birde 30 yaş ve üstü arkadaşlar bizlerde burada toplanalım.

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve bebetom tarafından 16 Kasım 2009 başlatılmıştır.

16 Kasım 2009
    Konu Sahibi : bebetom
  1. bebetom

bebetom Teyzesinin gülü o Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Hamiş olanlar ve olmayanlar ve tedavi asamasında olanlar paylaşırmı,başınızdan neler gectı kısaca anlatırsanız sevınırım canlarım.yerimsenibenyerimseniben

2. 16 Kasım 2009
  3. hilall85

hilall85 minik MİNA artık evindee Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    153
    canım ben hamile olmayanlardanım.......ilk denememi 3 ay önce yaptımm daha önce olmalıydı fakatt kulandığım iğneden dolayı kist oluştu ve 2 ay doğum kontrol hapı kullandım ve sonrasında tekrar yine tedaviye başladım......
    sonuççç olumsuz yazmıştımmm fakat ilk değer pozitif bi değerdii.
    2.değerde az yükseldiğini gördümmm ve diğer değerlerdede bebeğim düştü.....
    şimdiii bayramdan sonra nasip olursa 2.denemeye başlıyacammm.....

4. 16 Kasım 2009
  5. plum12

plum12 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba. Allah izin verirse ikinci micro denememi yeni yılın başlarında yapıcam. Bu ay deniycektim aslında ama bir takım aksilikler çıktığı için ertelemek zorunda kaldım. ılkinde bebeğimi 8 haftalıkken kaybetmiştim bu arada. Hepimiz için hayırlısı olsun.

6. 16 Kasım 2009
  7. bebetom

bebetom Teyzesinin gülü o Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Hakkımızda hayırlısı kızlar benımde 2 tup denemem var ıkısıde olumsuz hep kımyasal gebelık olusuyor.Ama embrıyolarım kalıtelı ama az oluyor 1 veya 2 tane saglıklı embrıyo.3.yu daha yaptıramıyorum maddi sıkıntılarım var.Biliyorsunuz ki bu iş çok külfetli ve zor.Stres yönünden ise daha da zor kızlar şimdi birde depresyon tedavisi gördüm.Bıraz bekleyecegım.Allah herkese dolu dolu:KK46::KK46::KK46:versin:enbuyukkk:

8. 16 Kasım 2009
  9. plum12

plum12 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşallah. Bu tedavi maddi manevi çok külfetli ve stresli gerçekten Allah hepimizin yardımcısı olsun. Bende beklemekten sıkıldım bir an evvel başlamak istiyorum şartlarımız elverdiği sürece denemek istiyorum Umarım hepimiz için bu son olur.

10. 16 Kasım 2009
  11. seda27tt

seda27tt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    78
    Kızlar ben 30 yaşındayım 4 yıllık evliyim ilk tüp bebek denemem kanallarımda problem oldu çikolata kisti kanallarımda tahribat yaptı..bugün transferinmin 11. günü ç.şamba sonuç alıcaz ne olur dua edin bana kulun kula duası geçermiş rabbim sevindirsin sizi,beni,hepimizi inşallah olucak inş birgün hepimiz kucaklarımıza o minik güzel rabbimin mucizesi olan bebeklerimizi alıcaz..hepinize boş şanslar diliyorum..sonucu sizlere burdan bildiririm..:nazar:

12. 16 Kasım 2009
  13. plum12

plum12 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım inşallah hayırlısıyla pozitif sonuç alırsın çarşamba günü bol şanslar sana.

14. 17 Kasım 2009
  15. yasemin33

yasemin33 Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Selam ben 34 yaşındayım,3 yıllık evliyiz malesef bizimde doğal yolla çocuğumuz olmuyor.Bir aşılama yaptırdım sonuç olumsuz oldu,şim diaralık ayında mikroenjeksiyon yapmayı düşünüyorz.Allah hepimizin yardımcısı olsun.....
    Seda27tt inşallah bugün güzel haberlerini alırız,sonucunu bekliyoruz.........

16. 17 Kasım 2009
  17. eylul08

eylul08 Allahım bizi koru Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba 35 yaşındayım 3.5 yıllık evliğim tabiki herkes erken evlenmiyor ben de geç evlenenlerdenim
    eşim varikosel ameliyatı oldu 2 yıl önce bir düşük yaptım, bir klasik ilaç tedavisi, 1 aşılama, 2 tüp bebek tedavisi ve allahıma şükür 5+2 günlük hamileyim inşallah herşey yolunda gider ve sağlıklıca bebeğime kavuşurum
    sonuç bekleyen arkadaşlar inşallah mutlu haberleri alırsınız tedavi olacak arkadaşlar inşallah sizinde her şey yolunda gider ve bebeklerinize kavuşursunuz

18. 17 Kasım 2009
  19. semos427

semos427 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    bende 33 yaşındayım 2 yıllık evliyim ve fsh hormonum yüksek çıktığı için yumurtam yok ilaçla adet oluyorum.
    bu yüzden de bebeğimiz olmuyor hiç korunmadık zaten.