birileri bana akıl versin

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve mevsimim tarafından 30 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

30 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : mevsimim
  1. mevsimim

mevsimim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arakadaşlar bi şeyler söyleyin bana yol gösterin çaresiz ve bu durum karşısında ne yapcağımızı bilmiyoruz lütfen bize yol gösterin amcamın kızı erkek arkadaşınla ilişkiye girmiş daha 19 yaşında hiç bi yere salmazlardı az birazda saftır zaten hep kollarlardı ama o arkadaşına gidiyorum diye evden çıkıp karşı komşularına diye yani çocukla buluşurmuş arabasına binerken görmüşler dün bi komşu beni uyardı bende bi konuşayım dedim önce iyilikle aldım karşıma iyilikle konuştum güzel güzel herşeyi anlattı daha sonra bana biraz sıkıştırdım bişey oldumu bişey yapmak istedimi sana zorla diye baştan yok falan dedi ama ondan önce arkadşınla konuşmuştum o dediki bana bi akşam gidip geldiğinde wc ye gitti o sırada çocuktan msj gelmişti ben baktım çocuk buna gttiğin gibi wc ye git bak bakalım gelmişmi kan yazmış diye bana anlatmıştı ben baştan inanmadım daha sona açıkça dedim sen wc deyken msj gelmiş sana okumuş arkadaşın böyle bişey sana söylememiş doğrumu diye soramamış şimdi bana ne olduysa anlat ona göre bi çağresine bakalım gibilerinden güven verdim ve anlattı arkadaşlar gerçektende çocukla ilişkiye girmişler ve kanda gelmiş şimdi ne yapmalıyım çok çağresizim anneme anlattım durumu oda olurunca annesine söylemiş bu gün öğlende eve gittiğimde herkes bi taraflarda ağlıyordu sadece biz biliyoruz durumu şimdi ne olmalı çocuk benle ciddi diyo ben kaçıcam diyo en temizi artık bu diyo bakamam artık sizin yüzünüze diyo kendine bişey yapmasındanda korktuğumuz için üzerinede fazla gitmedik dövmedik falan sadece konuştuk şimdi ne yapmalıyız kızlar daha 19 yaşında bundan sonra ben ne yaparım diyo görüşme onla dedim akşam ben artık kimle evlenirim kim alır beni diyo vermeye kalksak babasına ne deyecezde verdirecez daha çok ufak sizce ne yapmalıyız biz lütfen yardım edin bişeyler söyleyin

2. 30 Temmuz 2010
  3. sel

sel İkimiz ve oğlumuz Pro Üye

Beğenildi:
    99
    Ödül Puanları:
    153
    Seviyorlar mı birbirlerini?
    Eğer seviyorlarsa nişan falan yapılır
    Beklerler ne yaplılır bilmem ki fisfisfis

4. 30 Temmuz 2010
  5. kirmizicilek16

kirmizicilek16 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    253
    Ödül Puanları:
    163
    ilişkiye girdiği çocuk nasıl biri o kaç yaşında alırmı sizin kızınızı.
    olmadı gidin oğlanın ailesi ile konuşun istemeye gelsinler nişan olsun ardından düğün madem öyle kızın başı bağlansın küçük falan ama şeey etmeyi bilmiş...alsanaalsanasmile

6. 30 Temmuz 2010
  7. limongirl

limongirl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım artık böyle bir durum karşısında evlenmekten başka çaresi yok yaşı küçük ama en azından reşit olmuş eğer okulu falanda yoksa babasına söyleyin annesi falan ikna etmeye çalışın inşAllah ciddi biridir çocukta yani olurunu düşünemiyorum başka hadi okadar ileri gitmeden olsa böyle bir şey neyse diycem ama ileri derecede bir ilişki geçirdikleri için evlenmeleri en doğrusu babasını ikna edebilicek birileri önderlik etmeli.. ALLAH sabır versin canım yaa zorr gerçekten..

Son düzenleme: 30 Temmuz 2010
  8. 30 Temmuz 2010
  9. YAMAN

YAMAN * ben bir anneyim * Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    Olmuşla ölene çare yokmuş
    önemli olan bundan sonrası dilerim iyi bir çocuktur ve bununla evlenirler
    bu olmasa bile bundan sonra adımlarına çok dikkat etmeli
    herkesin aile yapısı farklı nasıl bi yorum yapsakta ailesi istediği gibi tavır alacaktır.

10. 30 Temmuz 2010
  11. PatikliPenguen

PatikliPenguen Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    198
    artık olmus bitmiş bundan sonrasına bakılmalı sırf bu yüzdende karsıkdaki cocuk namussuz kötü bi insansa kızı kucagına atmayn sakın bunuda göz önüne alın::::CADIARZU

12. 30 Temmuz 2010
  13. mevsimim

mevsimim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ayy arkadaşlar hiç tanımıyoruz çocuğu 26 yaşındaymış ciddiyiz diyo ama ne kadr ciddi bu çocuk onla onuda bilmiyoruz babsı şimdi durduk yere istmeye gelecekler desek nerden çıktı deyecek çünkü daha kimse böyle bişeyi düşünmüyor şokk olduk resmen bide açıkça sordum zorlamı diye değil dedi bende istedim dedi bu gençlikl nereye gidiyor böyle hiç anlamadım

14. 30 Temmuz 2010
  15. zap_zup

zap_zup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    O çocuk o kızla evlenirse iyidir.İnşallah çocukta ciddidir.Babasına da olmadı birbirlerini seviyorlarmış dersiniz.Daha sonra başka şeyleride öğrenmesinden iyidir.

16. 30 Temmuz 2010
  17. mnla

mnla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    ya neden o cocukla evlenmek zorunda? insanlar hata yapabilir. simdi onla iliskiye girdi diye, bu kizin baska sansi yok mu ondan baska? bu nasil bir zihniyet? bu kiz 19sa cocuk da o civarlardadir. bu yasta onlari zorla evlendirirlerse mutlu olamazlar ki... ikisi de mahvolan hayatlarindan birbirini sorumlu tutar. daha cok gencler. hayat ne firsatlar cikartir karsilarina. bir hata yaptilar diye hayatlarini degistirecek sonuclara mahkum edilmemeliler..

ayrica neden ailesine soylediniz anlamadim. 19 yasinda resit bir kiz o. simdi herkes duydu daha mi iyi oldu? cok yanlis yapmissiniz...

18. 30 Temmuz 2010
  19. mevsimim

mevsimim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu gün çocukla konuşuyorlardı gittim dinledim gel kaçır beni demiş çocuk izin almış çalıştığı yerden geleyim diyordu ama o da bilemiyor nasıl olur kaçırsam mı iyi olur yoks elle günlemi gelelim isteyelim diyodu duydum tabi ilk başta ben bunu duyduğumda aynı şeyi bende düşündüm almaz bu çocuk bunu kullandı bırakır dedim ama hazırla kimliğini geliyorum dedi neyse ben çıktım annesine gittim duyduklarımı anlattım zaten yarı baygın şekilde yengem saçını başını yoluyo kadın gitmeee diye bağırmayua başladı geldi sarıldı annesine giyinmiş çantasını hazırlamış ama salmadık bilmiyorum yollasamıydık en temizi bumuydu hiç bilemiyorum kimse istemez hiç kıyamıyoruz ama elle günlede olacak iş değil bunun ki çünkü amcam nerden çıktı bu deyip vermezde zaten biliyorum nasıl ikna edecez hayatta olmaz duysa öldürür onu