BİRDEN FAZLA KULAK DELDİRENLERİN Yorumları

Konusu 'Piercing, Hızma' forumundadır ve EU1 tarafından 29 Aralık 2007 başlatılmıştır.

?

kulağınıza 2. bir delik veya daha fazla deldirdiniz mi ?

1. evet

Oylanma: 568
    90,6%
  2. hayır

Oylanma: 59
    9,4%
    29 Aralık 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

kızlar merhaba..

5 gün önce kulağımı deldirdim... kulağım felaket acıyor.. ve biraz olsada kanama başladıı.. kulağımda hafif bi şişlik war.. 1. delik zaten vardı üstünee 2. ve 3. delik deldirdim.. çok acıyorr..

aranızda daha önce deldirmiş warsa.. bana bir takım önerilerde bulunabilirmi..

gümüş küpe tak diyorlarr..gümüş küpe asidik etki yaratıpp kulağımda tetenoz yaratır etkisinden korkuyorum...neyapmam lazım bilgisi olanlarr yazabilirmi..

saygılarımla çiğdem..a.s.

2. 29 Aralık 2007
  3. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    canım bende deldirmiştim 3 tane ama 3.cüsü canımı çok yaktığından küpeyi çıkarmıştım kapandı o yüzden ama o zaman eczanede uyusturucu sprey sıkmalarını rica etmiştim sende dene istersen

4. 29 Aralık 2007
  5. ndh1903

ndh1903 evli:)mutlu:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    benim kıkırdakta aynı sorun olmuştu,
    ama 2. ve 3.deliklerde böyle bişiy olmamıştı..hafif bi beze yapıo,bide iltihap gibi bi akıntı yapıo..küpeyi çevir sürekli canım yapışmasın oraya..
    1 haftda içinde geçmezse çıkar küpeyi,doktora git pansuman yapsınlar..
    gümüş küpenın bana bi zararı olmadı
    geçmiş olsuna.s.

6. 29 Aralık 2007
  7. EU1

EU1 Guest

canım eczanede deldirmedim kiiii gümüşcü ' de deldirdim.....

gümüş küpe mi taktın.. normal ilaçlı küpeyi çıkardıktan sonra _??

gümüş küpe asidik etki yaratıp tetenoz olma ihtimali olurmuş falan dıolar ne kadar doğru acabaa

8. 31 Aralık 2007
  9. sozyasi

sozyasi Hüzün Dostu..! Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Bende de iki delik var. Keşke eczanede deldirseydinü ilaçlı küpe takıyolar ilk bi ay biraz acıyor ama sonra tamamen geçiyor. Benim derim çok hassas gümüşe bile reaksiyon gösteriyo. Çok acı çekmiştim ama alıştım artık geçti çok şükür.

huzunguz bunu beğendi.
  10. 3 Ocak 2008
  11. CaRMiN

CaRMiN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    86
    bende deldirdim ikinciyi ama kapandı. zaten yerini de pek beğenmemiştim ama çok da acımıştı.. Eğer imkanın varsa altın küpe tak bence. Hiç riski olmaz..

12. 3 Ocak 2008
  13. BenLiLa

BenLiLa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    kulağımda 8 tane delik var bende eczaneye deldirdim uzun aralıklarla aman bir süre delme küpesi yani ilaçlı küpeyi çıkarmadım kulağımdan şimdi küpeleri uzun süre çıkarsamda kapanmıyor delikler memnunum yani...
    ama muhakkak eczanelere deldirin önerim budur hijyenik ortam nede olsa...

14. 10 Ocak 2008
  15. AskKirintisi

AskKirintisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Ben eczanede deldirmiştim ama felaket acılar çektim tam 1 ay. Şişti irin felan çıktı kulağımın üstüne yatamıyordum eczaneye gittim, oksijenle tendirdiyot verdi. Önce oksijenle temizliyordum sonra tentirdiyot sürüyordum biraz biraz geçti. Ama çok pişman olmuştum, şimdi iyiki deldirmişim diyorum

16. 10 Ocak 2008
  17. EU1

EU1 Guest

kulak memesinimi deldirdin kıkırdağı mı? eğer kıkırdaksa acısı normaldir ve iyileşme süresi 3 ayı bulabiliyor. sana cerrahi çelik ya da titanyum küpe kullanmanı öneririm alerji yapma olasılıkları yok.

18. 14 Ocak 2008
  19. AttaQue

AttaQue Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de 8 kez deldirdim kulağımı , deldirdim kapandı tekrar deldirdim aynı yerden ama yine kapandı. Bunun nedeni ilaçlı küpeyi kulağımda fazla tutmamam , 1 hafta sonra çıkarabilirsin diyorlar ama benim kulağım 1 haftada asla geçmez en az 1 ay ilaçlı küpeyle durmam lazım.
    Aynı şekilde burnumu da 2 kz deldirdim hem de aynı gün :) urnum kulağım benden hesap sorucaklar kesin Allah affetsin!
    Güzelim senin canın çok fazla acıyorsa bence deldirmede bir sorun yaşamışsındır bence çıkart , çünkü tamam acı veriyor ama o kadar abartılacak bir acı vermiyor.