birkez daha kaybetmek sonum olur biliyorum

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve meldaela tarafından 21 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

21 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : meldaela
  1. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayatımda kadar çok hayal kırıklığı,o kadar çok yenilgi yaşadımki,ne insanlara nede hayatın getirilerine güvenmiyorum..her zaman ailem tarafından dışlandım..babam hayatta değil ve ablalarım abimle kalıyorum ancak her zaman kardeşler arasında bile,(benim evim)hesabı oluyor..tek isteğim evlenip,sımsıcak yuva kurmaktı..2 defa evliliğin eşiğinden döndüm..ben katalogdan gelinlik modellerine bakarken,karşı tarafın en yakın dstlarım tarafından,zehirlendiğini öğreniyorum..ve ard arda gelen haya kırıklıkları...şu an ise abimde nişanlı,nişanlısı başımızda tek erkek olan abimi bizden koparmaya çalışıyor..yaptığımı ufak bir tartışmadan sonra abim alesinden uzaklaştı ve benimle bile knuşmuyor..yanii insan hayatında olumsuzluklar mutlaka yaşar ama,bir teselli olur değilmi??ailesine sığınır yada!!şu an sımsızcak yuva özlemi içindeyim..3 aydır hayatımda olan insan,bayramda istemeye geliceklerini söyledi..bende bizimkilere söyledim tabii..ancak çk korkuyorum..öylesine olumsuzluk yaşadım hayal kırıklığı içinde boğuldumki,tekrar bir yenilgiyi daha asla taşıyamam..bu yaşadığım sıkıntıların ardından,tek isteğim onunla yuva kurmak..benim diyebileceğim bir evimin olması..ancak bu korkularımı atamıyorum arkadaşlar..bayramda istemeye gelicekler ve bu gerçekleşmez diye ölüp ölüp diriliyorum hergün..fikirlenize ihtiyacım var:KK43:(

2. 21 Ağustos 2010
  3. lay_lay_lom

lay_lay_lom Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Bnce Sirf evden kutrulmak icinde evlenmeye kalkmayin, bu evlilik olayini iice dusunun.. Yagmurdan kacayim derken tolu ya tutulmayin.. Ve hayattan hicbi zaman umidini kesme pes etme..

4. 21 Ağustos 2010
  5. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ailemden görmediğim sahiplenme duygusunu nda gördüm ama dediğim gibi,bir kez daha umutlarım yıkılırsa öürüm bu kez çünkü aynı durumu iki yaşadım ve yenildim....

6. 21 Ağustos 2010
  7. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    iyi düşün iyi olsun :lepi:

ne demişler : "Çok istediğin bir şey gerçekleşmiyorsa ya senin için hayırlı değildir ya da senin için daha iyisi olacağı için gerçekleşmiyordur."

yaşadıklarının içinde illa ki bir olumlu yan vardır. onu görmeye çalışırsan canın çok yanmaz

8. 21 Ağustos 2010
  9. rafflessia

rafflessia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    3 ay kısa bi süre değil mi ya. Bi erkeğe bağlanmak zorunda değilsin illa ki hemen. Yaşın kaç bilmiyorum ama kendine bi iş bul ya da uğraşacak bişeyler belki o zaman daha ılımlı düşünebilirsin.

10. 21 Ağustos 2010
  11. busequn

busequn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    hepimiz hayatta zorluklarla karşılaşıyoruz hepimiz bazen yenilip bazen de kazanıyoruz senin durumunda zor üzücü ama hayat bu en ümitsiz olduqun bir anda karşına öyle bir şey çıkarırki şaşar kalırsın..ölürüm kaldıramam deme sakın :eek:lmaz: acılar insanı olqunlaştır Allah insana kaldırabiliceqi yükü verir onun için sakın ama sakın pes etme kolayı seçip ölürüm biterim deme inadına ayakta dur savaş mucadele et diren elbet biqün istediqin olur ama sen yılma sakın... ayrıca bu durumdan kurtulmak içinde sakın evlenme bir durumdan kurtulmak için daha kötü bir durumun içine düşme belki bu döneminde zor olur ama kendine biraz dışardan bakmayı dene ve mantığınla hareket et

umarım herşey gönlünce olur olumunekankayizsmile

12. 22 Ağustos 2010
  13. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    artık evlenmek ve benim evim diye sarılacağım yuvam olsun istiyorum..ayrıca 27 yaşındayım..sadece hayata ve insanlara güvenmiyorum..aileler tanıştı fakat bayrama daha çok var ve ben korku içindeyim:KK43:(

14. 22 Ağustos 2010
  15. Jumblante

Jumblante Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    153
    neden olumsuz düşünüyosun ki
    allah hayırlısını versin onu iste önce
    sonrada dua et bol bol
    umarım herşey önce hayırlı sonra istediğin gibi olur

16. 22 Ağustos 2010
  17. burcu_brc

burcu_brc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Allah inşallah karşına çıkan bu insanda mutluluğu bulmanı sağlar. Ama bir aksilik olur da istediğin gibi olmazsa sonum olur vs.. diye düşünme kuvvetli olmak zorundayız her zaman. Bazen direnmek, ayakta durmaya çalışmak çok zor oluyor hepimiz yaşıyoruz üzücü şeyler; dibe vurduğumuz da oluyor ama bir şekilde kıyısından köşesinden tutunmak zorundayız hayata. Bunu da kendimiz için yapmalıyız. Ne evleneceğimiz bir erkeğe ne de başka bir şeye bağlamamalıyız kendimizi.
    Bu kadar karamsar olma bayrama ne kaldı şunun şurasında canım. Senin için hayırlısı ise zaten mutlaka olur merak etme. Allah herşeyi gönlüne göre versin. İyi düşün, dua et iyi olsun.

18. 22 Ağustos 2010
  19. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm çk tşk ederim yorumlarınız için..haklısınız karamsar düşünüyorum ama,hayatta her zaman hayal kırıklıkları yaşadım ve daha öncede bir nişanlılık yaşadım,düğünüme 1 ay kala en yakın dostum tarafından ayrılıkla sonuçlandı..ne insanlara nede hayata güvenmiyorum güvenemiyrum..sanki büyü bozulucak ve ben yine darmadağın ..olacağım gibi..günler geçmiyor sankiii...çünkü tek umudumu ona bağladım ne yazıkkiii