Biri bana yardimci olabilirmi???

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve EstosHB tarafından 4 Şubat 2010 başlatılmıştır.

4 Şubat 2010
    Konu Sahibi : EstosHB
  1. EstosHB

EstosHB Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaslar... ben uzun zamandir sizi takip ediyorum ancak ilk kez bu gun yaziyorum. gecen ay yil basi gecesi adet oldum. simdi uzerinden 4 gun gecti ama henuz birsey yok. belirtilerim var gogüslerim sisti ve cok aciyor ara ara bacaklarim, sol kasigim ve egilince belim agriyor..bu aksam test yapmayi dusunuyorum. sizce erken mi? fisfisfis

2. 4 Şubat 2010
  3. esrasofo

esrasofo psixi mou Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadasim oncelikle hosgeldin aramiza.belki hamilesindir bi test yap istersen testte de cikmazsa bi kan testi yaptirirsin benim adetime 1 gun kala test yapmistim gostermisti.sende de cikabilir.hayirlisi olsun

4. 4 Şubat 2010
  5. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    test yap tabi varsa çıkar. 4 gün geçmiş. bu arada bu konuyu hamilelik belirtileri kısmında açsana canım. orda daha çok cvp alırsın

6. 4 Şubat 2010
  7. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    esracım ben hiç kan testi falan yaptırmadım. iki hamileliğimdede adetime daha 10 gün varken gebelik testleriyle öğrendim hamile olduğumu. sonra 5 haftalık olduğundada doktora gidip keseleri gördüm her ikisindede

8. 4 Şubat 2010
  9. EstosHB

EstosHB Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cvplar icin tsk ederim... henuz yeni oldugum icin nerde nasil konu acilir bilmiyordum.:) idrar testi bu aksam yapicam ancak kan testi yapmaya biraz korkuyorum igneye karsi fobim var :) henuz yeni evliyiz ama ben evde cok SIKILIYORUM. ulkemden. kendi milletimin insanlarindan uzak yerde yanliz olmak cok kotu ;(

10. 4 Şubat 2010
  11. gullucan

gullucan Guest

Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU > Kadın & Çocuk Sağlığı > Tüp Bebek Özel Bölüm
    Tüp bebek fiyatlarıda indirim istiyoruz

kızlar acil destek bekliyoruzz