Birkaç cm incelsem yeter diyenler...

Konusu 'Güncel Diyet Haberleri' forumundadır ve BenCano tarafından 10 Kasım 2007 başlatılmıştır.

10 Kasım 2007
    Konu Sahibi : BenCano
  1. BenCano

BenCano ~HürGeneral~ Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    Metabolizmanızı hızlandıran ilk anahtar düzenli bedensel aktivitedir,Egzersiz metabolizmanızın en iyi güvenli dostudur. bundan yola çıkarakk hani şu en sona kalan bir kaç kılodan kurtulmakk, yada verdiğimiz kilolardann kalma sarkmaları toparlamak için
    diyorum kii ben her gün biraz egzersiz yapalım buraya egzersiz videoları koyalım ve her günn bi kaçç video ile birliktee ,KK başındaa hareket edelim bı kaç ay sonraa bakalım neler değişicek ne dersinizzzz????:uhm::uhm:
    benn birkaçç video eklicem özellikle kalça hareketlerii ekliyorummm eee nede olsa malumm bölgee oturaa oturaa:roflol:
    karpuz misalişutarafagitti

2. 16 Kasım 2007
  3. karabiber01

karabiber01 11haziran 79.4 kilo Üye

Beğenildi:
    503
    Ödül Puanları:
    188
    Canım bende kesın yapacam bunları baktımda sımdı sen nasıl yapıyorsun
    BUNLARI SIRAYLA TIKLAYIP yapılan hareketlerımı yapıyorsun.Goruntu bıttıgınde ne yapıyorsun.

4. 16 Kasım 2007
  5. BenCano

BenCano ~HürGeneral~ Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    evet canımm bu sırayı takip ederek yapıyorumm hareketlerii vaktim çoksa iki kez oynatıyorum videoyu

6. 16 Kasım 2007
  7. karabiber01

karabiber01 11haziran 79.4 kilo Üye

Beğenildi:
    503
    Ödül Puanları:
    188
    Canım hareketlerden ılk ıkısını yaptım kızımla cok guzeldı.BU sıyah ogretmenın yaptırdıgı ıkıncı hareket guzel terlettı.Bırazdanda zaten spora yazılmıstım oraya gıdecegım ,ılk bastada bunları yapmadan once 500e kadar ıp atladım.

8. 16 Kasım 2007
  9. BenCano

BenCano ~HürGeneral~ Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    harikasın canım yaa ip atlamakk çok iyii geliyo bacaklara biliyorum
    siyah hocanınn yaptırdıkları benide terletiyo kolay kolay terleyen biri değilim ben bide o yuzden bazen ıkı kez üstüste yapıyorum onun egzersizlerinii diğer videolarınıda eklerimyerimseniben

10. 16 Kasım 2007
  11. EU1

EU1 Guest

selam kızlar, galiba ben artık bu kilodayım! senağlama form çay aldım bu gün. hakkında bilgisi, bulgusu olan var mı? şu bahsettiğiniz egzersizleri nereden takip ediyorsunuz? bilgi verirseniz çok sevinirim doğrusu. aslında bende eliptik bisiklet var. ama bir süre çalışıp, sonra boşluyorum. zaten çok yoruluyorum, akşamda çocuklar... son günlerde spor mpor hak getire... :içelim:

12. 25 Kasım 2007
  13. Verite

Verite Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar ben bir buçuk aydır spor salonuna gidiyorum orada antrenörün verdiği programı yapıyorum 2. kez değişti programım. 3.5 kilo verdim tabii yediklerime dikkat ederek yoksa burdan barcelonaya kadar koşsan da yediklerine dikkat etmedikçe zayıflayamazsınız. karnım şekle girdi bacaklarım inceldi selülitlerim de azaldı tabii henüz maraton bitmedi ama çok işi yarıyor bu spor :)

14. 3 Aralık 2007
  15. sultanmutlu

sultanmutlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    elbette ölçümü bilmiyorum ama baya incelme var hemde bir kilo düşmüşüm

16. 14 Ocak 2008
  17. arzu_1985

arzu_1985 Guest

Arkadaşlar ben sitede yeniyim. Bu başlığı görünce bende yorum yapmak istedim.Yaklaşık 1 Aydır Beden inceltme CD'si ile 42 bedenden 38 bedene düştüm herkese tavsiye ederim o CD'yi ben çok memnun kaldım.günlük düzenli olarak 40dk yapıyordum bunun yanında günlük 1,5-2 lt su içiyordum yemeklerimi de düzenli yiyordum beni rahatsız etmeyecek şekilde.şimdi gayet iyiyim.Benim Özellikle Basenim ve kalçam vardı ve şuan yok denecek gibiyim.Almak isteyen olursa ben XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX dan temin edebilir Fiyatıda 5,00 ytl

Son düzenleyen: Moderatör: 12 Eylül 2008