birden fazla düşük yaşayan arkadaşlar sıkıntılarımızı paylaşalım

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve gelinck83 tarafından 5 Mart 2009 başlatılmıştır.

5 Mart 2009
    Konu Sahibi : gelinck83
  1. gelinck83

gelinck83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar.ben 3 düşük yaşadım ve şimdi hamile kalmaya cesaret edemiyorum.doktorum genetik tahlil istedi eşim ve bana.kan pıhtılaşması için tahliller ve rahim filmi.bebeğe genetik tahlil yapılmıştı bişey çıkmadı çok şükür.çok zor bi süreç.ya bi daha başıma gelirse sorusunu aklımdan atamıyorum.benim yaşadıklarımı yaşayanların beni daha iyi anlayacağını düşünüyorum.morale ve dertleşmeye ihtiyacım var.yol arkadaşlarım sizi bekliyorum...................

Son düzenleme: 5 Mart 2009
  2. 5 Mart 2009
  3. osmak

osmak Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım merhaba ben 2 düşük ve 1 dış gebelik yaşadım çok zordu dahada kötüsü çok üzücüydü Allah kimseye yaşatmasın yakında araştırma başlıyacagız senin düşüklerin sebebi neymiş

4. 6 Mart 2009
  5. gelinck83

gelinck83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok geçmiş olsun canım.daha belli diil benimkide araştırılıcak.doktor hamilelik öncesi rahim filmi ve genetik tahlil istedi.onları yaptırıcaz şimdi.hamileykende iğneye başlarız dedi kan pıhtılaşmasına karşı.bide lenfosit aşısı diye bişey varmış bilmiyorum hiç duydunmu?anne bebeği yabancı bi cisim gibi algılayıp atıyomuş.babadan kan alıp içindeki lenfosit hücrelerini ayrıştırıyolar.anneye veriyolar hamilelikte.doktor yüzde %80 başarı elde ediyoruz dedi.onuda yaptıralım diyoruz.artık biz önlemimizi alalım takdir allahtan.senin düşüklerin kaç haftalıktı?rahim filmi çektirdinmi?

6. 7 Mart 2009
  7. osmak

osmak Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    yok canım benimki arastırılmıyor dün dr görüştüm arastırmaya gerek duymuyo ilki kimyasal gebelikti çünkü bebek aspirini falan kullancam ne yapalım hayırlısı

8. 7 Mart 2009
  9. umut_sevgim

umut_sevgim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    slm canım bende 3 gebelık 1 dıs gebelık gecırdım malesef yapılan arastırmalarda hıc bı problem tespıt edılemedı ve saglıklı bı gebelık elde edene kadar deneyeceksınız denıldı dedıgın ıgnelerı falan kullandım ama nafıl sımdı hamıle kalmaya bıle korkuyorum rabbım saglıklı ve hayırlı hamıslıkler nasıp etsın...

10. 7 Mart 2009
  11. gelinck83

gelinck83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok geçmiş olsun.rabbim hayırlısıyla bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin.bebeklerin kaç aylıktı?hangi doktora gidiyosun?

12. 7 Mart 2009
  13. gelinck83

gelinck83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    lenfosit aşısını yaptıdınız mı peki?

14. 8 Mart 2009
  15. umut_sevgim

umut_sevgim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    sagol canım ankarada bı profa gdıyodum fakat yıne olmadı benım problemım vucut bebegı atmıyo mudahale sonucu alınıyo lenfosıd asısını duydum fakat dr hıc sormadım bı dahakı gıdısımde sorarım sanada gecmıs olsun canım......

16. 8 Mart 2009
  17. herwood

herwood oğluşum kızışım çok şükür istanbul Üye

Beğenildi:
    380
    Ödül Puanları:
    163
    bende üç düşük yaptım ikisi çok küçüktü bir taneside 1,5 aylık falandı onda çok sancı çektim.sonuncusunu iki gün önce kaybettim zaman geçince alışıyorsunuz bu acıya diniyor ama artık korkuyorsunuz şuan o kadar kötüyüm ki anlatamam acımı önümüzdeki ay tedaviye başlayacağım ilk olarak rahim filmi çekilecek bebeklerimi rüyamda gördüm ilk ikisi kızdı kocamalardı bana gülümsüyorlardı sonuncusu erkekti daha yeni doğmuştu bana o kadar güzel bakıyorduki emzirmeye çalışıyordum acemice öyle işte Allahım herkese sabır versin bir daha kimseye yaşatmasın bu acıları

18. 9 Mart 2009
  19. gelinck83

gelinck83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ya çok geçmiş olsun.seni o kadar iyi anlıyorumki.hikayemiz o kadar benziyoki,okuduğumda inanamadım.benim ilk bebeğim 2 haftalıktı kanamayla düştü.son ikiside 7 haftalıktı kalp atışı alındıktan sonra kaybettim ve kürtaj oldum.5 ay oluyo.çok zor zamanlar geçirdim,hiç atlatamıcam sanıyodum ama geçiyo.unutmuyosun ama zamanla hafifliyo insanın acısı dediğin gibi.hakkımızdan hayırlısı böyleymiş belkide.onlar melek oldu ve anne ve babalarını bekliyolar.ben bunu düşününce rahatlıyorum.Rabbim çabalarımızı boşa çevirmesin.şu mübarek günde dualarımızı kabul etsin,hayırlısıyla bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin.ben daha başlamadım tedaviye.bu hafta gitmeyi düşünüyorum.tahlililer falan yapılıcak.rahim filmi bendende istedi ama korkuyorum biraz.sen hangi doktora gidiyosun?