Biri bir şey söylesin.. Ne yapayım ?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Charm tarafından 2 Şubat 2009 başlatılmıştır.

2 Şubat 2009
    Konu Sahibi : Charm
  1. Charm

Charm Whats up ? Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    198
    Arkadaslar ıkı sene olacak aktıf uyeyım burada ılk defa bu baslıga bır konu acıyorum..
    Artık patlıyacagım yanı.....sız olsanız bu durumda ne yaparsınız Allah askına ?

Son düzenleme: 14 Şubat 2014
  2. 2 Şubat 2009
  3. mavrulam

mavrulam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    801
    Ödül Puanları:
    153
    Çok kötü bir durum sonuçta bu kişi senin ağabeyin. 21 yaşında bir kişi koca adamı bu kadar çevirebiliyorsa şaşılacak şey...
    Kusura bakma canım ama abinde de kabarat var hiç mi söz geçiremiyor bu kişiye...
    Sonuçta sen onun kardeşisin ailesini ihmal ediyorsa sende bırak ne halleri varsa görsünler....( ben öyle yapardım )

Son düzenleme: 2 Şubat 2009
  4. 2 Şubat 2009
  5. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Üzücü bir durum canim, ben böyle kardesler arasinda anlasmazliklara küslüklere gercekten cok üzülüyorum, cünkü kardes bambaska birsey ne olursa olsun kimseyi araya sokmamak lazim...a.s

Burda en büyük kabahat abinde.....o kiz istedigi kadar konussun araya fitne fesat soksun abini avucuna almaya calissin, abin buna müsade etmedikten sonra hic bir halt yiyemez.:nazar:..

Ona hic kizma canim, kötü her zaman kötüdür lakin önemli olan kötüye boyun egmemektir..abin ufak cocuk degil herseyi anlayacak kapasitede....o yüzden burda senin muhatabin abin olmali...:nazar:

Al karsina güzelce konus canim, suclamadan, üzüntülerini anlat...belki bir faydasi olur...:teselli:

6. 2 Şubat 2009
  7. Charm

Charm Whats up ? Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    198
    Evet buna nasıl ızın verır benımde aklıma almıyor..
    Belkı bu yasına kadar bır ılıskı olmamasının bu kızın ılk olmasının cok buyuk payı olabılır..
    Ama her ne olursa olsun bır erkek aılesı ıle bırlıkte oldugu kısı arasında dengeyı kurabılmelı..
    Bende ne hallerı varsa gorsunler dıyorum sakınlesıyorum derken pat yenı bır mevzu gelıyor karsıma..
    ve yıne durduk yere kabak benım basıma.. haklı oldugum halde kendımı savunmam gerekıyor durduk yere hep tartısmalar.. artık kusucam yanı bu mevzulardan.. bosversen olmuyor bosvermesen olmuyor.. ıkı ucu b.. lu degnek afedersınız.. daha dun bızdeydı abım yurt dısından gelmıstı vıdeolarını ızlıyorduk orada cektıgı konustuk sohbet ettık hersey guzel.. bugun bu basıma dank...
    artık anlayamıyorum ben napayımm... nedır bu fıtne fucurun benden ıstedıgı...
    Aslında ne ıstedıgını cok ıyı bılıyorum ben onun ama neyseeeeee.........

8. 2 Şubat 2009
  9. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    ......... 2 kere gelmiş

Son düzenleme: 2 Şubat 2009
  10. 2 Şubat 2009
  11. JJuLiEtt

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    abiniz sözlüsüyle basbaşa kutlamak istemiştir
    sizin cekindiğinden telefonunuza cevap verememiştir.
    ben olsam böyle bir durumda zaten gitmem kutlamaya
    önce telefon acarım ertesi gün veririm hediyesini
    başbaşa kutlamak hakları irde coluk cocuk değiller sonucta
    sizde kendinizi boşuna üzmeyin

eğer normalde de görüşmenize izin vermiyor sa o ayrı
    alın karsınıza abinizi konusun

12. 2 Şubat 2009
  13. ndk

ndk pamuk oğlum EYMENimm :)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bence kuzenini al karşına konuş, dışarı çıkın bi çay için birlikte. ne alıp veremediği varmış sizinle öğrenmeye çalış ,hayırdır de neden böyle yaptığını sor bişeymi yapmışsın ona da soğutuyor abinizi size karşı, ben olsam kesinlikle alır karşıma konuşurum. eğer sessiz kalırsanız evlenince daha beteri olur. abin de benim abim gibiymiş karının her sözüne giden cinslerden. ama biz abimle şuan nerdeyse hiç görüşemez duruma geldik... sebebi de susmamızdan sessiz kalmamızdan kaynaklandı. sizde asla içinize atmayın bence, biran önce alıp karşınıza konuşun

14. 2 Şubat 2009
  15. Charm

Charm Whats up ? Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    198

yorumun ıcın tesekkur ederım ancak tamamını okumadın sanırım..
    zaten evıne onunla bırlıktedır dıye gıtmeyı bıle dusunmedık burada brı sorun yok tabıkı...
    basbasa kutlar normaldır.. o benı ılgılendırmıyor.. o an acmaması da benı uzmuyor.. sonrasında donmemesı bır gun gecmesı hala donmemesı.. hadı hepsını bır kenara koy.. bız ayagına gıdıp kutlayıp hedıyesını verdıgımız de o surat nedır ben ona ne demısım tebrık etmısım hedıye getırmısım, yattıgı yerden kalkmayıp bır sarılmamak nedır, ıcten bır tesekkur etmemek nedır, suratımıza bakmamak nedır, bunların hıcbırıne cevap yok.. sorun burada..
    ve zaten bır tane bu yok yasadıgımız ben en son olanı yazdım.. 3 senede ne sorunlar oldu daha.. bundan ıbaret degıl..

16. 2 Şubat 2009
  17. Kahve Delisi

Kahve Delisi pişşşt noliyiii :)) Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    malesef okuduklarımdan abinizin konuşsanızda anlamıyacağını düşünüyorum
    yaşarak öğrenecek bunun başka yolu yok sizde hiç bi şekilde abinize tavır yapmayın ve hayatlarına fazla müdahale etmemeye çalışın abiniz ipleri tamamen sözlüsünün eline vermiş bu şekilde bir hayat sürmeyeceğini görerek ve yaşayarak öğrenecek umarım en az yara ile bu süreci geçirirsiniz

18. 2 Şubat 2009
  19. JJuLiEtt

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    bu insan sonucta yabancı değil
    sizden biri kuzenin
    sen de en az abin kadar tanırsın
    ne yapar ne yapmaz
    ilk abinle konus bu konuyu eğer cözüme ulasmazsan kuzenin annesine bi çıtlat
    neden böyle yapıyor diye