Biri beni teselli etsinnnnn .(:

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve Dishy_____ tarafından 19 Mart 2010 başlatılmıştır.

19 Mart 2010
    Konu Sahibi : Dishy_____
  1. Dishy_____

Dishy_____ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ya benim alçım dün alındı. Ben masaj yapmalımıyım.. çünkü benm kavis olan bölümde bi yeri böyle kemik şiş gibi .. yamuk olucak diye korkuyorum.. ve deliği birinden çok hafif daha büyük gbime gleiyo.. doktr düzlck dedi çünkü şiş daha...12 gün oldu.. sizin iç oldumu öyle yaa deliririm walla ben bu gidişle.... üstündeki şişlik cnaımı sıkıyo bi tarafta bilmiyorumkismile bilmiyorumkismile bilmiyorumkismile bilmiyorumkismile bilmiyorumkismile bilmiyorumkismile

2. 19 Mart 2010
  3. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    kıss daha durrr yeni alçın çıkmışş düzelir :)çok şiş çok:)

4. 19 Mart 2010
  5. Dishy_____

Dishy_____ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Şişte ablamm Nie bitaraf şiş dier traf az şiş . simetrik diyil şiş olsa bile... Müzk dinlym dün allaah dedm ağldm aynaya bkrken annem diyo kafanmı güzel ne duygusala bağladın anne yamuk olck dedm... güldü.. daha dedi yüzünün şişi inmemiş burnuna yanıyosun yanii. dio ama inmicek gibi taş gbi çünkü.. kemk sanki ya

6. 19 Mart 2010
  7. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnmmmm benimde bitarafımla doktor daha çok ugraşmış ondan bitarafım daha şiştiii alçım çıkınca ondan yamuk görünüyordu..zamanla gidince şiş eşitlendi..heryer eşit şiş olmayabilir..bi ay beklee..o burun üstündekiiii çok sert ise belkii tamamen kaybolmayabilirrr ama dikat çekmes diye düşünüyorum..burnunun resmi varsa bakarsam daha iyi yorumlarım ama bence hepsi ödemmm 1 ay sabret o kötü şişlikler gitcek:)

8. 19 Mart 2010
  9. oske.06

oske.06 Afakanlar basıyor :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Bak canım benım yuzumun sol tarafı daha sıs we daha mor hatta sag gozumde bızı yok sol gozume kan oturdu amelıayt sırasında ne oluyosa ıste bı taraf daha zorluyo olabılır nasıl morluklar gecıyosa sıslıklerde gececektır sıkma canını lutfen

10. 19 Mart 2010
  11. Dishy_____

Dishy_____ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Remsde beli olmuyoki o yer elimle dokununca belli oluyo .. haa bide şimdi resmlere baktım sende çok güzelsn maşllh burnuşunda çok hoş olmş bayldm inş bnmde öle olur....resm çekp yollarım ama sadece bahsettğim deliklerdeki rahatsızlığımı gösterebilrm .. üstteki gornmuyoı çekiyorm çekyrmbandaj warya belli olmuyo.. :S yeni resm koycm ılk fırsatta . b.t cihazımı biri almış yaaaw :-)

12. 19 Mart 2010
  13. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnmmm öyle gözle görünür abartılcak bi sorun yoksa burun üstünde bşy olmas...elleyince farket nolcak sanki görüntüde sorun olmasın o daha önemli...alttann deliklere bakma yanıltabilir senii..bide bende çok dikatli inceleyince kusur bulabiliyorum cnmm..önemli olan karşıdan bakınca yandan bakınca sorun olamamsı..ince ayrıntılara takılma inan senden başka kimse göremezzz o dedigin sorunları:)
    ayrıca burnumu begnemene çok sevindim cnm bnm seninki daha daha güzel olmuştur inşşşşşş:)

14. 19 Mart 2010
  15. Dishy_____

Dishy_____ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    oyy yirim. yüzümü güldürdün.. bnden bşka kmse farketmiyo ztn delikleri .. göstryorum saçmlama dio arkdşlrm annem fln... :-)... hadi hyrlısı bi an önce insinnnn.. çoğu gitti azı kaldı dimi güzel ablammm :-) ... Abim dio ki sen bu gidişle erken ewlenicen oda çok beendi eskisine göre on numarada :KK70::KK70:D :

16. 19 Mart 2010
  17. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    aaa tabi cnmmm sen aynayı çok eline alma:)herşey düzelcek:)emin ol eskisinden bin katlı iyidir:)

18. 19 Mart 2010
  19. oske.06

oske.06 Afakanlar basıyor :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Waayy be ne abıler war benımkıde gıtmıstek butun arızalarını yaptırtsaydın dıyo :)