bıraz uyku bıraz uyku offfff :(

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve ArkeoS tarafından 30 Ekim 2010 başlatılmıştır.

30 Ekim 2010
    Konu Sahibi : ArkeoS
  1. ArkeoS

ArkeoS İkinci duam... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ya kızlar oglum gece cok uyanıyor bazen yarım saatı buluyor uynaması valla uykusuzluktan hastalıgım bıle ıyı olmuyor ınanın yırmı gundur hastalıgım duzelmedı uykusuzluktan gunduzde yatamıyorum zaten bır saat uyuyor uyusam bu sefer evın ısını yaptırmıyo benımde gelenım gıdenım eksık olmuyor offf napcam valla cok sınırlenıyorum artık bak yıne uyandı offf offf

2. 30 Ekim 2010
  3. Esrs

Esrs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Çok zor insan çok sinirli oluyor o zaman Allah yardımcımız olsun

4. 30 Ekim 2010
  5. LPGLi_FeRRaRi

LPGLi_FeRRaRi PiSiKoLoJik DeLi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    41
    off bu uyku dert ya bende 5,30 kalkıp işe gidiyorumm allahtan evli değilim ya bide aksam 7 gel ev işi yap çocupa bak allahım akannehir evlenince özellikle çocuğum lursa çalışmayı düşünmüyorum ..

6. 30 Ekim 2010
  7. nidah

nidah Sabır ve Dua...!! Üye

Beğenildi:
    228
    Ödül Puanları:
    153
    bizimki de gece kalkar sık sık.psikopata bağladım ben artık:) işten ayrıldım zaten dayanamazdım heralde bu uykusuzlukla.. inş düzene gircekler bi günnnnnn....

8. 30 Ekim 2010
  9. Asu

Asu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    aynen benim bebeğimde öyle 9 aylık oldu hala geçmedi.ilk önceleri gaz sancısı dedik 5 6 aylıkken uykusuzluk huysuzluk geçmeyince diş sancısı dedik.alt dişler patladı hadi rahatlıycak oğlum derken üsttekiler başladı.biri patladı biri daha görünmüyor bile..kaç doktora götürdük bu çocuğun bi sıkıntısı var diye,hepsi ultrason tahliller vs.. yaptı sonuç olarak bebeğinizin huyu bu dediler.beslenmesinde sıkıntı yok şükür ama uyku 0.günde 2 kez uyur yarım saat ancak sürer.sürekli sallarsam 1 saati geçer ama o zamanda ben hiçbişi yapamıyorum.evin ortasına hamak kurdum gelip gidip sallıyorum.uyumadığı zamanlarda ya yanına oturup oynamamı ister ki o bile 5 10 dk yı geçmez.ya da kucakta gezsin ister.aman bi emeklesede benden bağımsız olsa diye bekliyorum.her kez o zamanda aman bi otursun dersin yaramazlık yapar diyorlar ama değil.yaramazlık yapsada razıyım yeterki benden bağımsız biraz vakit geçirsin.
    birde 1. sınıfa başlayan kızım var.onun derslerii bi taraftan bebek bi taraftan.allah sabır versin hepimize,bana..artık ben umudu kestim yani.bizim bebekler fazla keyfine düşkün sanırım bilmiyorumlki.oturtup önüne oyuncaklarını koyuyorum hatta oynatmaya başlıyorum,tam dalıyo diye düşünüp yavaşça kaçarken hopp bi görüyo beni basıyo çığlığı..ama kucağıma almamla geçiyo.kucağımdan indirmeyeyim diye saçımı başımı öyle bi asılıyoki:)yürütece koysam sıkılır mama sandalyesi bile süs diye duruyor sanki mutfağımda..
    geceleri ise ilk 3 saat iyi uyur ,sonrası delik deşik.biraz ayağımda biraz hamakta,biraz göğsümde..gece uyumuyoruz savaş veriyoruz sanki.sabahları dayak yemiş gibi kalkıyorum..
    ay çok doluyum:))ve bebeğim doğduğundan beri böyle.birde bizi böyle görüp üstüne çok fena alıştırmışsınız diyenler olmuyormu...!! deli oluyorum.

Son düzenleme: 30 Ekim 2010
  10. 30 Ekim 2010
  11. gursoy326

gursoy326 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ay canım benım kızımda oyle 4 aylık olcak daha sadece bır gece hıc uyanmadan uyudu özellikle ıkı gecedır hıc uyumuyor dıs cıkarıyor galıba senınkı ne zaman cıkardı

12. 30 Ekim 2010
  13. laylay

laylay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    Ben alistim zombi gibi geziniyorum bide benim oglus 2 yasinda düsünün artik hala gece 5-6 sefer uyanir gezmedigim bebek sitesi kalmadi herseyi denedim yok uyumuyo cocuk beslenmesi gayet güzel gelisimi güzel sagligi yerinde cok sükür e bende alistim artik napim 3 yasinda düzelir diyolar görcez bakalim napalim canlari sagolsun bebisler annelerini istiyor iste:KK46:

14. 30 Ekim 2010
  15. miskokulum

miskokulum canlarım...Kağan&Kerem Üye

Beğenildi:
    389
    Ödül Puanları:
    238
    benim oğlum abartısız 10 kez kalkardı,emer yatardı.Sırf kalkmasın diye 21 aylıkken memeden kestim.Şuan 28.5 aylık,1-2 kez kalkar.Sizinki daha küçükmüş,düzelir zamanla.

16. 30 Ekim 2010
  17. irmako77

irmako77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    61
    Bir rahatsızlığı olmasın yavrunun. >Doktora götürdünüz mü?

18. 30 Ekim 2010
  19. kafsinkaf

kafsinkaf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayy bu kadar olur sanki beni anlatmışsın..bende bikaç aya düzelir diye ümitleniodum seninkinin 9 aylık olduğunu okuyunca moralim bozuldu yaa demekki bana daha aylarca uyku yok ooff ki ne offmirmirmirmir