Birgün gelecegine inandıgım bebegime mektubummmm

Konusu 'Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi' forumundadır ve haletrn tarafından 24 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    24 Mart 2010
    Konu Sahibi : haletrn
  1. haletrn

haletrn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    Bebegim;Babanla tanısalı tam 10 yıl oldu ben daha 14 yasındaydım babanı tanıdıgımda o zamanlar ortaokul caglarındaydım bizimkisi zamanla bir ask hikayesine dönüştü.. Aman anne 14 yasında askmı olurmus deme bana o zamana kadar bende bilmezdim aşkın ne oldugunu duyardım ama hiç yasamamıstım 2 yıl süren bi hikayeden sonra nişanlandık sonrasında uzun bi nişanlılık süreci..Babanı askare yolladık asker dönüşü tam evlenicez derken amcanı kaybettik araya baska sorunlarda girdi ve babanla biz yollarımızı ayırdık..Ama dedim ya ask diye bi süre sonra barıstık ve evlenmeye karar verdik..2 yıl önce sevdamızı imzaladık ve dedikki bizim bi melegimiz olsun bizim canımızdan bizim kanımızdan ikimizden ortak birşey ve sen bize gel bizimle ol istedik ama sen gelmiyordun ve ben doktora gitmeye karar verdim sen bir an önce bizimle ol diye doktor bana bir kaç ilaç verdi bunları kullanmamı gelmemen için hiç bir problem olmadıgını söyledi ama genede ilaçları kullanmaya karar verdim ilaçları kullanmaya basladıktan sonra nasıl kötü oluyodum bilemezsin melegim ama sırf gel diye sırf o cennet kokunu duyayım diye herseye katlanıyodum melegim..Bi süre sonra babanda doktora gitmeye karar verdi ve doktor amcan babanın ilaç kullanması gerektigini yoksa senin gelemeyebilecegini söyledi bize ..Ama olmazdı melegim biz seni bekliyoduk gelmeliydin doktor amcan ne söylerse yapıyoduk..Baban sen bizimle ol diye ameliyat bile oldu yeterki gel diye cesit cesit tadı kötü ilaçlar yiyip içmeye basladı sırf sen gel diye..Melegim,cennet kokulum seni beklemeye baslayalı 2 yıl oldu ve sen hala yoksun biliyorum geliceksin sen anneni üzmezsin..Ne olur daha fazla bekletme gel melegim.. Sana cok ihtiyacımız var..
    SENİ ÇOOOK SEVEN ANNENDEN SANA MEKTUP

2. 24 Mart 2010
  3. nazz81

nazz81 artık mutluyum Üye

Beğenildi:
    110
    Ödül Puanları:
    153
    canım çok güzel anlatmışsın duygularını
    inanıyorum bi gelecek cennet kokulumuz ve biz onlara öyle sarılıp sevgimizi vereceğiz ki.............
    mutlu olacağız canım inan
    inancını hiç kaybetme

4. 24 Mart 2010
  5. haletrn

haletrn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    tesekkür ederim canım

6. 24 Mart 2010
  7. YAMAN

YAMAN * ben bir anneyim * Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    TÜYLERıM ÜRPERDı UMArım en kısa sürede gelir meleğinizde cennet kokusunu duyarsınız bol bol

8. 24 Mart 2010
  9. yagmurum2001

yagmurum2001 Rabbime hamd ve şükürler Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Canım inşallah çok belemezsin bebeğini kucağına alır onun gül yüzünde tüm sıkıntılarını unutursun hep mutlu hep mutlu olrsun bizi yaradanın izniyle....

10. 24 Mart 2010
  11. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    :KK43:(((aallh hayırlı zamnda hayırlı evlatlat versın ısteyen herkese ıcı sırada bana

12. 25 Mart 2010
  13. Belgin

Belgin BEKLİYORUM GELECEKSİN.... Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    allahım yalvarıyorum bizi evlatsız koyma bükme boynumuzu.amin.

14. 17 Aralık 2010
  15. UzmaN

UzmaN Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.