Birliktelikte yaşanılan karın acıması ve devamındaki ağrı

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve TazeYumurta tarafından 5 Nisan 2010 başlatılmıştır.

5 Nisan 2010
    Konu Sahibi : TazeYumurta
  1. TazeYumurta

TazeYumurta İZMİR ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    mrb kızlar bana yardım ederseniz çok sevinirim ben nişanlıyım ve nişanlımla birlikte olduk ama benim şöle bi problemim var biz birlikte olurken karnımda bi acı hissi oluyor ve devamında gelen ağrı ilk önceleri böle bi problemim yoktu ama yeni yeni böle bi ağrım acım olmaya başladı bana yardım ederseniz çok sevinirim bilmiyorumkismilebilmiyorumkismile:1no2:

2. 5 Nisan 2010
  3. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    enefeksıyon kapmıssındır yanı usutmussundur.bendede bır ara oluyordu.onemlı bısı deıl anlıcagın

4. 5 Nisan 2010
  5. pptya87

pptya87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    268
    Ödül Puanları:
    153
    canım eğer cinsel ilişkiye yeni başladıysan normal ama aylardır birliktelik yaşıyorsan ve geçmiyorsa muayene yolu görülüyor sana.
    adetlerinde sancılımı?
    ben 3 yıla yakındır evliyim gecen ay ilişki esnasında kasıklarımdan bi sancı giriyordu vajinama ve makatıma vuruyordu hemen doktora gittim rahim tahriş olmuş dedi bi fitil bi hap bide krem verdi geçti gitti yani geçmesine hemen geçiyor ama mutlaka bi doktora git tatlım.
    geçmiş olsun.

6. 5 Nisan 2010
  7. TazeYumurta

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    umarım öyledir biraz korktum sanki, nişanlımda sanırım yumurtalıklarınlada ilgili olabilir dedi ama doktora gitmedik geçer umarım eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

8. 5 Nisan 2010
  9. TazeYumurta

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    adetlerim sancılı değil yaklaşık 6 aydır birliktelik yaşıyoruz ama şu son birlikteliğimizde olmaya başladı mafoldumben