Birgül Sarıkamış tüp bebeğin kraliçesi mi?

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve krizalit tarafından 8 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

8 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : krizalit
  1. krizalit

krizalit beklemede... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar, aynı zamanda Kadıköy Şifa nın doktoru olan Birgül Sarıkamış'a giden var mı? Çok övüyorlar fakat burada ismini göremedim...

2. 1 Kasım 2010
  3. HALELA

HALELA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    Birgül Hanım gerçekten harika bir doktor. Tüp bebeğin kraliçesi diye boşuna söylememişler. Hem çok başarılı, hem çok mütevazı, hem de hastalarına karşı inanılmaz şevkatli. Ben onda adeta anne sıcaklığını buldum. Pozitif enerjisi ve bilgisiyle hep yanımda olduğunu hissettim. 3. Tüp bebek denememi onunla yaptık ve tuttu.:KK46: Şimdi keşke hemen ona gitseymişim diyorum. Bana çok şanslı geldi. Şimdi bebişimizin kalp atışlarını duymak için bekliyoruz. İnşallah allah bize de isteyen herkese de sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip eder. :KK49:

Hale

4. 2 Kasım 2010
  5. panadol

panadol Gel artık bebişimm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım inşallah kalp atışını duyacaksın birgül karıkamışı bende çok duydum adını benim genel müdürüm ona yaptırmıştı tüp bebegini anlata anlata bitiremiyodu ben gitmedim ama telle görüşmüştüm

6. 2 Kasım 2010
  7. HALELA

HALELA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    İnşallah Panodol, teşekkür ederim... Darısı tümmmm isteyenlere

8. 10 Nisan 2012
  9. karye35

karye35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yaklaşık 3 ay önce bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Femina adlı merkezde Birgül hanıma muayene oldum. çocuk sahibi olabilmek için yıllarca uğraştım ve maddi manevi çok yıprandım. hala tedavim devam ediyor. Birgül hanımda bir anne şefkati var ve bilgisine, tecrübesine çok güveniyorum.

10. 11 Nisan 2012
  11. yasminm

yasminm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    bende dün femena kadın sağlığı merkezne görüşmek için gittim.brgül hanım görüşme için gittğimizi bilmiyormuş.muayne paralı ya.haluki ben 4 denemeden sonra iyi bir merkez arıyordm ve sadece görüşmek için gitmiştm.başta çok ii kponuşıypordu sora gel seni muayne edelm dedi.bende hazırlığımın olmadığını şimdi görüşmek için geldiğimi karar verirsem geleceğimi söyledim.o zaman bir geri dönüşü vardı görmeliydiniz şok oldum.sonra bana 9 milyarlık bir fatura çıkardı ve hazırlanın öyle gelin dedi.benmle konuşurken hemen hemşireye dediki diğer hasa hazır olsun geliyorm dedi. brgül hanım yıllarca kendini bu işe adamış doktorluğuna bir şey diyemem ama ya insanlığına?tabi o da haklı 5 dak.da 250 tl alıyor,benmle niye vakit geçrsin ki?4 defa deneyen ,bide bebeklerini düşüren,maddi yetersizlikler yaşayan beni niye düşünsün ki! inanın o günden beri pskolojim bozuldu.ama kraliçenin düşünemediği bbir şey var:eek:raya giderken para kar etmyor,herkes aynı şekilde,eşit bir şekilde gidiyor.

12. 13 Nisan 2012
  13. asis

asis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    bende önümüzdeki ay Birgül hanıma gitmeyi düşünüyordum. fiyat araştırması yapacaktım ama bu yazdıklarınızdan sonra çok korktum doğrusu :KK43:(((((((((((((((
    muayeneside çok pahalıymış.

14. 13 Nisan 2012
  15. nec86

nec86 Allahıma emanetsin kuzum. Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşım hakikaten talihsiz bi olay yaşamışın.. okuyunca ben de çok şaşırdım. ben kadıköy şifaya gitmiştim. en beğendiğim özelliğide paraya tamah etmemesiydi. bana daha önce gittiğim doktorlar bi sürü ameliyat vari şeyler yapcaklardı. maliyeti epey yükseti. bi yer histeroskopi yapcaz dedi 10 milyardı. birgül hanım inceledi, takip etti kesinlikle gerek yok dedi. durup dururken seni niye ameliyat yapayım bu işin diğer dünyası da var dedi. ve inanılmaz rahatlattı beni.zaten hastanede toptan paket fiyatı ödediğimiz için ayrı ayrı muayene ücreti ödemedik. neyse senin yaşadığın olayda da vardır bi hayır..

16. 13 Nisan 2012
  17. yasminm

yasminm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    nec86 emin ol brgül hanımı karalamak için demyorm. Beni ameliyat etmek içn para istemedi.bana olablecek fyatları listeledi.bu fiyaın içine eşimi eğer tese yaparlarsa o da dahil.ben bir kere 4 kere deneme yaptığım için hiçbir dr la fyat konuşmadım.kendmi hasta değl müşteri gibi hissetim.zaten genelde hissediyorm tabi bu durumu da.ben muayne olamıcam,şu an maddi olarak hazır değilim dediğimde beni başından atar gbi davranması beni çok üzdü.sonuçta ilk defa görüşmeye gimiyorum ya.bir sorması lazımdı .kaç kere denedin,eşinin sperm durumu nasıl,embriyoların kalitesi nasıldı diye.ben muayne olmuyorm,görüşme için geldim,ona para veremcem diye yaptığına bişey diyemiyorm. inanın eşim ve ben şok olduk.ben bu uğurda birsürü para döktm,dökmeye de hazırım.ama artık 4 denemeden sonra ,güvenebleceğim ve rahatlamak istediğim dr lar aradığım için işim zor galiba.

18. 13 Nisan 2012
  19. nec86

nec86 Allahıma emanetsin kuzum. Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    mutlaka canım ben seni anlıyorum zaten oldukça hassas oluyoruz bi de üstüne doktorların müşteri olarak bakması canımızı daha da çok acıtıyor. inşallah en kısa zamanda meleğin kendiliğinden gelir.. ya da gönlünün ısındığı bi doktorlar karşılaşır, tedavin olumlu sonuçlanır..