birde bunu deneyin hamile kalmak için

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve belenay tarafından 14 Aralık 2007 başlatılmıştır.

14 Aralık 2007
    Konu Sahibi : belenay
  1. belenay

belenay Sena'm Taha'm sol yanım şükürler olsun rabbim Pro Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar gelinimiz söyledi ebe gömecini kaynar suya atıyormuşsunuz ve dayanabileceğiniz sıcaklıkta üstüne oturuyormuşsunuz birde kendinizi o ay hiç üşütmeyecekmişsiniz allahın izniyle hamile kalıyormuşsunuz valla bende gelinin yalancısıyım ama denemekte fayda var ne kaybederizki şifa allahtan bunlar birer vesile tabi haydi kolay gelsinsüprizzzzz

2. 14 Aralık 2007
  3. nix

nix birgül<3beliz Üye

Beğenildi:
    1.756
    Ödül Puanları:
    238
    Banada yan komsumuz sey dedi odunu bir tenekede yak sonunce dumanina otur. isyerinde bi ablada odunun kulunu fokur fokur kaynayan suya at uzerine oturmadan dur ustunede bi battaniye al iyice heryerini kapat dedi ama hicbirini yapmadim.ama denemek istiyom

4. 14 Aralık 2007
  5. nazlxixmelek

nazlxixmelek Y >>-('v')->> F =>~~K&K~~ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ya kızlar peki tamam bu yöntemleri deneyebilirsiniz ama sorun eşlerdeyse sizin çektiğiniz bu sıkıntılara değermi... bence her denileni yapmamak gerekiyor.. ebegümeci sıcak küvet neysede odunun külünün dumanı ne kadar fayda sağlar mantıklı olmak lazım..

6. 14 Aralık 2007
  7. PambukSeker

PambukSeker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Valla kızlar ben ebemgümeci düşüğe neden olur diye duymuştum. Benim eski kayınvalide de süt buharına oturtmuştu beni battaniye çekiyorsun üzerine buram buram oluyor her yerin.:1no2: Herkes farklı şeyi sıcak olarak kullandığına göre sanırım keramet ısıda a.s kayınvalidemin üzerimde denemediği yöntem kalmadı ama çocuğumuzda olmadı boşanarak kurtuldum ellerinden naniknanik. ikinci evliliğimde iki kez hamile kaldım ama düştü ikisi de senağlama

8. 14 Aralık 2007
  9. nazlxixmelek

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    pambukşeker, iki kez düşük yaşamışın ama sonuçta hamile kalabileceğini biliyorsun ya oda bir umut... inşallah bundan sonra seni fazla bekletmez bebişin... ama bu sefer kendine çok dikkat et olurmu...

10. 14 Aralık 2007
  11. belenay

belenay Sena'm Taha'm sol yanım şükürler olsun rabbim Pro Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    148
    canımcım bebek için herşeyi yapmaya değer hem ne kaybederiz ki bi umut işteşifa allahtan demiştim yazımda bakarsın olur duyduğumuzu deniyoruz işte erkekler içinde öneriler var onlarda onları uygulasın zaten yakında ya hamile kalıcaz yada ot çöp denemekten kafayı kırcaz:roflol::roflol::roflol:

12. 14 Aralık 2007
  13. nazlxixmelek

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    belenay canım, tabiki insan bebişi olsun diye herşeyi deneyebilir ama mantıklı olanlarını.. inanırmısın bana öyle akla mantığa uymayan şeyler söylediler ki eğer onları uygulasaydım şu ana birde sağlığımdan olmuş olurdum çünki deneyip sorun yaşayanları gördüm... bitkisel desteğe karşı değilim bende birkaç ot kullandım ama nasıl kullanılması gerektiğini çok araştırarak çünki bir tarafı iyi ederken bir tarafdan başka sorunlar çıkabiliyor bilinçsiz kullanılınca.. hem bu ay eşim içinde keçiboynuzu kürünü uyguladık çokda güzel sonuç aldık mesela.. bu kürü ben 2 sene önce duydum anca bu sene bir deneyim dedim...neyse inşallah hepimizin bu çektiği sıkıntılar biter bebişlerimize kavuşuruz...

14. 14 Aralık 2007
  15. xsxeker pembe

xsxeker pembe kzımı sen koru rabbim... Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    ya nasıl üstüne oturma meselesini anlayamadımmm

16. 14 Aralık 2007
  17. sweet curse

sweet curse annesinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    69
    Ödül Puanları:
    88
    bence de keramet ısı da arkadaşlar.bende arkadaşımdan duynuştum.kovanın içine sıcak su birde taş.üstüne oturuyosun.annesi arkadaşıma öyle hamile kalmış.herkes için hayırlısı.

18. 14 Aralık 2007
  19. meldek

meldek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bencede ısıda bi keramet var ben belime bardak çektirdim kalabalık bi yerdeydik oradaki herkes bana dikkat et yoksa hamile kalırsın demişti tabi ozaman ben korunduğum için olmadı ama bununda gerçeklik payı olduğunu sölediler