birde oglum olsa diyenlerin paylasim alani :)

Konusu 'Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler' forumundadır ve 11Agust tarafından 5 Ekim 2009 başlatılmıştır.

5 Ekim 2009
    Konu Sahibi : 11Agust
  1. 11Agust

11Agust Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bu konuyu actim ne kadar bilgi varsa yazacagim tedbir kuldan takdir Allah'tan
    sizde paylasir sohbet ederseniz sevinirimkaydirigubbakcemile5

2. 5 Ekim 2009
  3. 11Agust

11Agust Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Resulullah buyuruyor:

"Nutfenin (rahme düşmesinden sonra) kırkiki gece geçti mi, Allah ona bir melek gönderir (ve onun vasıtasıyla) nutfeyi şekillendirir; işitmesini, görmesini, derisini, etini, kemiğini yaratır. Sonra melek sorar:

"Ey Rabbim! Bu erkek mi, dişi mi?" Rabbin dilediğini hükmeder, melek de yazar."

"Erkeğin suyu beyazdır. Kadının suyu ise sarıdır. ıkisi birleşir ve erkeğin menisi kadının menisine üstün gelirse Allah'ın izniyle çocuk erkek olur. Kadının menisi erkeğin menisine üstün gelirse çocuk Allah'ın izniyle kız olur" .

Salih bir kimse, yatağa girince; önce ıhlâs sûresini okur. (Ya Rabbi bana bir oğul ihsan edersen ismini (Muhammed koyacağım) der. Böyle duâ edenin Allahın izniyle erkek çocuğu olur.

Hadis-i şerifte,

"Hanımı hâmile iken, elini onun karnına koyup, "Bismillahi ahadis samed ellezi lem yelid ve lem yûled, yâ Rabbi bu çocuğun ismini Muhammed aleyhisselâmın hürmetine, Muhammed koydum" derse, bu çocuk erkek olur." buyuruldu.

Kadın, hayızdan temizlendikten sonra beş gün içinde hâmile kalırsa, çocuğu erkek olur. Beşinci günden sekizinci güne kadar olursa kız olur.

Erkek Çocuk ıstiyenin Duası Erkek çocuk isteyen kişi, cinsi münasebetten önce besmele çekip, üç defa ihlas süresini okuduktan sonra:

"Allahümmec'alnâ min ledünke zürriyetten min tayyibaten mütiy'aten, Allahümme in terzukni min hazihil vak'ati veleden üsemmiyhi Muhammeden"

4. 5 Ekim 2009
  5. zarifecikk

zarifecikk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok güzel bilgilendirmişsin cnm. Allah senden razı olsun

6. 5 Ekim 2009
  7. 11Agust

11Agust Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yukarıda belirtilen tarihte cinsel temastan sonra kadın 2 – 3 gün hep sağ tarafına yatarsa doğacak çocuk erkek olur”. Yani sağ yumurta kanalına giren spermalar oğlan çocuk yapacak yapıda olanlardır. Genellikle eşler karyolanın belirli tarafına yatarlar ve yaşamları hep öyle sürer gider buna dikkat etmeli 1 inci çocukta ne tarafa yattığına iyi dikkat etmeli ve 2. 3. gebelikte aynını veya tersi yöne yatmak suretiyle istedikleri cinsiyette çocuk sahibi olabilirler. ılk çocukta cinsel temastan sonra 2 – 3 gün sürekli sağa yatıp oğlu olmuşsa 2. hamileliği için cinsel temastan sonra 2 – 3 gün sürekli sol tarafa yatmalıdır.
    Örnek:
    “Tanıdığım bir kadının sol yumurtalığı ameliyatla iptal edilmişti bu kadın sağ yumurtalığı ile 7 çocuk doğurdu hepsi erkek idi.”
    “Diğer bir kadının sağ yumurtalığı çalışmıyordu sol taraf sağlamdı 4 kız çocuğu oldu.”
    “ 6 kızı olan bir aile 1 erkekleri olmasını istiyordu bana gelmişlerdi birlikte evlerine gittik ve yatma durumlarını inceledik kadın bir vücut arızası nedeniyle hep soluna yatmakta idi yatağıda ona göre yaptırmıştı. Sağa yatacak bir yatak hazırlattık ve 7. çocuk erkek oldu.”
    Buna ait örnekler çoktur, yeter ki sağ ve sol yumurtalıklar ve yumurta kanalları sağlıklı olsun.

2 – Dr. Regnault’un Önerisi:
    Bu öneri kimyasal esaslara dayanmaktadır en fazla tutulan öneridir. ılmende izahı kabul edilmektedir.
    Kadın vajinası normal olarak asit yapılıdır zira vajinanın sağlıklı kalması vajinadaki faydalı mikropların süt asidi yapıp orayı asit hale getirmesiyle kabil olmaktadır. Ama bu asitliğin kuvvet derecesi kadından kadına değişir bazılarında çok bazılarında ise az kuvvetlidir.
    Kadının vajinasının asitlik derecesi eczanelerden alınacak Turnusol kağıtları ile kolayca anlaşılabilir. Bunu her kadın kendide yapabilir.
    Şimdi vajina asit derecesine göre erkek ve kız çocuğu meydana getirecek spermaların hareket sürati değişiktir. Bundan yararlanarak vajinanın asitlik derecesini ayarlamak değiştirmek suretiyle erkek veya kız çocuğu sahibi olunabilir. Yapılan pek çok tatbikatta % 90 - % 100 müsbet sonuç alınmıştır.
    Vajinası fazla asit olup da gebe kalamayan ineklerin vajinası sodalı su ile yıkandığında ineklerin kısırlığı giderilmiş ve doğan buzağıların hemen tamamı erkek olmuştur. Aynı şey kadınlara tatbik edilmiş içersine biraz yemek sodası katılmış ılık su ile vajina yıkandıktan sonra yapılan cinsel temas kadınlar genellikle oğlan doğurmuştur.
    Regnault’a göre kız çocuğu meydana getirecek spermalar asit, oğlan çocuk meydana getirecek spermalar ise bazik yapıdadır.
    Diğer bir kısım çiftlerde ise: erkeğin sperması çok bazik kadının vajinası da hafif asit ise bunlardan doğacak çocuklar hep oğlan olur. aksi durumda ise kız olur

8. 5 Ekim 2009
  9. 11Agust

11Agust Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yokmu bu konu hakkinda bilgisi olan kizlar haydin dualarla beraber olalim :))

10. 5 Ekim 2009
  11. benim_olan

benim_olan Canım esadımmm Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    ebrucum ben hep soluma yatarım İnşallah kızım olur..bu bilgiyi nerden aldın çok merak ettim.gerçekten doğrumu acaba? herkese söylemem lazım.kaydirigubbakcemile3 bende işim bitince kaydirigubbakcemile3 soluma yatıcam.hayırlısı artık.çok sağolasın....:dance:.

12. 6 Ekim 2009
  13. benim_olan

benim_olan Canım esadımmm Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Kadın, hayızdan temizlendikten sonra beş gün içinde hâmile kalırsa, çocuğu erkek olur. Beşinci günden sekizinci güne kadar olursa kız olur. bu da ayrıca kafamı karıştırdı.nasıl sabrettiricem adamı ..beşgün geçene kadar beklermi? acaba...:dance::roflol:kaydirigubbakcemile3

14. 6 Ekim 2009
  15. ikinciye niyetlendiğimde hepsini hepsini her duyduğumu deneyeceğim uygulayacagımm. Allah bir oğlan verirse adını Muhammed koyacagım. Yine Allahtan dileyeceğim hayırlısıyla bir de erkek evladım olsun. Duayı 4 sene sonraya planladığım hamilwliğim için hergün hergün okuyacagım bu günden başlayarak

16. 6 Ekim 2009
  17. 11Agust

11Agust Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim olan canim biz cinsiyetle ilgili baska bir sitede herseyi ama herseyi konusuyoruz oradan getirdim bu yaziyiii
    insallah dunyalar guzeli bir kizin olur canim

18. 6 Ekim 2009
  19. 11Agust

11Agust Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    duygucum seni cok iyi anliyorum suan hamilesin sanirimmm
    bende kizima hamileyken ayni duygular icindeydim suan kizim 1 yasina geliyor ikinci icin hazirlaniyorum ve rabbimden erkek evlat istiyorum
    insallah dualarimizida unutmayalim
    hamileligimizi gelisimlerini neler yaptigimizi burada paylasalim insallah
    duygu sen ilkinde neler yapmistin ozel biseyler uyguladinmi