Biriyle tanıştım ama ...

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve sun_shine tarafından 28 Eylül 2009 başlatılmıştır.

28 Eylül 2009
    Konu Sahibi : sun_shine
  1. sun_shine

sun_shine Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Kızlar geçen hafta biriyle tanıştım(yada tanıştırıldım) Ama konuşmalarımız hep sanki arkadaş olmak için tanıştırılmışız gibi. Gerçi her görüşmemizde bir sonrakini planlamadan ayrılmıyor. 1 Haftada 4 kere buluştuk ama dediğim gibi neden tanıştırıldığımız hakkında yada ilişkiler hakkında hiç konuşmadık. Konuyu o açsın istiyorum. Hiç bir şey söylemiyor bu konuda. Annesi çok istiyordu benimle görüşmesini. Acaba sırf annesi istediği için mi görüşüyor benimle yoksa kendisi de bir ilişki hatta anlaşabilirsek evlilik olsun diye düşünüyor mu çok merak ediyorum. Düşüncelerini nasıl anlayabilirim? Davranışlarından falan yakalayabileceğim ip uçları var mı?

2. 28 Eylül 2009
  3. sun_shine

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Hiç kimse yok mu aranızda böyle birileri aracılığıyla tanışan bana ip uçları verebiliecek?

4. 28 Eylül 2009
  5. darebear99

darebear99 Backoffmen fearnobitch Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canim senin isin biraz zor, hem 1 haftada 4 kere gorus ama bir turlu konuya gireme, dogrusu benim biraz garibime gitti belki o da gonulsuzdur o zaman hic dusunme derim, bence yeni tanistigin bir erkekle ilk gorustugunuz gunlerde zeki, durust,kibar,aciksozlu davraniyorsa ve de seni guldurebiliyorsa olaya cok akillica girmis demektir yoksa bu sekilde pek sansi olacagini sanmiyorum.(NOT: Boyle birini tabii ki ben de istiyorum!!!lülülülülülü)

6. 28 Eylül 2009
  7. sun_shine

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Zeki, kibar ve beni güldürebiliyor. Birlikteyken zaman da çok güzel geçiyor. Dürüst olup olmadığını söylemek içinse çok erken daha. Benim anlayamadığım yada bilemediğim bir ilişki için genel olarak ne düşünüyor. tabi ki benim hakkımda karar vermesi için daha çok erken. Ben de onun hakkında karar verebilmiş değilim. Ama bir ilişki istiyor mu istemiyor mu bakış açısı nedir bunu anlayabilmek istiyorum. Bunları konuşmak için çok mu erken ? Ne kadar beklemem gerekiyor yok bu bişey düşünmüyor demek için? Bu noktada karasızım :uhm:

8. 28 Eylül 2009
  9. rehnuma14

rehnuma14 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bence direkt konuya sen gir.bunda çekinilecek bişey yok.konuya onun girmesini bekliosun.sonuçta maksadının ne olduğunu öğrenmen lazım.benim eşimde ilk tanıstığımız gün düşünceleri hakkında tek kelime etmemişti.baktım olmuo dedim içimden ne için görüştüğümü bilmediğim biriyle zaman harcayamam.bi kaç gün sonra konuyu ben açtım.dedim benimle sen görüşmek istedin bende geldim ama bu konuda tek kelime etmiosun.bana düşüncelerini söyle beni uğraştırma dedim.sonradan döküldü ve evlendik :)

10. 29 Eylül 2009
  11. signup

signup Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bence adam sabırlı davranıyor senı tanımak ıstıyor aceleye gerek yok ıyıce tanıyalım bırbırımızı dıyor kı eger ıstemese senı zaten bulusmada bır sonrakını planlamaz yanı kımse kımsenın zoruyla bırıyle gorusmez...bence sen de acelecı olma aynı seyı sen de yap onu tanımaya calıs,en ıyı tanıma yolu da once arkadas gb.olmaktır cunku ınsanlar daha dogal olurlar.bence senı gozlemlıyor ve sen de aynısını yap derım ben...en olmadı eskı ılıskılerınden konu ac belkı de sıkıntılı bır ılıskısı olmustur ve tekrar aynı hatayı yapmak ıstemıyordur :KK66:

12. 29 Eylül 2009
  13. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    bence bolca gorusup seni yakindan taniyip yani iste taniyabildigi kadarii ile karar vermeye calisiyor olabilir.
    hemen hepsine okey verme sen de. en azindan gorusmelerin arasini biraz uzun tut derim. bu sayede sen de o da dusncelerinizi ve duygularinizi daha iyi tartarsiniz.
    hakkinda hayirlisi ne ise o olsun.

14. 29 Eylül 2009
  15. sun_shine

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Yarın yine buluşuyoruz Konuşsam mı konuşmasam mı bilemedim. Bende de yaş oldu 30 öyle uzun uzadıya gezip tozucak yaşta değilim artık. Kardeşimde evden casusluk yapıyor bana. Babam bana bişey söyliyemiyor ama annemle olursa fazla uzatmak istemezler herhalde demi falan diye konuşuyormuş. Biraz da aileler işin içinde olduğu için tedirgin oluyorum. Bu iş uzarsa onlar mudahale edecek onların etkisi altında karar vermek zorunda kalırız diye korkuyorum. Yoksa arkadaşlarımın tanıştırdığı birisi olsa daha rahat davranıcam nereye varırsa varır diycem. Ama annesi annemin arkadaşı. Hatta numaramı annemden annesi alıp verdi oğluna. Of ya başkası olunca çok rahat ve doğru akıllar veren ben Şimdi ne yapacağımı bilemiyorum :bbo: fisfisfis mirmirmirmir :1no2:

16. 29 Eylül 2009
  17. On41

On41 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım aslında konuyu onun açması gerek,ama açmamışsa bu 4 buluşma içinde artık sen aç.. ailelerde girmiş işin içine. hiç olmazsa kafanda ki soru işaretleri son bulur. konuyu başlat,o da fikirlerini söyleyecektir zaten. ama bi sonraki buluşmayı planladığına göre seni tanımak istiyor..bunu dile getirmesi gerekti ama getirmemiş..sen aç konuyu derim ben.yaşınız da küçük değil,utanma çekinme gibi bişi olmasn..inş. hakkında hayırlısı olur öpüyorum

18. 29 Eylül 2009
  19. sun_shine

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Amin hayırlısı olsun diyebiliyorum ancak