birileri baksın artık yaaa

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve siyah-dxuxxsx tarafından 12 Eylül 2010 başlatılmıştır.

12 Eylül 2010
    Konu Sahibi : siyah-dxuxxsx
  1. siyah-dxuxxsx

siyah-dxuxxsx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kaç gündür diğer konulara yazdım ama kimse cevap vermedi bende yeni konu açtım belki bakan olur :enbuyukkk: ayın 29nda hasta oldum ama normal hastalığım değildi yani ped bile koymadım öyle diyim size hastalanmadan 1 hafta önce falan korunmamıştık geçen günde 2 3 gün belim kasığım falan çok ağrıdı bide akıntı oldu (normalde hasta olduğumda belim ağrımaz ama) acaba hamile olabilirmiyim ya ben bidakii adetimi beklemeden test yapsam çıkarmı ki ilişkiden en erken kaç gün sonra belli oluyo idrar testinde yarın alsammı diyorum 23 yada 24nde hasta olmam lazım çıkmaz bu kadar erken heralde dime ama ya üstüne gördüysem diyede düşünmeden edemiyorum çünkü benim adetlerim hep gününde ve süreside aynı olurdu bilmiyorumkismile

2. 12 Eylül 2010
  3. july27

july27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    üstüne gördüysen zaten hemen cıkar cünkü 5 haftalık hamile oluyorsun sayet üstüne görmediysen zaten hamile değilsindir bu ay yeniden denersin sen en iyisi eczaneden bir test al

4. 12 Eylül 2010
  5. SUTASAYRAN

SUTASAYRAN Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    29unda adet oldun dimi beklediğin bi adetmiydi anlayamadım yazdıklarından

6. 12 Eylül 2010
  7. zazez

zazez üşengeçliğin doruğunda Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım idrar testi yaprasan kesin sonuç çıkar
    eğer üstüne gördüysen kesin pozitif
    eğer üstüne görmediysende kesin negatif çıkar
    biran önce test yap canım
    ve bizi de bilgilendir merak ederiz

8. 12 Eylül 2010
  9. zonox

zonox Let it Rain Üye

Beğenildi:
    682
    Ödül Puanları:
    163
    üstüne görme ise, idrar testinde çıkar. en kesin kan testidir. adetin gecikmesini bekle kan testi yaptır

10. 12 Eylül 2010
  11. siyah-dxuxxsx

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    29ndaki beklediğim adetimdi ama normalde hasta olmadan 1 gün önceden agrılarım başlar bu sefer 3 gün sürdü 29ndada hasta oldum ama kahverengi akıntı geldi sonra ertesi gün akşam normal renginde geldi ama oda az geldi yani o gün ped koydum ama koymasamda olurmuş sonra hep wcye gttkçe peçeteye damla şeklinde geldi ne yumurtlama döneminde nede hasta olduğumda belim hiç agrımadı benim ama bu sefer agrıdı gögüslerimde falanda belirtiler var bende acabamı diyorum işte :S yarın alıym bare test varsa çıkar diyosunuz dimee

12. 12 Eylül 2010
  13. SUTASAYRAN

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    canım çıkar çıkar ama ben zannetmiyorum yani 29unda adet görmen gerekiyomuş görmüşün zaten bu ayın yine 29una yakın adet olman gerekiyo dimi anladığım kadarıyla..belinin ağrımasıyla alakalı olduğunuda sanmıyorum benim de bazen adetlerimde ağrır bazen ağrımaz..ama inş hamilesindir canım öyle umalım

14. 12 Eylül 2010
  15. SUTASAYRAN

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    canım çok özür şimdi anladım konuyu ben..geç oldu ama ilişkiye girmişsin adetten 1 hafta önce ve adetin herzamanki gibi geçmemiş anladım anladım:))kusura bakma....
    olabilir neden olmasınki..benim arkadaşım hamileliğinin ilk 4 ayı adet görmüş...hayırlısı canım

16. 12 Eylül 2010
  17. siyah-dxuxxsx

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    inşlh canım yarın alıym bakıym en iyisi aklımdan çıksın zaten olsun diye düşünerek yaptığımız bişey değildi o yüzden negatif çıknca üzülmiycem ama bu ayki hastalığımdan sonra çalışmalara başlıycaktık onlarda olsunda başka bişey istemem tşkrler cevap verdiğiniz için kızlaropuyorumnanaktan

18. 12 Eylül 2010
  19. SUTASAYRAN

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    canım dün bi video seyrettim nasıl hamile kalındığına dair
    eşimizin sperleri yani milyonlarca içimize rahmimize bıraktığı o milyonlarca spermlerden yanlız birtanesi yumurtalığın o duvarını aşıp yumurtalığın içine yerleşebiliyomuş..
    ve bi çoğuda daha ulaşamadan ölüyomuşş