Birgün gelecegine inandıgım bebegime mektubummm

Konusu 'Kadın Faktörü / Kadın İnfertilitesi' forumundadır ve haletrn tarafından 24 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    24 Mart 2010
    Konu Sahibi : haletrn
  1. haletrn

haletrn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    Bebegim;Babanla tanısalı tam 10 yıl oldu ben daha 14 yasındaydım babanı tanıdıgımda o zamanlar ortaokul caglarındaydım bizimkisi zamanla bir ask hikayesine dönüştü.. Aman anne 14 yasında askmı olurmus deme bana o zamana kadar bende bilmezdim aşkın ne oldugunu duyardım ama hiç yasamamıstım 2 yıl süren bi hikayeden sonra nişanlandık sonrasında uzun bi nişanlılık süreci..Babanı askare yolladık asker dönüşü tam evlenicez derken amcanı kaybettik araya baska sorunlarda girdi ve babanla biz yollarımızı ayırdık..Ama dedim ya ask diye bi süre sonra barıstık ve evlenmeye karar verdik..2 yıl önce sevdamızı imzaladık ve dedikki bizim bi melegimiz olsun bizim canımızdan bizim kanımızdan ikimizden ortak birşey ve sen bize gel bizimle ol istedik ama sen gelmiyordun ve ben doktora gitmeye karar verdim sen bir an önce bizimle ol diye doktor bana bir kaç ilaç verdi bunları kullanmamı gelmemen için hiç bir problem olmadıgını söyledi ama genede ilaçları kullanmaya karar verdim ilaçları kullanmaya basladıktan sonra nasıl kötü oluyodum bilemezsin melegim ama sırf gel diye sırf o cennet kokunu duyayım diye herseye katlanıyodum melegim..Bi süre sonra babanda doktora gitmeye karar verdi ve doktor amcan babanın ilaç kullanması gerektigini yoksa senin gelemeyebilecegini söyledi bize ..Ama olmazdı melegim biz seni bekliyoduk gelmeliydin doktor amcan ne söylerse yapıyoduk..Baban sen bizimle ol diye ameliyat bile oldu yeterki gel diye cesit cesit tadı kötü ilaçlar yiyip içmeye basladı sırf sen gel diye..Melegim,cennet kokulum seni beklemeye baslayalı 2 yıl oldu ve sen hala yoksun biliyorum geliceksin sen anneni üzmezsin..Ne olur daha fazla bekletme gel melegim.. Sana cok ihtiyacımız var..
    SENİ ÇOOOK SEVEN ANNENDEN SANA MEKTUP

2. 25 Mart 2010
  3. beybisi35

beybisi35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    güzel bi mektup olmuş cnm yüreğine sağlık bende 4,5 senedir bekliyorum meleğimi bizede gelmiyooo gelcek ama inanıyorummmm allah tüm isteyenlerin yüzünü güldürcek bigün yeterki umdumuzu yitirmeyelimm allahım tez zamnda göndersin meleğinizi inşallah:Saruboceq:

nurayceyhan bunu beğendi.
  4. 25 Mart 2010
  5. erenzeyno

erenzeyno Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    off cnm ya cok duygulandırdı mektbun benı ama bnden sana gzuel bı haber olsunkı uzme canını bızde melegımızı hıcbır sorunolmamasına ragmen 2 bucuk yıl bekledık dr kapıalrında 2 bucuk yıl sonra kendı ıstegıyle geldı melegım hemde umudu kesıp herseyı druılacı bıraktıktan 2 ay sonra kapımız caldı ve ikizlerimiz bıze geldı hıc uzme canını bıtanem sen gelecek o yada onlar zamanını beklıor sadece uzmeyın sakın canınızı sızde bnm gıbı bekleyıp sonra 1 derken 2 taneye bırden kavusucaksınız ınss rabbım ısteyen herkese versın yokluklarını aratmasın

6. 25 Mart 2010
  7. haletrn

haletrn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadaslar destekleriniz için cok tesekkür ederim Allah razı olsun..
    Emos üzülme eminim gelecek meleklerimiz..
    Dalin26 seninde bebişlerine ve sanada Allah uzun ömürler versin Rabbim ayırmasın.

8. 17 Aralık 2010
  9. UzmaN

UzmaN Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.