Biraz iğrenç ama çilleri tamamen yok ediyor...

Konusu 'Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları' forumundadır ve Nelya tarafından 10 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    10 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : Nelya
  1. Nelya

Nelya NiLoVski Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    Benim bi arkadasim var 3 ay once Ukranyaya gitmisdi.1 hafta once dondu.Onu gorunce gozlerime inanamadim.Yuzu cok ve igrenc cilli olmasina ragmen temizlenmisdi.Nedenini sordum solemicem,sirrim bu dedi...ama sonunda soyletdim :) Ukraynada yasli bi teyzenin evinde kaliyormus ve onun cillerini gorup kurtulmak istermisin bunlardan demis.O zaman yuzunu cisinle her sabah 1 ay sileceksin demis.o da yapmis....sonucu ben gordum tertemizdi.bende de cil var ama yapamiyorum onu.Belki aramizda yurekliler vardir benim de bir katkim olsun diye yazdim.
    Ama eger bunu yapacak olanlar olursa yalniz sabah cisinizle yapmalisiniz.sabah erkenden bir kere tuvalete gidin ondan degil de,bi sonraki gidisinizden aalip silin yuzunuzu.
    Bilmiyorum belki beni kinayanlar da olur nasil bi tedavi diye ama duydugumu yazdim...deneyen ola bilir belki...tesekkurler....

2. 10 Mayıs 2009
  3. semaveela

semaveela hayallerim doğdu Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    ben bu yöntemi yaklaşık 12-13 sene önce duydum benim hiç çilim yok ama komşumuz denedi ve inanılmaz bir şekilde bir süre sonra yüzü bebek gibi oldu enteresan ama enfeksiyon kaptımı bilmem allah korusun bi tarafı yaparken diğer tarafı yıkmamak gerekli onlar bir kitaptan okumuş ve uygulamışlardı başarılı olmuştu

4. 10 Mayıs 2009
  5. bekolim

bekolim Gecmis tozdur üfle gitsin... Pro Üye

Beğenildi:
    42
    Ödül Puanları:
    148
    Goruyomusun su begenmedigimiz sidigin hikmetini killari yok ediyor, cilleri gideriyor du bakalim daha neleri cikacak deneyecek olanlar varsa paylassin arkadaslar biz de cevredekilere onerelim:)

6. 10 Mayıs 2009
  7. CiciliBicili

CiciliBicili kalbim 'ege' de kaldı:)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yha benım cildim harita gibi hemde dünya:roflol:
    ne ararsan var öellikle çil ve güneş lekesi artık çok sıkıldım ama bnuda yapamam herhalde
    günah filan degilmidir yha bide nekadar kalacak ciltte

8. 10 Mayıs 2009
  9. Nelya

Nelya NiLoVski Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    ama ben simdi guzellik uzmaninin bana verdigi bi kremi kullaniyorum.3cu gundur.belki onunla beraber bu yontemi de yaparim bilmiyorum.biraz cesaret lazim bana.yarisini da sen verdin,cok sagol canim benim :):1hug:

10. 11 Mayıs 2009
  11. epaq

epaq Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Sabah çişi her derde deva,ben ayıplamam çişin profesörü oldum artık.
    Umarım burnumdaki çilleri götürür,sağolsun severim çişimi çok iyiliğini gördüm.
    Cildin rengini açıcı ve lekeleri yok eden bir etkisi var,duru bir görüntü oluşturuyor gerçekten.

12. 11 Mayıs 2009
  13. Nelya

Nelya NiLoVski Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    ben bu yontemi duydugum gun komsuma solemisdim.meger o yapmis.bugun gordum aaa yuzunun rengi acilmis sanki,puruzsuz olmus dedim.senin dedigini yapiyorum dedi :)

14. 11 Mayıs 2009
  15. Nelya

Nelya NiLoVski Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    tutabildigin kadar tut.zarari yok.

16. 11 Mayıs 2009
  17. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bende seneler önce bir arkadaşımla bizim burda rus pazarı var oraya gitmiştim. arkadaşımın yüzünde çok sivilce vardı o dönem. ordan bakıyoz işte rusların tezgahlarına. bi rus kadın durdurdu arkdaşımı. senin yuz nedir bole, sabah pamuğa çişini dök sur surata dedi. sonra gel bana teşkurr et dedi:)
    sonra yaptımı yapmadımı bilemem bikere sordum ayyyy iğrenç yapamam demişti daha sormamıştım.

18. 11 Mayıs 2009
  19. Nelya

Nelya NiLoVski Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    zaten rus,ukrayna ve s. yasli teyzeleri bole seyleri cok iyi biliyorlar :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.