Biricik kızım kontes

Konusu 'Dostlarımızın Köşesi' forumundadır ve Dilshad tarafından 31 Ekim 2007 başlatılmıştır.

31 Ekim 2007
    Konu Sahibi : Dilshad
  1. Dilshad

Dilshad Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    benim yavrularım oldu 2 ay önce ama hepsini verdim. daha önce katılsaydım aranıza bir yavrunuz olurdu üzgünüm.
    bir fotosu var bu arada

üstteki en son aldığımız yavrular 6 adet
    Alttakide biricik kızım kontesin fotosu

Bu arada söylemeyi unuttum, Siberian Husky'ler bakımı en zor köpeklerden biridir. En çok tüy döken köpeklerin başında gelir.
    Yavruluk zamanlarında birden fazla bakılması söyleniyor nedeni ise sabaha kadar uluma+havlaması. Yalnız kalmayı sevmeyen bir o kadar da inatçı ve asi bir kişiliğe sahip. Temel itaat eğitiminden başka bir eğitim verme imkanınız yok gibi birşey. Büyüdükçe onu gezmeye götürmeniz de zorlaşabilir çok güçlü ayakları olduğu için siz mi onu götürüyorsunuz o mu sizi götürüyor belli olmuyor. Kaçma ihtimali de var bu durumda. haftada 2-3 kez taramanız. Hassas bir ırk olduğu için 1 yaşına kadar düzenli veteriner kontrölünde olmanız buda para demek . Gençlik aşısı+kuduz+karma aşıları ve parazit hapları eksik etmemeniz gerekiyor ki ayda nereden baksanız 100 milyon gibi bir para mamasıyla.
    ama illaki bakacam diyorsanız karar sizin.
    Bence almadan önce bir daha düşünün derim.

2. 10 Mayıs 2011
  3. LadyEvil

LadyEvil Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    93
    Ödül Puanları:
    153
    çok tatlı bayıldım :-)

4. 20 Nisan 2012
  5. minderbob

minderbob basenler neden hep kalır? Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    108
    :nazar::nazar::nazar:ne kadar masum bakiyor yaa,sewimlilik akiyo:KK16::KK16::KK16: keske imkanim olsa da beslesemm:KK5:guzel ve uzun bir omur paylasmaniz dilegiyle:KK19:

6. 2 Ağustos 2012
  7. kansu

kansu büyük adamın küçük aşkı.. Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    kontesi tuttum :KK52::KK52:çok güzellll