Bİrgün gelecegine inandıgım bebegime mektubummmm

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve haletrn tarafından 24 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    24 Mart 2010
    Konu Sahibi : haletrn
  1. haletrn

haletrn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    Bebegim;Babanla tanısalı tam 10 yıl oldu ben daha 14 yasındaydım babanı tanıdıgımda o zamanlar ortaokul caglarındaydım bizimkisi zamanla bir ask hikayesine dönüştü.. Aman anne 14 yasında askmı olurmus deme bana o zamana kadar bende bilmezdim aşkın ne oldugunu duyardım ama hiç yasamamıstım 2 yıl süren bi hikayeden sonra nişanlandık sonrasında uzun bi nişanlılık süreci..Babanı askare yolladık asker dönüşü tam evlenicez derken amcanı kaybettik araya baska sorunlarda girdi ve babanla biz yollarımızı ayırdık..Ama dedim ya ask diye bi süre sonra barıstık ve evlenmeye karar verdik..2 yıl önce sevdamızı imzaladık ve dedikki bizim bi melegimiz olsun bizim canımızdan bizim kanımızdan ikimizden ortak birşey ve sen bize gel bizimle ol istedik ama sen gelmiyordun ve ben doktora gitmeye karar verdim sen bir an önce bizimle ol diye doktor bana bir kaç ilaç verdi bunları kullanmamı gelmemen için hiç bir problem olmadıgını söyledi ama genede ilaçları kullanmaya karar verdim ilaçları kullanmaya basladıktan sonra nasıl kötü oluyodum bilemezsin melegim ama sırf gel diye sırf o cennet kokunu duyayım diye herseye katlanıyodum melegim..Bi süre sonra babanda doktora gitmeye karar verdi ve doktor amcan babanın ilaç kullanması gerektigini yoksa senin gelemeyebilecegini söyledi bize ..Ama olmazdı melegim biz seni bekliyoduk gelmeliydin doktor amcan ne söylerse yapıyoduk..Baban sen bizimle ol diye ameliyat bile oldu yeterki gel diye cesit cesit tadı kötü ilaçlar yiyip içmeye basladı sırf sen gel diye..Melegim,cennet kokulum seni beklemeye baslayalı 2 yıl oldu ve sen hala yoksun biliyorum geliceksin sen anneni üzmezsin..Ne olur daha fazla bekletme gel melegim.. Sana cok ihtiyacımız var..
    SENİ ÇOOOK SEVEN ANNENDEN SANA MEKTUP

2. 24 Mart 2010
  3. bebis_asuman

bebis_asuman ஐCεήήεT_KôκµLµ&#108 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canim benim insallah en kisa zamanda sende melegine kavusursun bende tam 4 sene bekledim ve meleklerim su an benimle ALLAH isteyen herkese nasip etsin canim,dualarini hic ama hic eksik etme.
    ALLAH yardimcin olsun canim...

4. 24 Mart 2010
  5. muhte

muhte Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ya çok guzel yazmışsın hepımız aynı durumdayız bende 8 yıldır beklıyorum allahım sen hepımıze yardım et dıyecekte bırsey bulamıyorum çok etkılendım

6. 24 Mart 2010
  7. haletrn

haletrn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    rabbim verecek inanıyorum arkadasım ben böyle bi defter tuttum oraya yazıyorun nasip olurda melegim dünyaya gelirse büyüyüp okuma yazmayı ögrendigi zmn ona vericem o defteri

8. 24 Mart 2010
  9. aymes

aymes Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    canım çok zor bi sınav bunu bizlerden daha iyi kimse bilemez ama inşallah rabbim tez zamanda sanada göndericek bebişini Allah yardımcın olsun

10. 17 Aralık 2010
  11. UzmaN

UzmaN Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.