Birazcik Destek Ve Ilgi Lütfen...

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve PAPATYA38 tarafından 3 Nisan 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    3 Nisan 2008
    Konu Sahibi : PAPATYA38
  1. PAPATYA38

PAPATYA38 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar çok mutsuzum çok zor günler yaşıyorum kendi iç dünyamda eşimle boşanalı 3 ay oldu aslında çok dayanıklıyım dışarıdan bakanlar ne kadar güçlüsün çok çabuk toparladın diyorlar ama bunu birde bana sorun iç dünyamda fırtınalar kopuyor kendimi bir şelerle meşgul ediyorum ama gücüm tükeniyor 2yıl nişanlılık evlilik çok yıprattı beni en büyük hayalim çok mutlu bir evlilik yapablmekti bir ömür aynı yastığa baş koymaktı ama sağolsun ailesi buna izin vermedi ve eşimde bana hiç destek olmadı ve dayanamadım sonunda 3 ay önce bitti Biliyorum Allah sabrımı deniyor ama bazan dayanamıyorum kendimi çok yalnız mutsuz hissediyorum öyle içim doluki anlatamam bana yardım edin kızlar ...

2. 3 Nisan 2008
  3. gelincik_01

gelincik_01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ahhh be canımmm her şeyin hayırlısı. senin içinde hayırlı olanı buymuşşş... allah göstermesin daha kötüsüde olabilirdiiii.. karı koca arasına girenleride allah nasıl biliyosa öyle yapsın.. millet avaz avaz bağırıyoo yuva yıkanın yuvası olmaz diyeee.. ama nerde millet birbirinin yuvasını bozmak için ne varsa yapıyooo...
    boşverr hiç üzülmee zaten üzülücek insan olsaydı sana destek olurdu. demekki hiç bişey yapmadığına göree sende kendini boş yere üzmee..

4. 3 Nisan 2008
  5. nazar boncuxgxum

nazar boncuxgxum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    canım üzme kendini bende aynı durumdayım we bizim gibi birsürü sü war sabır sabır yapcak bişeymiz yok malesef herkes eşit olmuo kimileri çok mutlu ewliliğnde bizimde hayalimiz öleydi ama herkesin bi sınawı war buda bizimmiş böle düşün bende öle düşünyrm biz bu sınawı geçices kimsye wermices fırsat ne güzel öğretmensin benim ewdeyim yapıck bişiyim de yok we dahada boşanamıymr dawam uzadıkça uzuo heryerde karşıma çıkıo soyadı tükendim bende amahayatın bize sunduğu bu başka bişiey yok sabretmekden başka we dua etmekden başka

6. 3 Nisan 2008
  7. PAPATYA38

PAPATYA38 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bazan oluyorki çok mutluyum hiç hatırlamıyorum bile ama bazan duygu patlaması yaşıyorum içimde inanılmaz bir acı ve yalnızlık oluyor sokakta el ele çift gördümmü içim burkuluyor beraber evlendiğim arkadaşlarımın evine gittimmi içim acıyor kendi evimi özlüyorum bir zamanlar benimde evim vardı arkadaşlarımda benim evime geliyor diyordum:KK43: çok duygusalım ve bu beni mahvediyor en kötüsü swvw seve seve ayrılmak bir hiç yüzünden ailesi yüzünden:KK43:

8. 3 Nisan 2008
  9. nazar boncuxgxum

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    bende aynı şeyleri yaşıorm kuzenim düğünü oluck 1 ay sona nişanında beraberdik eşimle we ne hayaler wardı beraber düğün hazırlıkları yapıcktık neler neler şimdi ise hiç bir şeyine katılmıorm ewi yerleşti bilmem ne görmedim bile düğüne gitmek bile sitemiorm zamnala düzelicek o bir zamnalr benimde ewim wardı çok zorur o bilirm ama mecburuz ilerde yine ewimiz olucak işallah dediğim gibi düşünme o düşünmüo zaten en kısa zamanda ewlenirler merak etme erkekler böle ölünce üzülmüoki ayrılıncamı üzülcekler yas tutucaklar erkkelerin çoğu eşleri ölünce daha 40 kı çıkmadan acaba kimle ewlnsem die düşünülermiş istisnalarda war ama %70 böle ayrılıncada aynı sı o yüzden üzüldüğümzle kalıcaz boşwerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

10. 3 Nisan 2008
  11. PAPATYA38

PAPATYA38 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    oda üzülüyor bnu biliyorum çünkü beni soruyor arkadaşlarıma geçende okulumun önüne geldi. ama kişiliği oturmamış iradesiz Ailesine dur diyemedi hep hırsını benden çıkardı azıcık bana destek olsaydı şimdi bu durumda olmzdık ama olan oldu artık:KK43:

12. 3 Nisan 2008
  13. nazar boncuxgxum

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    olan oldu siz ayrıldıznız canım sonuçda bitti herşey sen düşünme bunları önüne bak oda beni düşüno die düşünme düşünseydi annesine dur derdi şimdi bana kızarsın ama gerçekden öle ilerde kesinlikle pişman olucak hatta okulun önüne geldiğine göre olmuş ama iş işden geçmiş sakın tekrar dan başlamyı felan düşünme kendine yazık edersin

14. 3 Nisan 2008
  15. PAPATYA38

PAPATYA38 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yok canım öyle bir niyetim falan yok herşey kader bakalım zaman neler getirecek neleri götürecek yapılacak tekşey dua başka bir yok allah yardımcımız olsun bundan sonra hayırlı kaderler yazsın yaşadığımız bütün kötü günleri unuttursun hayırlı güzel mutluluklar nasip etsin beterindende korusun inşallah hepimize

16. 4 Nisan 2008
  17. dilruba_diba

dilruba_diba Guest

her bitiş bir başlangıçtır canım benim bozma moaralini.her şerde bir hayır,her hayırdada bir şer vardır.
    ALLAH'ım bundan sonra ki hayatında mutluluklar nasip etsin.
    önünde çok uzun yıllar var inşallah karşına senin kadar degerli,deger verecek seni mutlu edecek insanlar çıkar.geçmişle yaşayarak kendini daha fazla üzme.olan olmuş artık acabalarla yaşama.kendine yeni bir sayfa aç.
    sevgilerimle...

18. 4 Nisan 2008
  19. EU1

EU1 Guest

canım ben de sen ve nazar boncuğu gibi boşanıyorum.ama sen bizden sanslısın çünkü davan bitmiş.benim daha yeni başlıyor.bende çok seviyordum eşimi.ona bakarkan içim titriyordu.aileside girmedi araya.ben çekeceğimi eşimden çektim.parmağımdaki yüzüğü nasıl gurur duyarak taşıdıysam,şu an da boşanan bir insan olarak başımı gururla dik taşıyorum.sen de dik dur. üzül, ağla ama yaptığın şeyin doğru olduğunu bil.tabi ki boşanmak istemezdik ama çekilecek çilemiz varmış.ben de senin gibiyim.çok güçlüyüm ,herkes şaşırıyor.ama bazen dalıp gidiyorum ve kimse ne hissettiğimi ne düşündüğümü bilmiyorum.ama zaman her şeyin ilacı olacak ve bu çekilenler geçecek.sevgiler canım

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.