birine ilginizi nasil belli edersiniz?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve EU3 tarafından 5 Ocak 2009 başlatılmıştır.

5 Ocak 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

Cok abartili olmayacak sekilde ama anlasilacak sekilde bi erkege olan ilgiyi belli etmenin en iyi yollari nelerdir arkadaslar sizce? Diyelim ki bu kisi sizinle ayni yerde fakat farkli bir odada calisiyor ve arasira karsilasiyorsunuz ayrica iyi arkadassiniz.:nazar: Bu arada bugun de dogum gunum laf arasinda soylemistim bunu yeri gelmisti de
    Aa cok ozur dilerim kutlamamiz lazim dedi
    Ben de ya kutla dermisim gibi oldu simdi laf arasinda soylemistim oylesine dedim, kizdim simdi kendime dedim
    Olur mu oyle sey
    bunu yapmamiza izin ver bari sadece dedi (anlamadım ama :p)

bana birak kutlamayi diyo
    ben de ok dedim :)

Son düzenleyen: Moderatör: 5 Ocak 2009
  2. 5 Ocak 2009
  3. Seloxsx

Seloxsx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Mmmm güleryüzlü ol, sevecen ol, mesela bi gün dışarda biyerlere gidelim falan de:) Onun da niyeti varsa hemen atlar bence canım:)

4. 5 Ocak 2009
  5. EU3

EU3 Guest

sagol canım guleryuzluluk cok onemli evet

Son düzenleyen: Moderatör: 5 Ocak 2009
  6. 5 Ocak 2009
  7. EU3

EU3 Guest

hadi kızlar yardimlariniz lazim :asigim:

8. 5 Ocak 2009
  9. Elis

Elis Guest

kimseye kendini sevdirmeye calisma,
    herseyi zamana birak ,seven sever zaten.............

hani denir ya,kismetse gelir yemenden,kismet degilse ne gelir eldenyerimseniben

10. 5 Ocak 2009
  11. EU3

EU3 Guest

yanlis anladim canım
    o beni sever zaten ama arkadasca saniyor ilgimi
    biraz da belli etmek sart bence

12. 5 Ocak 2009
  13. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    ilgin varsa ona, karşındaki anlar zaten. gözler herşeyi belli eder. bakışlarınla anlatırsın bence....

14. 5 Ocak 2009
  15. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    canım artık hayatına birini koymaya başlıyorsun ha ...hadi hayırlısı olsun hakkkında...
    onu can kulağıyla dinliyormuş gibi yap...sürekli gözlerinin içine bakaraktan konuş,göz teması çok önemli,bide sürekli gülümse...mesela aynı şeyleri düşündüğünüzde hemen söyle,aaa bende böyle düşünüyorum de...iki tarafında ortak yönlerinin olması çok önemli şekercim...gamyoncuiremsu

Son düzenleme: 5 Ocak 2009
  16. 5 Ocak 2009
  17. Elis

Elis Guest

heeee pardon o zaman,,,,,,
    direkman dal olaya,anlat dogru duzgun,,,,,,,,,,,,,bosuna zaman harcama yani hissettirmeye calisacam diye,,,,,,,,,karsindakide perisan olmasin............

18. 5 Ocak 2009
  19. ilarzu

ilarzu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    ne kadardır arkadaşsınız bayağıdırsa bu mevzu ve hala tık yoksa basit bi başkasının senden hoşlanma muhabbeti yaratıp tepkisini ölç bence ama sen adım atma derim sonra başına kakılıyor :1no2: ben mesela nişanlımı ayarlarkenee baktım bitirmek için çabaladığı bi ilişkisi var ama bana da arkadaşça sözdee yaklaşıyor ayrılmaya çalışıyor aaaa bu ayrılmıyor bi türlü dedim içimden sen daha dur hemen sınıftan bi arkadaşımla beni bi yere giderken gördüüüü olay orda koptu bana dedi sen ne yapıyorsun dedi be de dedim sen kimsin senin sıfatın ne ki bana hesap soruyorsun dedimmm büyük aşkımız burda başladı bana sıfatını açıklayıncaaa:sm_cool::sm_cool: