Biri allah aşkına çıksın desin ki ben pkoluyum hamileyim ya da çocuğum var...

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve fatma_85 tarafından 30 Kasım 2009 başlatılmıştır.

30 Kasım 2009
    Konu Sahibi : fatma_85
  1. fatma_85

fatma_85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    BİR PKOLU OLARAK BİLİORM Kİ
    **İLAÇLARLA DÜZELEN ADETLER SONRASINDA BOZULUYO.
    **TEDAVİ KİMİNE GÖRE SONUÇ VERİO KİMİNE GÖRE VERMİO.
    **DOĞUM KONTROL HAPLARI,DİANE 35,KLOMEN ,GONAL F,MENEGON VS VS
    **SOĞAN KÜRÜ İNCİR KÜRÜ HAYIT TOHUMU VS VS
    **35 GÜNÜ GEÇEN ADETLER,TÜYLENMELER ,KİLO,SİVİLCE VS VS

ARTIK BUNLARI BİLİORUZ.
    BİRİ DESİN Kİ BEN HAMİLEYİM.YA DA ARKADAŞIM BÖYLEYDİ AMA HAMİLE.YA DA BEN BÖYLEYİM AMA 2 ÇOCUĞUM VAR.YOKSA BIRAKACAM BEN BU İŞLERİ YAVVV YETER YAVVV.delikafadulden mafoldumben mafoldumben
    SONUÇ NE,BEBEK VAR MI YOK MU????????
    :CüvCüv:

2. 30 Kasım 2009
  3. tutkumm

tutkumm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ilk mesaj benden olsun ,ben pkoluyum ve clomid siz klomen diyorsunuz bir ay kullandim ve bir oglum oldu allahim bize bagislasin .
    umidini kaybetme ben ikinciyi istiyorum aldigim kilolar yuzunden ikinci gecikti ama olacak

4. 30 Kasım 2009
  5. tramissu

tramissu göbiş değl artık bebiş :) Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    malesef çok azzzzzzzzzzzzzz hele de normal yolla nadirrrrrrrrrrr
    bende pkoluyum ve bende yazdıklarının çogunu denedım ama fossssssss
    bırakıcam dedim bıraktım ve kendımı nadasa çektim ne zaman hazır olup tüp bebege gecerım bilmiyorum allah hepimizin yardımcısı olsun

6. 30 Kasım 2009
  7. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.092
    Ödül Puanları:
    463
    valla öğretmen bi arkadaşım vardı böyleydi, 2 sene sonra hiç tedavi medavi olmadan hamile kaldı, doğum kontrol hapı bile kullanmamıştı evlendikten sonra, ama evlenmeden önce liseden beri pko için diane35 kullanıyodu ara ara, şimdi oğlu 3 yaşında, ikinci için uğraşıyolar ama olmuyomuş, ama sonuçta 1. oldu.
    Bence yoğun olarak kafayı buna verme, tedavin varsa ol, gerisini allaha bırak hiç kafaya takma, kafaya takınca olcağı varsa bile olmuyo sanki

8. 30 Kasım 2009
  9. fatma_85

fatma_85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    allahtan ben de kilo yok.fsh 5 lh 8. hormonlar da çok kötü diil.ama olmuo işte.
    ben de aşılama yaptıracam ocakta.normal yoldan pek umudum yok.aksi gibi eşimin sperm kalitesi de ii değilmiş.tüplerim açık,rahim temiz.inşallah aşılama tutar.çok istiorm çookkkk

10. 30 Kasım 2009
  11. blue_eye

blue_eye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende pcoluyum oluşan kistler doğum kontrol hapları sonrasında klomen tekrar kist oluşumu çatlatma iğnesi herşey herşey denendi sonuç sıfır taaaaaaaa kiii aşılamaya karar verene kadar o da ben istedim de doktorum istemedi ben artık yeter ilaç kullanmak istemiyorum dedim de aşılama aşamasına geçtik....doktorum bu ay hiç bir şey denemiyoruz ilaç falan dedi sen rahim filmi çektir gel kanallarını kontrol edeyim dedi çektirdim kanallar açık çıktı aşılama için adet ol gel dedi ama ben olmadım hemen filmden sonra hamile kaldımmmmmmmmm ve şu an doğumuma 8 gün var kısmetse oğlum geliyor arkadaşlar...
    sözün kısacası ki rahim filmi hayatımı kurtardı bu şekilde hamile kalan 3 kişi tanıyorum bilginize....

12. 30 Kasım 2009
  13. EylulunAnnesi

EylulunAnnesi Minik Prensesim Büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Rabbım bıgÜn ol derse olur...Ümıdını kaybetme canım...herŞey nasıp kısmet ıŞı...gÖnlÜnce olur herŞey umarım...

14. 30 Kasım 2009
  15. kurtuluxsx

kurtuluxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    BEN VARIM ARKADAŞIM:))))
    Bende PKO lıyum ve allah bağışlarsa 2 oğlum var..
    PKO teshisim 17-18 yaslarinda konuldu. o yasdan beri dogum kontrol hapı kulalnıyorum.
    ilk bebegimi istedigimde( yil 99) hapi biraktiktan 6-7 ay sonra hala olmamıstı hamilelik. bende dr a gittim hemen bana ilaclar haplar filan verdi. hormon tahlillerim normal cikiyordu. ama gebelik olmuyordu. 2-3 ayda yumurtlama haplari filan ictim hamilelik olmadi ben aglamalar moral bozuklukları filan. sonunda dr degistirdim. eskiden tanıdıgım ama erkek diye utanıp gitmedigim bir dr a gittim. beni muayne bile etmedi. sadece tahlillere baktı sohbet etti. 1-1,5 sene denemeden hamile olunmadigına karar vermiyecegini söyledi. rahatlattı güldürdü filan. hic unutmam 12 kasım 99..bana hazirana kadar seni görmeyecegim. haziranda hala hamile olmazsan filim filan başlarız dedi.

eve geldim kafam dagılmış neden olmasın ki diye beynim rahatlamış. inanmazsın ben öbür aya hamile kaldım.aralık 99 da bana yılbaşı hediyesi oldu hamilelik haberim. agsutos 2000 de ilk oğlumu doğurdum.
    hapı bıraktıktan 1 sene sonra hamile kaldım ama normal yolla oldu sonuçta.

2. sinde de gine hap kullanıyordum. onu bıraktım bu sfeer dr a bile gitmedim. nasılsa bende hamilelik gec oluyor diye. biliyordum artık... bu seferde hapı bıraktıktan 8 ay sonra hamile kaldım. dr suz ilaçsız muayenesiz.

bu yüzden çok ağır bir PKO yoksa bağzı şeyler cidden kafada bitiyor.. ben buna cidden inandım..

ümidinizi kaybetmeyin .. hakkınızda hayırlısı..

fiyonkbakery bunu beğendi.
  16. 1 Aralık 2009
  17. fatma_85

fatma_85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ayy canım çok güzel... duygulandım valla.inşallah benim de olur.takmicam kafaya diorm ama bilinçaltı yapmışım galiba.atamıorum.

18. 1 Aralık 2009
  19. fatma_85

fatma_85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

maşallah canım allah analı babalı büyütsün,sağlıklı hayırlı bir evlat olsun.ben de bu ay çektirdim rahim filmini ama bu ay korunmamız söylendi.önümüzdeki ay kendimiz denicez .olmazsa bi sonraki ay aşılama yapılacak.bakarsın şu rahim filmi bende de işe yarar.inşallahhh:ecrin_bebek: