BirŞey SorAbiLİRmıyıM arKdaŞLar

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve blue_girl tarafından 2 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

2 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : blue_girl
  1. blue_girl

blue_girl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaşlar birşey sorabılırmıyım ??? daha once hamılelık yaşamıs arkadaşlar bılır sanırım bunu...
    Ben ayın 10.unda regl oldum şuanda yanı şuanda dedıgım hazıranın son 23ünden berı hasta olucak gıbıyım karnım agrıyor bazen başım cok donuyor bırde göguslerıme dokunamıyorum cok acıyor ...normalde reglı olacagımdan 1 hafta once bu belırtılerı yaşarım ama neden boyle sızce erken reglıme daha ...karnımda ınanılmaz acıkıyor hıc doymuyorum sankı sıkıldım mutfaga gıtmekten..akıntımda var anlayamadım ??? hamılelık yasayan arkadaşlarda goguslerde şişme nezaman başlıyor ?? hamılemıyım acaba dıye dusunmekten bıktım artık ...ama bu ay bı garıplık var bu belırtılerımde anlayamadım

2. 2 Temmuz 2008
  3. pamuksekeri

pamuksekeri Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ben hamile kaldığımda üstüne görmüştüm,aynı belirtiler bende de vardı ekstradan ayaklarımda aşırı yanma ve şişme vardı.Adet olmam gereken zamanda da kusmalar başladı

4. 2 Temmuz 2008
  5. blue_girl

blue_girl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayırlısı olsun ama inş.hamıleyımdır ...bılmıyorum cok degısık bırsey karnım cok degısık agrıyor aynı reglı olucak gıbıyım ...
    arkadaşlar sızlerde yorum yazarmısınız sızlerde neler oldu bunları yaşadınızmı ???

6. 2 Temmuz 2008
  7. BASAK0402

BASAK0402 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canim benim gögüslerimde erken şişti ve dokunamadim hiç. Regl sancisini çok çekerdim yerlerde kivranirdim ama hamileliğimi öğrendiğim ilk ay hafif bi sanci çektim.umarim hamilesindir...

8. 2 Temmuz 2008
  9. chatlak_4180

chatlak_4180 serap Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim ben dört haftalık hamileyim bende gögüslerimde hiç şişlik olmadı adet olucakmışım gibi karnım agrıyodu ve çok yiyodum bide sürekli uykum geliyodu bundan baska hiç bir belirtim yoktu ve hamile oldugumu ögrendim bu her bünyeye göre degişiyor benim bundan baska belirtilerim olmadı ama adet olucakmışım gibi karnım agrıdı bence biraz daha bekle ve idrar testi yap canım bence hamilesin inş Allah sanada nasip eder eger önerimi kabul edersen biraz geçsin ve kesin sonuç veren condomed idrar testi al eczaneden haberlerini bekliyoruz bizi merakta bırakma :))

10. 2 Temmuz 2008
  11. bebeğimm

bebeğimm Guest

merhabalar benim mayıs ayındaki reglim tam 5 gün geç geldi 30 mayısta regl oldum, temmuzun 2 si bugünde biraz kasıklarımda ağrı oldu ama geçti acaba test yapsam çıkarmı hamilemiyim çok merak ediyorum...

12. 2 Temmuz 2008
  13. lifeisgood

lifeisgood Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    İdrar testi al yap canım. Silik de olsa çıkabilir.

14. 2 Temmuz 2008
  15. bebeğimm

bebeğimm Guest

hangi test daha iyi peki hiç bir bilgim yok bu konuda benim tşk ederim :sm_confused:

16. 2 Temmuz 2008
  17. gulce2008

gulce2008 zeynep Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canik bendede aynisi olmustu regl sancisi gibi karnim agriyordu uyumak istiyordum hep goguslerm cok hassas olmustu dokunamiyordum bence hamilesin eczaneden test alip merakini gider bence bizide haberdar et merak ettim bende aynilarini bende yasamistim

18. 2 Temmuz 2008
  19. lifeisgood

lifeisgood Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Canım git iste verirler ben de marka söyleyemeyeceğim şu anda. Eczaneye gebelik testi dersen verirler. Bu konuda çok tecrübeliyim de:)