Birinci alamamd tutmad

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve puduhepa tarafından 10 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

10 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : puduhepa
  1. puduhepa

puduhepa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    28 Haziranda ilk aşılamam yapılmıştı,demin değerimin 0,31 olduğunu öğendim.Doktor negatif dedi.Çok ağladım,ama hayırlısı olsun..:Saruboceq::Saruboceq:

2. 10 Temmuz 2009
  3. merseray

merseray Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım hayırlısı buymuş dediğin gibi pes etmek yok Allah nasip edene kadar yola devam biz elimizden geleni yapalım takdir Allahtan:teselli:

4. 10 Temmuz 2009
  5. puduhepa

puduhepa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Çok teşekkür ederim Merseray,teselliye ne de çok ihtiyacım var.Allah'ın hükmüdür diyorum.Dilerim senin de istediğin olsun.

6. 13 Temmuz 2009
  7. GESHENK

GESHENK mucizem pıtpıtım :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    26 sında da benim yapıldı sonuç 1.58 çıktı. üzülme desem de üzülüyor işte insan. sanki hiç olmayacakmış hissine kapılıyorum ne yalan söyleyeyim. fakat burada o kadar çok ilk ikinci üçüncü tutan olduğunu söyleyen var ki ne yapalım Allahtan ümit kesilmez. şimdi kafam karmakarışık yaptırıp yaptırmama konusunda sen ne yapacaksın???

8. 27 Temmuz 2009
  9. puduhepa

puduhepa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba Geshenk..Benim de kafam çok karışık,sanırım uzun zaman denemeye kalkmayacağım.Doktor ikimizde de sorun olmadığını söylüyor.Ama ben şu anda çocuk istiyor muyum onu bile bilmiyorum.Dedim ya çok karışığım,hayırlısı olsun.Sen ne yapacaksın