biri bana yardım etsin lütfen....

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve banni tarafından 25 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

25 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : banni
  1. banni

banni Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar pazartesi günü sezeryan için gün alıcam 38+2 olucak o gün aslında 2 hafta geriden gidiyoruz yine de dr pazartesi günü de alabileceğini söyledi ne yapmam gerektiğine karar veremiyorum bebeğim gelişimini tamamlamış olur mu??38.haftayı bitir diyorlar ayrıca doğum konusunda endişelerim var açıkçası korkuyorum da biri bana bişeyler söylesin.....

2. 25 Temmuz 2010
  3. zeynebada

zeynebada Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    bende 38de yapcaktım melegim hastaneye gittigimizde aniden gelme kararı aldı 35+3te dogurdum çok şükür saglıklı dogdu cnm öçncelikle korkunu yen herşeyin iyi olcagını düşün doktorun öyle istiyosa kesin bişi görmüştür uygun tarih belirlemiştir kendince cigerleri gelişmiştir zaten meleginin bence sorun yok yaşam haftası artık 28lere kadar düştü 28den itibaren saglıkla doguyo bebekler endişe etme hazır olarak git hastaneye cnm morel yüksek olsun hayırlısı olsun şimdiden

4. 25 Temmuz 2010
  5. banni

banni Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    nasıl moralimi yüksek tutabilirim bilmiyorum çünkü yanlız olucam yanımda kimsem yok eşim de gelemiyor her şey çok üstüste geldi çok ters bi zaman en azından destek alabileceğim biri olsaydı keşke

6. 25 Temmuz 2010
  7. zeynebada

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    cnm ozaman ertele saglık problemi nstde sorun çıkmazsa meleginde tek olmaz paniklersinki dogumdan sonra yardıma ihtiyacın olcak bebegi birinin tutup sen ayılmadan memeni emzirmesi lazım aç kalmasın yavrucak giydirmeye biri lazım en azından eşin olsun benim eşim vardı 2gün kaldı bizle sagolsun her işimi gördü

8. 25 Temmuz 2010
  9. banni

banni Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sorun bebekte değil bende...tansiyon ve şeker problemim var ayrıca karaciğere de baskı yapıor bayılıp duruyorum belimde de fıtık ileri derecede...dayanacak gibi değilim ayrıca bayılınca bebek nefessiz kalıyormuş geçen bayıldım 1 buçuk saat öyle kalmışım...eşimin izin alması imkansız çok yoğun 1 saati bile yok aslında umrunda değil gerekirse yanında olurum dio ama ben idare ederimle geçiştiriyorum...yalan...aslında edemem biliyorum ne yapacağımı şaşırdım

10. 25 Temmuz 2010
  11. banni

banni Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hiçbişey hayal ettiğim gibi değil....

12. 25 Temmuz 2010
  13. zeynebada

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    cnm ozamam bebegini riske atma eşin izin alsın beraber gidin pazartesi günü yap güzelce dogumunu bukadar saglık sorunuyla obebek daha fazla yorulmasın sende tabiki

14. 25 Temmuz 2010
  15. KuzeyinGelini

KuzeyinGelini Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Aynı semtte olsak karnım burnumda demez yanında olurdum...
    Mutlaka yanında biri olsun cnm...
    Ailen yoksa eşinin ailesi de mi sizinle değil...?
    En iyisi komşuna rica et, seve seve yanında olurlar.
    Ayrıca hamileye yardım etmek çok sevap...
    Herşey çok güzel olacak...

16. 25 Temmuz 2010
  17. banni

banni Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benim ailemden gelebilecek kimse yok annem hayatta değil ne yazık ki...kızkardeşim de yok..Kayınvalidem yanımda olmayı çok istiyor biz çok severiz birbirimizi her gün telefonda ağlıyor kadın ama onun da başında biri 1 diğeri 14 aylık 2 bebek var bırakıp gel desem kime bırakıcak...Bulunduğum yere yeni taşındık bir Allah ın kulunu tanımıyorum eşim izin alamıyor özel bir şirkette yeni taşındılar bugün bile çalışıyor ay ne zormuş böyle yanlız hastaneye gidiyorum herkesin yanında biri ben tek başıma....Sinirlerim çok bozuk

18. 25 Temmuz 2010
  19. SUTASAYRAN

SUTASAYRAN Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Canım yaa çok üzüldüm bende ama kendini yıpratma böyle lütfen canım....hakkında hayırlısı ama doğum sonuçta bu çok önemli bi durum daha nekadar önemli olması gerekiyoki durumunun eşine çok kızdım kovulucağınıda bilse yanında olması şart bana göre...söyle izin alsın mutlaka canım