birşeyleri tüketmeden...

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve totemikirdim9 tarafından 6 Haziran 2010 başlatılmıştır.

6 Haziran 2010
    Konu Sahibi : totemikirdim9
  1. totemikirdim9

totemikirdim9 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba kızlarr aranıza yeni katıldım bende..kızların derdi hep aynı sevgililer eh bende aynı dertten muzdaribim...sevgilimle 2 yılı doldurcaz yakın zamanda..fakat aramızda bazı şeyler daha da rayına otururken bazı şeyler de hiç değişme olmuyor.erkek arkadasımla arkadaslıgımız mükemmel ötesi.bir sıkıntım oldugu zaman kendnden cok ilgileniyor..fakat kavgalarımız üzücü olmaya basladı.aramızda inatlasmalar var.bir kavgadan sonra hiç aramıyor.sikayet edince zaman mı verdn diyor.kavgalar genelde benm ateslememden büyüyor fakat bazen cok düşüncesiz oluyor farkında değil.ben cok duygusallastm onunla birlikte.fakat o çoğu şeyin içinden gelmediğini romantizm adına ama beni çok sevdiğini söyledi gecen gün.cok gücüme gittialsanaalsanasmilebenm onu kontrol altına almak istedigimi söledi.bense kendimi kontrol altında tutmak için ondan bişiler istemiştim:kedi:ama duygusal yönden doymadıgımı farkediorum bazen.beni kırmaktan ödü koptugu için renk veremio cogu zaman ama msnde konusmak yerne baska seyler cezbedebilio dizi izlemek gibi:KK43:sımarıklık değil ama bütün gün hiç konusmadıktan sonra neden böyle diyo anlayamıorum.cok yol denedm acık konustum laf soktum ima ettim olmadı suan kendi haline bırak takılıorum hergün davet edio msne günde kac kez arar oldu hatta o kavgamzdan sonra ben hala seviorum demedim.o sabırla diyor.nasıl davranmam gerekiyor bilemedim....tek sözü mutlu edio tek sözü dünyamı karartıo aşk cok fena... kendimi ona nasıl ifade edebilirim:sinifsinif:samimiyetle laflar büyüyor göm göm oluyor sanki bunu istemiyorum ne yapıcameyvahedigeldismile

2. 6 Haziran 2010
  3. mors

mors cantanem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    herseyin bir anda degismesini bekleme zamanla o eksik kalanlarda oturur.sevgiline karsi anlayisli ol elinden geldigince..birbirinizi,iliskini yipratacak sekilde olaylari buyutmeyin..sanirim senin baskin karakterin var..kendini geri plana atarmis gibi dur..ona da firsat ver.bak seni seviyor ama artik biseyler sevgilinin icinden gelmiyorsa senin kendinde degistirmen gereken seyler oldugunu dusunuyorum..herseyi kafana takip,buyutme..ay ben kizinca gozum donerdi tellerimi yuzune kapatmadim,az mi bagirmadim,az mi telefonlari kapatip gunlerce kus kalmadim.zarardan baska bisey getirmedi bana.acilen hatalarini gozden gecir ve bir daha yapmamaya calis..bak cocuk sana durustce soylemis.karsi taraf icin kirici olabilir ama bende soylerim icimden oyle geciyorsa.ama bu kirmak icin degil kesinlikle.uyari icindir.

4. 6 Haziran 2010
  5. totemikirdim9

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bazen dürüstlük cok acı oluyor aslında nebileyim onu kırmak rencide etmek hiç istemiyorum ama o bunu hep yapıyor...elmden geldiğince fevriyimdir ben aştım bunu ama o hiç değişmiyor...

6. 6 Haziran 2010
  7. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.026
    Ödül Puanları:
    163
    canım bende boyle bı donem gecırmıstım zamanında
    sevgılım hem benı kaybetmeyecegını dusunuyordu hemde cok bısey ıstemıodu yapmayı
    uzaktaydık bıde
    bıkmıstı benı sıkayetlerımden
    bende sıkayet etmeyı bıraktım , cok arayıp sormadım o aradıgındada hayat dolu konustum hep
    gerısınde evlılık sevgı benzerı konulardan hıc konusmadım
    aksıne normal bı erkek arkadasımla konusur gıbıydım
    bazen o aksam telı acmadım
    bazen msn e gelmeye halım olmadıgını soyledım
    donra dank edıyor
    bu kız bana dusmuyor eskısı gıbı
    ama bı yandan mutlu
    acaba bırı mı var bısey mı var dıye
    ustune dusuyor gorursun bak

8. 6 Haziran 2010
  9. totemikirdim9

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    pırlanta aynı seyler inan işe yaradı diyosun yani ne kadar zamanını alıo tüm bu sürec ben bide içimde yasayamıorum bazı seleri hemen gösteriorum ona:KK43:taktikte istemiyorum aslında aşk ta taktik olur mu ama oluormus işte:KK43:

10. 6 Haziran 2010
  11. Benimdilemmam

Beğenildi:
    1.026
    Ödül Puanları:
    163
    yaklaşık bir bir buçuk ay
    ama ben herşeyimle tamamlamıştım her adımımı
    mesela o benım yanıma gelmemıstı gelemıyorum denıstı kendısını zorlasa gelırdı
    bende gıdebılecegım halde gıtmedım yanına
    sonra ben degıl o bıseylerden sıkayet etmeye basladı ben tutmustum kendımı sıkayet etmıcem dıye
    hep telı ondan once kapadım msn ı ondan once kapadım
    maalesefkı erkekler sorun cıkarmayan kıza acayıp duskun oluyorlar

12. 6 Haziran 2010
  13. Benimdilemmam

Beğenildi:
    1.026
    Ödül Puanları:
    163
    ayrıca sana spora yuzmeye dansa dıl kursuna vb bıseye gıtmenı onerırım
    erkek arkadasının derdını anladım
    su an benım sevgılımde her dakka bırbırımızle gecırmememız gerektıgını dusunuyor aynı sekılde bende
    ben o yuzden aksamları hep arkadaslarımla bulusuyordum ama sonradan dert etmeye başladı
    kitap oku dizi izle
    yemek yap evde annene yardım et
    kendini meşgul et kendine bak her dakka duygusal olma
    sevgiline çekici gelirsin

14. 6 Haziran 2010
  15. totemikirdim9

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok haklısın irademi kullanmam lazım cok tesekkür ederim biraz da o düşünsün dimi ama:)