birilerinin yardımına ihtiyacım var bilgisinz varsa yazmadan geçmeyin lütfen bi bakın

Konusu 'Açıköğretim' forumundadır ve ececimx tarafından 26 Haziran 2009 başlatılmıştır.

26 Haziran 2009
    Konu Sahibi : ececimx
  1. ececimx

ececimx SEVİLİYORUMM Üye

Beğenildi:
    57
    Ödül Puanları:
    113
    meraba arkadaşlar ben kamu yönetimi birinci sınıfım ve 5 dersten bütünlemeye kaldım hukuk matematik işletme muhasebe temel bilgi teknolojisi ve bunlardan kursa gitmek istiorum geçmem lazım bu sınıfı yoksa okuma hayatım biticek ailem göndermiycek bunların içinden 3 tanesini vermem şart onun için hangisine daha çok agırlık vermem gerekir??? basit olarak bide burda bi arkadaş karacan akademi 5 ders 260 tl gibi bişeyler söylemişti karacan akademiyi aradım öyle bişey yokmuşeger 2. sınıfın derslerini alırsak bütünlemeler ücretsizmiş 18 temmuzda başlıyormuş karacan akademi nasıl bir kurs aranızda bileniniz varmı??? ben ona kayıt olucam mecburum derslerden geçmem lazım bu sorularıma cevap yazarsanız sevinirim lütfen bilen kişilerin veya bi akla önerilerinize ihtiyacım var mafoldumbenmafoldumbenmafoldumbensenağlama

2. 26 Haziran 2009
  3. pnr67

pnr67 aşkların en güzeli Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım öncelikle sakin olmanı isterim sonra zaten aklını toparlarsınopuyorumnanaktan
    ben hiç kursa gitmedim ve kurs konusunda yardımcı olamicam ama nacizane önerim geçecegini düşündüğün derslere ağırlık vermen olacak!yani matematik ve muhasebe işlem ağırlıklı diğerleri ise sözel.bunun kararını ver ve ona göre yüklen ama aslında büt'e uzun bir zaman var düzenli çalışarak ve birazda yazdan ödün vererek derslere yoğunlaşırsan yapamayacağın şeyler olmadığını görürsün.umarım tüm derslerini başarıyla verirsin.kolay gelsinvereliniortak

4. 26 Haziran 2009
  5. ececimx

ececimx SEVİLİYORUMM Üye

Beğenildi:
    57
    Ödül Puanları:
    113
    teşekkür ederim matematik kursuna gittim ama yinede kaldım senağlama şimdi yine gidicem kursa matematikten geçerim die düşünüyorum sonra temel bilgi teknolojisini kolay diyolar bide işletme bunları düşünüorum inşallah veririm büttünlemeler kolaymı oluyor yoksa zormu ??kafamçokkarıştı

6. 26 Haziran 2009
  7. ela

ela Guest

bence zor dersleri ele al matematik hukuk ve muhasebe diğer işletmeyle teknolojiyi üst sınıfta da verirsin ama öbür türlü bunlar seni zorlar.bu arada çıkmış soruları çözmedin mi teknolojiyle işletme sorulardan nerden baksan % 40 ı çıkmış soruydu daha zamanın var murat yayınlarından çalış ve bol soru çöz geçmemen için bir neden yok.
    ben 2.sınıfa onur belgesi alarak geçtim çalışınca oluyormuş.

8. 26 Haziran 2009
  9. ilkim03

ilkim03 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    işletmede murat soru bankası kitabına baktım
    70 80 lerle geçtim aynı sorular çıktı yerimseniben

10. 26 Haziran 2009
  11. sea sea

sea sea RABBİM SANA EMANET... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım bence zor dersleri aradan cıkar.çünkü 2.sınıf dersleri biraz daha zor.hani cok zorlanırsın seneye.ama muhasebeyi 2ye bırak derim.seneye muhasebe uygulamaları diye bi dersin olcak.cok bağlantılılar birbirlerine.beraber cıkarırsın aradan....şimdi yapman gereken matematik hukuk ve işletme

12. 26 Haziran 2009
  13. ececimx

ececimx SEVİLİYORUMM Üye

Beğenildi:
    57
    Ödül Puanları:
    113
    temel bilgi teknolojisine bakmyımmı :çok üzgünüm:

14. 26 Haziran 2009
  15. sea sea

sea sea RABBİM SANA EMANET... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım tbt zor bir ders değil zaten aslında bir kere okusan rahatlıkla geçersin diye düşünüyrm.ben hiç çalışmamıştım o derse ve geçtim.yani sen bilirsin üzerinde yükse çalışma yoksa çalış.

16. 26 Haziran 2009
  17. ececimx

ececimx SEVİLİYORUMM Üye

Beğenildi:
    57
    Ödül Puanları:
    113
    hukuktan çok korkuorum matematik işletme ve tbt bunları vermye çalışıcam :Saruboceq:

18. 27 Haziran 2009
  19. pnr67

pnr67 aşkların en güzeli Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    daha önce çıkmış bütünleme sorularına bak kitapların soru testlerinden yararlan ama
    bence sadece 1-2 derse yüklenme hepsine bakmaya çalış.
    uzun bir süre var iyi değerlendirkaydirigubbakcemile5
    çünkü kalan derslerin ve geçtiğin sınıfın dersleri birleşince seneye yine aynı sıkıntıları çekeceksinmirmirmirmir
    kolay gele:1hug: