biri bana "kısa boylusun" desin

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve yellowbomb tarafından 22 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    22 Eylül 2010
    Konu Sahibi : yellowbomb
  1. yellowbomb

yellowbomb günün birinde!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    kızlar bende feci şekilde boy takıntısı oluştu bunun sebebide topuklu ayakkabı merakı babet giyerken boyum normaldi ama nezamanki topukluya merak sardım ve giymeme kalkıştım annem teyzem kim varsa çok ciddi bişey varmış gibi beni karşılarına alıp "kızım sen topuklu giyme boyun normal topuklu giyincede çok uzun oluyon" diyorlar yani boyum da 165..normal im ama insanlar neden böle diyolar anyamaıyorum bıktım artık o topuklulara bakıp da iç çekmekten...şimdi hepiniz çok şaşırcaksınız 165 le uzun olmazsın ki diye ama böyle..gerçektende topuklu giyince kendimi dev gibi hissediyorum kilom da normal 60 kiloyum bu konuyu daha önce açmıştım sırf bu takıntıdan kurtulmak için ama yok yine kurtulamadım lütfen kızmayın kötü yorum yapmayın bana sadece mantıklı yorumlar yapın lütfen çünkü psikolojim bozuldu resmen yaa resmen bozuldu beni anlamanızı bekliyorum kötü yorum yapmadan bana uzun boyun güzelliklerini anlatın ki normal olan boyumu sevebileyim bıktım babet giymekten ..lütfen beni cesaretlendirin lütfen buna benzer 2.konuyu açıyorum çünkü gerçekten takıntının ötesine geçti bu durum topuklu ayakkabı giyen herkeze boyun kaç? demeye başladım ...diğer konum sizce uzunmuyum topuklu ayakkabıyı dert etmeden giyeyimmi idi...bu konum da bana uzun boyun güzelliklerini açıklamanız ve kısa boylu olduğumu bana mantıklı şekilde anlatmanız...lütfenn kötü yorum yapmayın üzülmek istemiyorum anlayın beni diğer konumda çok ağır şeyler dediler bana ciddi ciddi morlaim bozuldu..ama bu sefer böle olmasın ..duygularım saçma da gelse ağır itham ağır yorum istemiyorum lütfenn hemcinslerim olarak size rica ediyorum....

2. 22 Eylül 2010
  3. GezegeNKralicesi

GezegeNKralicesi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.594
    Ödül Puanları:
    238
    Kısa boylusun.

4. 22 Eylül 2010
  5. elif_sena

elif_sena gobusume mutluluk kondu .. Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    148
    1.65 hicde uzun bi boy degil
    bence boyunuzu degil cevrenizdekilerin boyunuzla ilgili yorumlarini cok takmissiniz siz

6. 22 Eylül 2010
  7. temmuziki

temmuziki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    153
    bnm boyum da senin ldr olsaydı keşke....

8. 22 Eylül 2010
  9. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    37.896
    Ödül Puanları:
    463
    uzun değilsin, kısa da değilsin.. TR standartlarındasın.. çok yüksek topuk giyiyorsan öyle gösteriyor olabilir.. :uhm:

10. 22 Eylül 2010
  11. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Boy takıntının olduğu fazlasıyla belli.:umursamaz:

Bu konuyla ilgili kaçıncı konun sevgili üye.benneyaptımki

İkiyüz küsür kişi sana bir önceki konunda uzun değilsin topuklu giyebilirsin boyun gayet normal diye yorumlar yaptı ama yooook, kesmedi seni o kadar yorum, şimdide yine aynı konu.

Psikoloğa filanmı gitsen acabaşakkıdı

12. 22 Eylül 2010
  13. BuzlarUlkesi

BuzlarUlkesi aşkım oğlum ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    345
    Ödül Puanları:
    188
    hmm ilginc 165 olup kendine kısa boylu denilmesini istiyosun iyi hosta sen bilmiyor musun bu boyun uzun bır boy olmadıgını..
    benim ablan 175 boyunda ben 165 ve ben harbı kısa hissediyorum kendımı kımsenın demesınede gerek yok..topuklu gıymek ıstıyorsan giy yasın mı kücük acaba yasına uygun degıl dmeye mı getırıyorlar
    valla bizde hep duz gıyıyoruz bızımkılerde azıızk topuklu gıyınde boyunuz uzun dursun dıyor

14. 22 Eylül 2010
  15. KucukBocuk

KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    babetten yüksek topuğa birden geçtiysen öyle görünmüş olabilirsin çevrendekilere... babetlerde sıfır topuk var çünkü... ama boyun normal bence...hem boylu poslu olsan ne olur ki ; ne güzel işte :)

16. 22 Eylül 2010
  17. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    90
    Ödül Puanları:
    153
    ^^yerden bitme seniiiii....delikafadulden
    sana koskoca bir 3 cm taktım naberrrr...:jeyyar:
    hele bir de benim topuklu giyip ,senin babet giydiğini düşünüsek,ooooooooooooonaniknanik:sm_cool:
    sana bir büyüteç yada teleskop almamı ister misin :roflol:^^

aslında uzun bir boya sahip oladığını ,anlayabilmen için yeterli bir yorum oldu mu ?
    lütfen kendini bu tip konularla yorma...kendini sev ve güven öncelikle...
    ister babet giy ,ister apartman topuk, bunlar fani şeyler inan ki ...

18. 22 Eylül 2010
  19. The Blowers Daughter

The Blowers Daughter CazibeHanımnGündüzDüşleri Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    Ben seni anlıyorum.Aynı boydayız.Topuklu giyince çevrdeki insanlardan baya uzun oluyorum.Millet olarak uzun değiliz zaten.Erkekler bile 1.60 küsürlerde.Sen de topuklu giyince çevredeki çoğu erkekten uzun oluyorsundur eminim.Bence güzel bişey.Sonuçta 1.65 normal bir boy.Topuklu giyince dev gibi görünmen imkansız.Dediğim gibi sadece çevrendeki insanlardan uzun olduğun için sana öyle geliyor=)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.