biri boş biri dolu 2 kesem var yardııııııııııııııım

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve nur5555 tarafından 20 Mart 2010 başlatılmıştır.

20 Mart 2010
    Konu Sahibi : nur5555
  1. nur5555

nur5555 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben 10 haftalaık hamileyim.cuma günü kanamayla doktora gittim. benim 2 tane kesem vardı biri dolu biri boş.bebeğim çok şükür duruyordu ama boş olan kese küçülmüş dedi doktorum.ama kanamam 2 gün geçti hala durmadı. çok korkuyorum kızlar.benim gibi olan var mı içinizde.bu boş kese düşerken diğerini de atar mı rahim?ağlamaktan telef oldum.ne olur aynı şeyleri yaşayan varsa ya da bilgisi olan varsa bana yardım edin.çok bunaldım:gitme:

2. 20 Mart 2010
  3. bebekcinar

bebekcinar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım benimm, benim bir arkadaşımda aynı durum oldu biri sağlıklı bir şekilde devam etti doğdu bile...olumlu şeyler düşün endişelenme

4. 20 Mart 2010
  5. xxc

xxc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    allah yardımcın olsun ama sakın endişelenme senin için dua edicemm.

6. 20 Mart 2010
  7. melegmmmm

melegmmmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Meraba arkadasım ben 22 haftalık hamıleyım ılk bebegımı dusurdum bu hamılelıgımde sorunlu gecıyo bende cok agladım gunlerce ama sen bunu yapma uzulmek ıyı bırsey degıl hamılelıkte bebek bunu hısedıyo benım yakın arkadasım 28 haftalık hamıle ıkız oldugunu ogrendı baslarda ama 10 haftalıkken malesef bırını kaybettı 2 kese kaldı olen bebek kendı kendını yok ettı ama kese duruyo hıc bı sorun yok bebısede zararı yok daha cok yenı ben derımkı kendını uzme dua et allah yardımcın olsunalkisalkisalkisalkisalkisalkis

8. 20 Mart 2010
  9. nur5555

nur5555 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar hepinize teşekkür ederim.inanın çok çaresizim.cevap veren birilrini görünce biraz teselli oldunuz.tuvalete her gittiğimde kanamayı gördükçe çok kötü oluyorum.bu bebeği ben yıllar sonra zor bulmuşum zaten.Allahım benden almasın inşallah.ultrasonda pıt pıt kalbi umut oldu bana.inşallah bebeğim zarar gömeden kurtulurum.

bu olayı yaşayanlar acaba kanama yaşadınız mı?bir de karında ağrı var mıydı?:Saruboceq: