Biri banada yardım etsin lütfenn

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve sevim_li tarafından 31 Aralık 2009 başlatılmıştır.

31 Aralık 2009
    Konu Sahibi : sevim_li
  1. sevim_li

sevim_li oğlum+kocam=benn Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba kızlar benim derdim yeni taşındığım apartmanda alt katımda oturan psikolojik sorunlarıolduğunu duyduğumuz kırklı yaşlardaki adam sabahları eşim işe giderken sanırım biraz sesli yürüyor sanırım diyorum çünkü ben uyuyor oluyorm ama eşim 5:30 da uyanıyor eğer ses yapıyorsa bu saatte yapıyor ses dediğimde yürüme yani ki denk geldiğimde eşimi uyarırım eşim işe gidiyor aradan 2 saat geçiyor bu adam kendi kendine bağırıp duvarlara tavanlara vuruyor ben uyuyorum daha bu saate ve artık sayısını unuttum bunları yapmasının okadar kötükü uykudan resmen fırlıyorum hani derler ya çocuğu olsa düşer aynen öyle saatlerce kendime gelemiyorum artık bugün tak etti eşime söyledim hiç söylememiştim oda akşam görüşürüm ben onla dedi söylediğime pişman oldum karşıdaki normaldeğil benimde eşim çok sinirli ya akşam bi sorun çıkarsa napıcam ben ya:bbo:

2. 31 Aralık 2009
  3. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    bu adam tek mi yaşıyorki..kiminle yaşıyorsa onunla konuşun

4. 31 Aralık 2009
  5. sevim_li

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    tek yaşıyor canım zaten kocaman evde 2 kişiyiz bizim evin altında iki daire var orda oturanlara sordum rahatsızlık veriyosak hani bize söyleyin diye ve sahipleri sesinizi bile duymuyoruz diyoo çüğnkü akşama kadar tekm evde akşamda eşim gelir sadece yatak odamız ve lavabomuzun bulunduğu yer bu adama denk geliyor yatak odasınıda yatmakatan yatamaya kullanıyoruz sonuçta hadi ses çıkartıyor eşim o yaparken belli etse tepkisini anlıyacam ama eşim gidiyor 2 saat sonra yapıyor bnu

6. 31 Aralık 2009
  7. nesrin111

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    iyide bu adam çalışmıyor mu ne yiyor ne içiyor..dengesi bozuksa zaten çalışamaz..apartman sakinleri ile konuşup bilgi alın

8. 31 Aralık 2009
  9. sevim_li

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    çalışıyor canım sabh 8 de çıkıyor evden akşam kaçta geldiği belli değil apartman sakinlerine döylesekte oda ev sahibi

10. 31 Aralık 2009
  11. reneta80

reneta80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Şikayetçi olun eline celp verdilermi bir daha vuruyor mu bakalım duvarlara.

12. 31 Aralık 2009
  13. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    38.120
    Ödül Puanları:
    463
    apartmanınızda görevli yada yönetici yokmu? söyleyin o konuşsun bence, arayın eşinizi "boşver sen karışma" deyin. şeiniz bulaşmasın hiç. ama kapıcı veya yönetici varsa onunla konuşun a.s.

14. 31 Aralık 2009
  15. sevim_li

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım eşim konuşacak önce celp işinin işe yaramadığını daha önce dersini almıştık biz bu eve diğer evimizdeki üst kat komşumuzan şikayetçi olduğumuz için taşındık onlarda gecenin 3lerine kadar top oynuyolardı evde şaka değil her gece top oynuyolardı sabahları anneleri çocuklara fındıkkırıyodu taşla tepemizde onlardan kaçtık resmen ozamnada şikayetçi olduk ama bi işe yaramadı o evi satıp bunu aldık ama burdada alt kattakinden çekiyoruz dünyada komşudan yüzümüz gülmüyecek sanırım az önce eşimle konuştum yani artık dedimki milli piyangodan bi ev yapacak kadar para çıksada gece konduya bile razıyım

16. 31 Aralık 2009
  17. sevim_li

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım kapıcımıza dediği lafı size söyliyim kadın merdivenleride siliyor kadına demişki beim kapımı çalıp merdiven parası isteme yanlış anlaşılabilir kadın evli barklı yani bu kadar yobaz biinsan

18. 31 Aralık 2009
  19. nesrin111

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    demek istediğim adamın bir sorunu varsa belki komşular bilir