birdahaki anneler gününe...

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve dervis tarafından 11 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

11 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : dervis
  1. dervis

dervis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Kızlar, merhaba
    Birdahaki anneler gününe inşallah hepimiz ama hepimiz anne olacağız, umut ediyorum, umutla bekliyorum, seneye 2010 anneler gününde bebişimizi emzirirken, meleğimiz kucağımızdayken, çiçeklerle eşimiz kapıdan girip "anneler günün kutlu olsun" diyecek, tüm anne olan arkadaşlarımı arayıp anneler günlerini kutladım bu sene, umutla bekliyorum onlar da beni arayacak seneye ve anneler günün kutlu olsun diyecekler,minnetle gülümseyeceğim teşekkür ederken..ve ben kucağımdaki melekle sadece gözgöze geleceğim, o bakışıyla, gülümsemesiyle zaten çoktan benim anneler günümü kutlamış olacak.. Umutla bekliyorum, birdahaki yaza ben de meleğimi bebek arabasına koyup çarşıya gideceğim, ona o hep vitrinde gördüğüm , dokunduğum, hep almak istediğim,her seferinde içim acıyarak bıraktığım,alamadığım pembe tüllü komik, sevimli elbiseyi alacağım.. umutla bekliyorum, ben de onun kokusunu içime çekip Allahım sana şükürler olsun meleğim yanımda diyebileceğim..umutla bekliyorum, ilk dişi çıktığında sabaha kadar uyumamayı, o kucağımda uyurken onu seyretmeyi, beşiğine koyduğumda sürekli onu izlemeyi, benim için dünyada ondan daha önemli birşey olmamasını, o ağladığında bağrıma basmayı... Umutla bekliyorum.. anne olmayı... olabilmeyi... anne adayı tüm arkadaşlarım anneler gününüz kutlu olsun .. şimdiden..

2. 11 Mayıs 2009
  3. BenEylul

BenEylul Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bu güzel dileklere katılıyorum allh her kadına annelği tattırsın her şey gönlünüzçe olsun

4. 11 Mayıs 2009
  5. dervis

dervis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Amin , inşallah...

6. 11 Mayıs 2009
  7. PinkRose

PinkRose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    AMıN canım hepimiz için inşş

8. 12 Mayıs 2009
  9. dervis

dervis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar bazen ya hiç anne olamazsam korkusu sarıyor beni, hemen kafamdan atmaya çalışıyorum, ama ya olamazsam diye çoook korkuyorum bazen...

10. 12 Mayıs 2009
  11. nursevgi

nursevgi neseli ve sabırsız Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım selam bu guzel yazı beni dahacok duygulandırdı aynı bebegime yazdıgım mektup gibi anlamlı okumussundur insallah mektubumu allah hepimizin duasını kabul etsin insallah amin.

12. 12 Mayıs 2009
  13. dervis

dervis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    mektubunu okudum ama beni ağlattın, o yüzden birşey yazamadım.. biz de birgün anne olacağız inşallah.. dediğin gibi yanımızda sabah uyandığımızda mis kokulumuz olacak, bazen her ne kadar ümitsizliğe düşsem de biliyorum Allahın izniyle olacak bizim de bebişlerimiz... birgün.. inşallah annelerini çok bekletmezler..

14. 12 Mayıs 2009
  15. aymes

aymes Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Ne kadar güzel yazmışsın canım
    içimswn amin demekten başka bişey geçmiyo
    tez zamanda inşallah Rabbim isteyen herkese nasip etsin anneliği:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

16. 12 Mayıs 2009
  17. nursevgi

nursevgi neseli ve sabırsız Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ama ben yorumunu duymak isterim oraya yorumunu mutlaka bekliyorum. bende aynı senin gibi herne kadar uzulsemde birgun allahın izniyle olacak diyoruma.s