birini sevdim ama ailem engel oldu:((

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve erdogan tarafından 18 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    18 Mart 2010
    Konu Sahibi : erdogan
  1. erdogan

erdogan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb arkadaslar ben buraya daha bir kac gün önce üye oldum bi arkadasimin sayesinde,burdaki fikirler benim hayat isigim olablir,benim derdim,ben almanyada yasiyorum ve esimden ayrildim,gecen yil tatilde birisiyle tanistik gittigim otelede,ama bizim baslamamiz otelde olmadi ,otelden ciktiktan sonra bi arkadasimin sayesinde oldu,ben otelden ciktiktan sonra mesaji geldi evlilik icin bir seylere baslayalimmi dedi ve bende otelde onu gördügüm icin ve yanlis bir seyini görmedigim icin kabul ettim,görüstük ve ben ondan etkilendim ve asik oldum,bizim niyetimiz sadece evlilik ti flört falan deil,almanyaya döndükten sonra görüsmeye devam ettik,her sey iyi gidiyodu ama ailem bilmiyodu,tek SIKINTIM onlara nasil söyleyecektim,bu arada yasim 38 ,benimde basimdan bir evlilik gecmis onunda,ben arkadasima evlilik sözünü verdim ,ve ailem söyledim cok büyük tepki gördüm asla kabul etmediler.bana söylemedikleri kalmadi cok üzüldüm ,bu insan gidip tanisacak ve konusackti ama benim ailem ona bile gerek duymadi,istemediler,ailemin gerekcesi tam anlamiyla bir isinin olmamasi,almanya ya gelicek seni kullanacak sonunda cekip gidicek dediler,ben bu insani tanidim,tabiki öyle bir risk olabilir ama ben riski yasamak istedim ama yasatmadilar ,ve cok üzülerek arkadasima olmuyo dedim,onun tek bir sözü oldu sen ailenin yönlendirmesiyle hayatina devam edeceksen ömür boyu yalniz kalacaksin,beni tanima geregi bile duymadilar,ben kötü bir insan deilim dedi ve tabiki bizim evlilik hayali bi sekilde bitmis oldu,ama ben cok bunalimdayim hala sevdigim insan elimden ucup gidiyo ve ben evet cok yalnizim,bana fikirlerinizi söylermisiniz,yardim edin bana ,tsk ederim

2. 18 Mart 2010
  3. Glorya

Glorya SıkıLdımmı ne? Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm sen 38 yaşında bi kadınsın.herhalde iyiyi kötüyü ayırt edebiliosun yani.bu kdr tepki vermeleri bence yanlış.eğer gerçekten bunu yaşamak istiosaydın,ailene öyle ya da böyle kabul ettirmen gerekirdi die düşünüorum..

4. 18 Mart 2010
  5. sakine2

sakine2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    38 yaşındasın ve hala yayatın başkalarının doğruları ile yaşanmayacağını öğrenememişsin arkadaşım belki biraz sert bir eleştri oldu ama kusura bakma belki kendine gelirsin böyle,hayat çok kısa aslında ve yalan olan hayatın en gerçek anları aşkla sevgiyle geçenleridir,sevdiğin insanın niyeti seni kullanmak olsaydı böyle hemen pes etmez çıkar yol için bişeyler arardı ama belliki onu çok incitmişsin,bence en yakın zamanda gönlünğalmalısın ailen eninde sonunda yanında olur merak etme,sen artık olgun bir kadınsın seçimlerinde senin yanında olmaları gerekir yada engel olmamaları,ama sen yönlendirmelere çok açık biri olmalısınki onlarda senin hakkında hemen karar verebiliyorlar,hayatının iplerini eline al ailende olsa kimse senin aldığın nefesi yerine solumuyo kimse senin hissettiklerinin nasıl olduğunu en derinden bilemez

6. 18 Mart 2010
  7. erdogan

erdogan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim tek sorunum,ailenin en kücügü benim ve hep sinin söz söyleme hakki doguyo bunca sene hep böyle oldu ,ben askimin arkasinda olucaktim ama babam yasli ve kalp hastasi tek korkum buydu,ama simdi düsünüyorum ben cok yalnizim yanimda ailemden kimse yokki evet kabul ettirmem gerekiyo bunu ve türkiyeye gelip konuscam kismet olursa.sevgimi bu sekilde kaybetmek istemiyorum ,,tsk ederim

8. 18 Mart 2010
  9. erdogan

erdogan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cok haklisiniz,ben cok hatalar yaptim hic sevmedigim ve anlasamadigim birisiyle 17 yil evli kaldim sirf ailem icin ,simdi kendim icin bir sey istedim ,ama ailem benim yanimda olmadi ,cok dogru söylediniz hic sert deildi bu elestri ben kendimi biliyorum ve evet böyle yasadim beni ailem yönlendirdi,,sunada katiliyorum evet arkadasimin niyeti almanya olsaydi benim onu ne kadar cok sevdigimi biliyodu onu kullanip beni bir sekilde ikna edebilirdi ama o yapmadi üzülme kismet deilmis dedi ve gitti,msn ve telefonumuzu silmedik ama konusmuyoruzda bi sekilde bekliyoruz ,,,

10. 18 Mart 2010
  11. Glorya

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    seni anlyorm...babana bişey olur,vicdan azabı çekersn...kendini asla affetmezsin fln...bunları hissemen çok normal.ama yaşın oturmuş.seninde bi aile kurmaya,sevmeye sevilmeye hakkın ve ihtiyacın var.evet ailen belki kabul etmeyebilir yine ama öbür yandada bıraksan belki bir daha bulamayacağın bi aşk var... er yada geç ailen kabul eder die düşünüorum...inş. herşey gönlünce olur :Saruboceq:

12. 18 Mart 2010
  13. Glorya

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence iş işten geçmeden sen ona ulaş bi şekilde yaz,konuş..

14. 18 Mart 2010
  15. erdogan

erdogan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet aynen öyle ,cok tsk ederim bana moral verdiniz

16. 18 Mart 2010
  17. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    konunu farklı yerlerden takip etmek zor olmuyor mu?

18. 18 Mart 2010
  19. erdogan

erdogan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    fikirler cok farkli geliyo ,,zor ama sorunum göründügü kadar kolay olmadigi icin her yerden takip ediyorum..gelen o farkli fikirler bana isik olabilicek ins....

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.