Birazda bebklerimizn gelişiminden bahsedelimm

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve ro_se17 tarafından 24 Ekim 2008 başlatılmıştır.

24 Ekim 2008
    Konu Sahibi : ro_se17
  1. ro_se17

ro_se17 no paniq no heyecan Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    MERHABA ARKADAŞLAR TOPİĞE BAKIYORUM HERKES BEBKLERDEN DERTLİ HERKES SORUNLAIRNI PAYLAŞIYOR BİRAZDA BEBEKLERINIZIN GÜZEL YANLARINI ANLATALIMMhihoyyyt.. OLMAZMI HERKEZ CAN DERDİNE DÜŞMÜŞ VALLA. ...-tatlicadiarzu-

YİĞİT EREN 3 AYLIK OLDU. ŞUAN SESLE GÜLÜYOR ÇINGIRAĞINI ELINE VERDİĞİMDE OYNUYOR DÜŞÜNCE AĞLIYORR.. BU ARADA YABANCILARI DA HİÇ SEVMİYOR HIÇ GÖRMEDİKLERİ LAF ATINCA DUDAĞINI BÜKÜP AĞLAMAYA BAŞLIYORR.. BANA ÇOK DÜŞTÜ BİRDE BABASINDA AĞLIYO BANA GELİNCE HEMEN SUSUYOR OĞLUŞLUM SANIRIM BABASI ONUNLA FAZLA VAKIT GEÇİREMEDİĞİNDEN..BIRDE ŞU VAR OĞLUM SÜREKLİ OTURMAYA MEYİLLİ OTURMAK İSİTİYOR.. NE YAPACAĞİMI SAŞİRDİM CADIARZUSIRTINI HAFI YASTIĞA DAYAYIM EĞİK ŞEKILDE OTURTUOYORUM AMA KENDI DOĞRULMAYA ÇALIŞIYOR .

2. 24 Ekim 2008
  3. gxoxrs...

gxoxrs... Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ece naz hanım da 1 hafta sora tam 4 aylık olcak son 1 ay da çok değişti kuzcuğum.
    ana kucağında durmak bilmio beline kadar kaldırıo kendini sıpa.yastıkta yatarken de öle.
    artık oda içinde sürekli sesleri görüntüleri takip edio
    aynı yiğit eren gibi sürekli oturmaya çalışıo doktorum 3.aydan sora kucağında oturtabilirsin demişti. buarada zilli kahkaha atıyo gıdışını koltuk altını falan öperken bayılıyorum o ana.
    bizimki de yabancılara ağlıo hele biz odadan çıkarsak kıyamet kopuyo valla.....

4. 24 Ekim 2008
  5. hafsaa

hafsaa Guest

tunama da buyudu teyzelerı

ııce duluıyo kahkaha atıyo
    elını tuttugumda hemen kafayı kaldırıyo oturmak ıstıyo oturur pozısyona getırdıgımde sevınıyo
    annecı bı cocuk
    kasıkla bıseyler verdıgımde heycanlanıyor
    yabancıları hıc sevmıyor kalabalıktan hoşalanmıyor(yalnız buyutuyorum ondan herhalde kımsem yok yanımda)
    su verınce heycanlanıyor
    babası yanık bı sarkı sogledıgınde aglıyor
    kafasını her yone cevırebılıyor
    en kucuk sese tepkı verıyor
    kafamı egdıgımde hemen saçlarıma hucum edıyor
    bıseylere uzattıgımda tutmak ıstıyor

çok oldu galıba kotu huylarınıda yazalım ya
    bu sırada 3 ay 3 hafta 1 gunluk

6. 24 Ekim 2008
  7. oNcA

oNcA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    ecrin dun tam 3 aylık oldu...
    bende tek basıma oldugum için evde tam anneci...baskasında aglıyor, bana geldiğinde susuyor ama 2-3 haftadan bende işe baslayınca annem bakacak...ozaman bebeğim çok zor alısacak...ben nasıl alısacağım oda muallak...
    uyanık oldugu zamanlarda sürekli kafasını kaldırmak istiyor...elinden tutmuyorsak hemen aglıyor...beni her yerde takip ediyor...şayet bir misafir gelse yada bir yere gitsek huyu değişiyor...ne uyuyor ne de emiyor...gulmesi çok hosuma gidiyor, sabahları çok neşeli oluyor ve konusmaya çalışıyor...sesler çıkarıyor...
    hepimizin bebişine maşallah

8. 24 Ekim 2008
  9. sixfinger

sixfinger Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim ecrinim de 2 gün sonra tam 3 aylık oluyor.Oda da tek başına 1 dk bile durmuyor evin her yerine yanımda götürüyorum ben iş yaparken arada bir dönüp dönüp ona laf atıyorum çok hoşuna gidiyor.zaten bütün gün gözü bende hatta babası konuşurken bile bana bakıp gülüyor tabi babamız kısakanıyo bu durumu, benim kızımda kalabalığı hiç sevmiyo.Sabahları gülücükler saçıyor sabahın altıbuçuğunda kahvaltımıza renk katıyor meleğim eskiden eşimle kahvaltı yaparken hiç konuşmazdık bile ... uzanır vaziyette oynayacağı çıngırağı var (oyun halısı gibi) ama tam olarak tutamadığı için bazen sinirleniyo bende anakucağına koyup ayağının dibine koyuyorum ayağıyla tekmelemek çok hoşuna gidiyo çok güzel sesler çıkarıyo o an hepimizin bebişlerini Allah nazarlardan korusun ay bu forumdaki en uzun mesajım oldu bu dahada yazabilirim heralde kızımdan bahsetmek o kadar güzelki...

10. 24 Ekim 2008
  11. hidennisko

hidennisko çiçekli böcekli :)) Pro Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    ayaklarımızı okdar cok oynatıyoruz ki yakında ucabiliriz...
    oğluşum çok çapkın ..nerde güzel bi kız görsün yandan yandan gülüyoır :))

birde biberonla mama verdiğim zaman biberonunu kendi tutuyor..çıkaruyor, sokuyor keyfine göre...
    tam bir anne delisi...
    çoook tatlı çoooookkkk...

12. 24 Ekim 2008
  13. kanay

kanay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim kuzum 10 gün sonra 4 aylık olacak ınşallah.ayakalrımız sürekli havada.yeterki gözgöze gelelim hemen gülüyor.gıdıklayınca boynunun altını koklayınca basıyor kahkahayı.işte o zaman karar veriyorum dünyadaki en lezzetli şeyin evlat sahibi olmak olduğunu

14. 24 Ekim 2008
  15. zinedila

zinedila Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤ ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1.566
    Ödül Puanları:
    163
    benim egemde hiç durmuo ayakları elleri sürekli kıpır kıpır sabahları çok neşeli oluyor artık çok güzel gülüyor kahkahada atıyor arada çok tatlı oluyor bayılıyorum onaa konuşmalara karşılık veriyor elinden tutunca kendini kaldırabiliyor ayağa kalkıcak nerdeyse çok değişik sesler çıkarmaya başladı kızınca bağırıyo sıpamm çok tatlılar gerçekten allah acılarını göstermesin...

16. 24 Ekim 2008
  17. febi

febi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merve de sesli gülüyor , çığlık atıyor ama henüz çıngırağına uzanmıyor, bir şeyi tutuyor kavrıyor ama biraz sonra elinden bırakıyor.. sanırım erken çıngırak için .. salıncak aldık kızıma evin ortasında üstüne de puset oyuncağını taktık onlara bakıp çığlık atıyor.. sıkıntısı varsa benden başkasında katiyen durmuyor kaydirigubbakcemile3

18. 24 Ekim 2008
  19. hafsaa

hafsaa Guest

Benimkidde farkli sesler çikariyor hele bir iç çekisi var anlatamam