Biraz konuşmaya ihtiyacım var :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve FBahar tarafından 12 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

12 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : FBahar
  1. FBahar

FBahar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar hemen konuya giriyorum.. biraz dertleşmeye ihtiyaacım var...:KK43:

2senedir birisiyle çıkıyordum ve ben cidden ona kmseye vermedigim degeri verdim bunuda çok hissettrdim en başta yaptıgım hatada buydu zaten.. çok sevdim onu, onunda beni sevdigini düşünüyorum. 1ay önce dediki 1ay sora işten çıkıp biraz dinlenip askere gidicegm askere gitmeden nişan yapalım dedi. tamam nişan yapalım yapmasına ki benim ailem bu şekilde istemez yani bizdeki gelenek görenek böyle deil yani bizde nişan yapılır en fazla 6ay sonra dugun olur, nişanlılık süresini çok uzatmayı sevmezler ki bu kişi 15ay askerlk yapıcak sonra gelicek düzgün bi iş ev derken 3seneyi bulucak,ben ynede annemin agzını aradım ama ikna edemedm yani annemi ikna etmesi kolay ama babam hiçte öyle deil ki ona bahsetmeye korkuyorum zaten hapis hayatı yaşatır bana eminim erkek ark mevzusu ters yani ve ben daha 21im ya erken ona göre o bakmdan. neyse ben buna dedm hani nişan gelince olsun ben senin nelerine katlandım beklerm sonuçta nolucak seni seviyorum dedm,dinlemedi... annesyle çok iyi anlaşıyoruz çok tatlı bi kadın yani neyse ben annesini arim dedm hani belki bana destek olur beni anlar die ama yok kadıncagızda bunun aynısı çıktı açtı agzını yumdu gözünü yani diyorum ki yani benm ailem hani askerligi yapsın öle olsun nişan sonra iş bakar ev derken hani daha sonrada dugun olur yok illa çocuk askere gidicekmiş aklı kalıcakmış burda vs vs ben nişanlıyım dierekten gitsn. anlatamadım onu beklicegimi, hatta kadın lafı hani şeye bile getrdi, işte nişanlanmasanız eger oglum deişirse yada sen deişirsen bunun garantsini verebilirmsn bana gibisinden yaa insanın içinde varsa nişanlıykende yapar evlyken de yani.. neyse ben aradım erkek ark. dedim annenlede konuştum ama ya beni anlamıyor ya anlamak istemiyor ama benm ailemin düşüncelerine şimdiden saygı göstermiyorsunuz haa şimdi yüzük takmışız ha sonra ben seni seviyorum ve ciddi nelerine göz yumdum beklerm 15ay daha sorun deil dedim. öylemi bahar dedi öyle dedim bitti hoşçakal dedi... ya bu yüzden bitirebildi düşünebiliomsn... ertesi gün benii arıyor. kullandıgı hat şirket hattı, şirket hattını yarın geri veriyorum habern olsun arardan ben çıkmıcam tlfna yani gibisinden. tamam dedm.sonra 4-5 gün sonra kandil akşamı msj attım face ten, msjı atmadan da bakılmıyordu ne duvarına bilgilerine resmlerine... Hayırlı kandiller bu ayrılık çok ani oldu ben hala şoktayım sen ne durumdasn bilemiyorum dedm sadece.. gelen msj: bahar sen benm için bitti. seven insan bunu yapmaz yptırmaz. hayatında başarılar. bu msjına şok oldum ve bundan 2gün sora da sözde verdm dedigi şirket hattından arıyor açmadım,yani bu msjın üstüne ne dicek bilmiyorum. neysee ben daha sonra face ine bakm dedm 2,3 gn sora.. ilknur adlı kişiyle ilşkisi var ve bu bana o kadar dokundukii, 1ay oldu ayrılalı ama benim yaram çok derin hala toparlanamadım hala atamadım kafamdan. dnden beride özel nodan arıyorum şirket hattını kapalı sanırım işten çıkmış. ve tanımadıgım bi no aramış dün beni ondan şüpheleniyorum..... yaa kafayı sıyırdım yaa çok deger verdim ama da bana birdn aniden böyle resti çekip terkedip gitti yanii.... :KK43:((

Teşekkürler şimdiden yorum yapanlara...

2. 12 Temmuz 2010
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ne yorumu istiyorsun ki

sana inanmayan, güvenmeyen, senin ve ailenin düşüncelerine saygı göstermeyen birinden kurtulmuşsun

ancak tebrik edebilirim vereliniortak

4. 12 Temmuz 2010
  5. TUYA

TUYA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    ya canım benim ününtünü anlıyorum. haklısın zor bir durum. ama öncelikle onun sana karşı güvensizliği varmş gibi geldi bana. ailenin istemediğini anlatmana rağmen mi ayrıldı yoksa sen ben istemiyorum mu dedin bilmiyorum ama askere giderken seni sağlama almak istemiş olmayınca ayrılmış. ama bu bence sözde bi ayrılık sana ders vermek yola getirmek için yapıo bence.2 gün sora face e ilişkisi var yazması da hep seni kıskandırmak için bence. 2 yıllık ilişkiyi böle pat die bitiriyorsa sen yapacağını yapmışsın.bence mrk etsen de hiçbişi yapmamaya çalış cnm. mutlaka arıcak seni

6. 12 Temmuz 2010
  7. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.143
    Ödül Puanları:
    463
    ya canım hiç değmez valla daha 21 yaşındasın
    orta yol bulalım bile dememişler hemen kestirip atmışlar, onların sizin gelenek göreneğinize saygısı hiç yokmuş anlaşılan
    valla devir değişti, artık erkek evi naz evi olmuş
    hayırlısı olmuş bence
    ne demek seven insan bunu yapmaz, görende anasına küfrettin sanır
    acaba arayan omuydu bumuydu diye düşüneceğine unutmaya bakmalısın, çalışmıyorsan bi işe gir, başka şeylerle oyalan, unutur gidersin

8. 12 Temmuz 2010
  9. FBahar

FBahar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Evet güvensizlk sorunu vardı. ve ona sürekli diyordum ki gecmişinde bi yara mı aldında nedir bu güvensizlik die hemen ne yara alıcam geçmişimde vs die konuyu kapatırdı tipik bi erkek gibi... kararım dogru bi karar biliyorum ama ara ara geliyorlar işte bende mi hata diebiliyorum :S ya ama şimdiden benm ailemin kararlarına saygı göstermiyorsa ilerisi ne olur Allah bilir... Teşekkürler okuyup yorum yazdıgınız için...

10. 12 Temmuz 2010
  11. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    yukarda yazdıklarına bakarak, sende en ufak bir hata yok.

karşı tarafın anlayışsızlığı var sadece. elinden geleni yapmışsın. onun derdi sen değilmişsin. biriyle nişanlı olsun da adı Bahar mı olur İlknur mu farketmezkötükedihüso

12. 12 Temmuz 2010
  13. txuxlinxsxahin

txuxlinxsxahin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cnm yaa çok zor bir durum anlıyorum.dışardan bakıldığında seniinle ilişkisini bitirir bitirmez ilknur die biriyle ilişkisi olması nasıl bir durum sence.bence seven bunu yapmaz.sen haklısın ailene şimdiden gereken saygıyı göstermiyorlarsa bence bu insanların bi önemi yok.annesiyle aran iyi olmasına rağmen açmış ağzını yummuş gözünü seni anlamaya çalışmamış!erk arkdaşında aynı.annesini şikayet etmene dayanamamış.evlendikten sonrasını düşünemiyorum.sen bilirsin deyip bitireceksin sen de ki ona çok koysun.daha çok olmasa da evlilik için küçüksün bence.kişiyi kafandan silmeye bak.çok zor biliyorum ama bence yapabilirsin.zaman herşeyin ilacı.o seni kaybettiğine üzülmeli.

14. 12 Temmuz 2010
  15. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.143
    Ödül Puanları:
    463
    vallahi annem istemiyor babam hayatta istemez diyorsun, ama erkek arkadaşın ısrar ediyor, şimdiden hiç saygısı yok müstakbel kayınpederine
    orta yol bulmak yok, gönlünü almak, tatlılıkla halletmeye çalışmak yok, adam direk bodozlama bitti demiş ya... aynen anasıda aynı tavırlarda...
    daha neyin sorgusunu yapıyorsun
    şimdi bunlara boyun eğsen, babanın prensiplerini ezip geçsen, ilerde bunlara hiç değmediğini görüp üzülmektense, ayrılmak çok daha iyi
    bence sorgulamayı bırak, faceinden msn sinden uzak dır, hatta sil gitsin
    gerçekten ayrılan adam face inden de siler, ne bu oyuncakmısın sen, ilişkisi var yazmalar falan...
    unut gitsin benden sana abla tavsiyesi

16. 12 Temmuz 2010
  17. FBahar

FBahar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Yok zaten 3hafta oldu kapattım face i hattımıda deiştircem 2güne kalmaz. çocukca hareketler yaa canımı sıkıyor ama işte... neyse 1ayı atlattım ya gerisi kolay gelir inşallah... Teşekkürler hepinize..

18. 12 Temmuz 2010
  19. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    132
    Ödül Puanları:
    153
    sen haklısın cnm bnce.
    çünkü bnm eşimde askere giderken nişan yapalım dedi
    aileme söyledim
    aynen snnkiler gibi aslaaa olamaz dediler.
    snra askere gitti geldi öyle yaptık nişanı ve düğünü.
    bekleyen her şekilde bekler
    nişan nedirki bi yüzük yani