyledikleri o lafları yedirmeniz lazım onlara.

Ne diyim, sağlıkla doğsun bebekleriniz inşallah. Allah bağışlasın

14. 28 Eylül 2010
  15. meryem42

meryem42 ALLAHIM SANA EMANETIZ Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    allahim saglikla kucagina almayi nasip etsin
    benimde 1 ay once ucuz kizlarim oldu erken dogdular ve kuvozde kaldilar simdi daha hastanedeler
    allaha sukur iyiler simdi
    bence cinsiyetten once gebeligini dusun sonuna kadar gitmeyi dusun

16. 28 Eylül 2010
  17. anjelic

anjelic miyav Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Tedaviyle hamile kalan bir insanın bu şekilde düşünmesi bana çok garip geldi, ben 3 sene isteyip sonunda kavuştum ve gece gündüz şükredip kızlarımı sağlıkla, hayırlısıyla bana nasip etmesi için dua ediyorum, bence sen de öyle yapmalısın, doğurup kucağına almadan kavuştum saymak yanlış, ikizlerde sonuna kadar gidebilmek bile bir nimet farkında mısın? Rabbim sağlıkla tamamına erdirir inşallah diyeyim.

18. 28 Eylül 2010
  19. kadesa

kadesa Manyak Mıknatısı! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    29.768
    Ödül Puanları:
    463
    benim iki oğlum oldu,ne çok isterdim birisi kız olsun...Allah sağlık versinde önemli olan o..şu anda tek düşünmen gereken şey onları sağlıklıca doğurabilmek,onlara kavuşabilmek olmalı.cinsiyet en önemsiz şey bana göre...akıl ve beden sağlıkları yerinde olsun yeter..