bişey danısmak istiyorum

Konusu 'Ekonomi-Finans-Borsa' forumundadır ve smsyh tarafından 15 Eylül 2009 başlatılmıştır.

15 Eylül 2009
    Konu Sahibi : smsyh
  1. smsyh

smsyh SusTuMmM.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bişe sormak istiyorum vadesiz hesapta garantide 69 ytl hesap işletim ücreti alınıyo vadelide ise hesap açmak için 500 ytl bi bedel isteniyo sizce ne yapmalı

2. 16 Eylül 2009
  3. gunessizkedi

gunessizkedi Guest

Selam .Bu bahsettiğin şeyler o kadar farklı ki, pazarda elmanın kilosu 2 lira, patlıcanınki 5 lira, sizce hangisini alıyım da yemeğini yapıyım gibi bişey. Vadeli ve vadesiz hesap ne demek olduğunu öğren bence bankanın internet sayfasından. Anlamazsan yardımcı oluruz :KK66:

4. 17 Eylül 2009
  5. DeLiBoNCuK

DeLiBoNCuK AnLaŞıLMaZ BiÇiMdE Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba arkadaşım
    bıldığım kadarıyla acıklama yapmaya calışayım
    vadeli hesapta ısletme sneın paranı kullanıyo senın paranla iş yapıp kar elde edıyor sende anlaşma gereği o kardan pay alıyorsun.o anlaşmada belırlenıyo.burda rısk var tabı senınde anladığın gıbı hem kara hem zarar ortak oluyorsun yanı.rısk olduğu ıcın masrafı 500 tl yanı.

6. 17 Eylül 2009
  7. smsyh

smsyh SusTuMmM.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yardımcı olursanız sevinirim pek fazla bilgim yok

8. 18 Eylül 2009
  9. smsyh

smsyh SusTuMmM.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar tartısmanın geregi yok burda bişeyi anlamaya calışıyoruz anladıgım kadarıyla 500 ytl sadece hesap için sınır limit belli bi ücrette alınmıyo vadesizde sadece hesap işletim ücreti kesiliyo mecburen teşekkur ederim ilginize bu konu tartısmalarla uzamasın ve kapansın