bişey geldi ama ne olduğunu bilmiyorum

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve milkshake tarafından 16 Haziran 2008 başlatılmıştır.

16 Haziran 2008
    Konu Sahibi : milkshake
  1. milkshake

milkshake Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar daha önceki konulardada bahsetmiştim ben 6 ay önce dış gebelik geçirdim ve laparoskopi ile ameliyat oldum.
    Dün dışarıdaydım birden sol kasığıma ( dış gebelik o tarafta olmuştu) birden ameliyat yerime ağrı girdi ağrıdan öte basınç gibi bişeydi sanki oramda bir ağırlık hissettim ne olduğuna anlam veremedim herhalde üşüttüm diye düşündüm..Sonra 2 saat eve geldiğimde çok af edersiniz wc ye gittim ve klozetin içinde böyle 2 nohut büyüklüğünde bir parça iltihap değil çünkü o beyaz oluyor benim bu dün gelen parça koyu kahverengiyle beyaz renkli karışık bir parça ne oldunu bilmiyorum fikrinize ihtiyacım var dr. görüşsemmi.kafamçokkarıştı

2. 16 Haziran 2008
  3. Evet Bence Görüş önemli Bir Sey Olabilir Ne Olur Olmaz

4. 16 Haziran 2008
  5. :doktorla Gorusunce Haber Ver Tamam Mi Canim::

6. 16 Haziran 2008
  7. milkshake

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Canım ilgin için teşekkür ederima.s.Dr. aradım şimdi bana gebelik testi yapmamı söyledi ama ben adet olalı daha 15 gün oldu ilk günü sayarsak tamda yumurtlama dönemimdeyim ben gebe olma ihtimalim çok çok düşük çünkü bu ay doğru dürüst hiçbir şey hesaplamadık birliktede olamadık...Ve rahim dokusu değişiyorda olabilir bunun için öyle bir pıhtı gelmiş olabilir dedi eğer gebelik testin negatif çıkarsa ve ağrın devam ederse tekrar görüşelim dedi bende test yapmayacağıma göre çünkü biliyorum öyle bişey yok hamile olmam imkansız

8. 16 Haziran 2008
  9. tuba_cxuxneyt

tuba_cxuxneyt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hiç belli olmaz bence biş test yaptırmalısın

10. 16 Haziran 2008
  11. milkshake

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kafam karıştıtatlicadiarzutest alayım bu akşam yapayım bakalım sonuç ne çıkacak büyük ihtimalle negatif ama yinede bir umut:a015:

12. 16 Haziran 2008
  13. milkshake

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ay kızlar nolur yardım edin kafam karıştı az önce ecnazenden test aldım bugün 15. gün fakat göz yanılmasımı bilmiyorum ama ışığa tutunca sanki inceden bir ikinci çizgi var gibi benmi yanılıyorum bilmiyorum birde bu ay öyle doğru dürüst birlikte olmadık gün aşırı falan değil nerdeyse haftada 1 kere birlikte olduk böylede olsa bir ihtimal varmıdır ya kafam çok karıştı ama emin değilim varmı yokmu CADIARZU

14. 16 Haziran 2008
  15. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    986
    Ödül Puanları:
    163
    eger cizgi yoksa hicbir acidan görünmez canim vakit kaybetmeden git kan testi yaptir

16. 16 Haziran 2008
  17. milkshake

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    tatlım önceki ayda aynı şeyi yaşamıştım önceden merak edip test yapmıştım göz yanılması sandım silikte olsa çizgi vardı ve adet günüm geçti ve dedimki evet bu sefer hamileyim sanırım ve dr. gittim bhcg yebakıldı 2,1 çıktı ve sonuç negatif ama adetim o ay 9 gün gecikti sebepsiz yere bilmiyorum yine inşallah öyle bişey olmaz adetimede daha 10-12 gün kadar var bu ayın 2 de oldum bilmiyorum hayırlısı dr. gitmeyede çekiniyorum artık yalancı çoban oldum herkese karşı bakalım hakkımızda hayırlısı ama öyle gün aşırı birlikte olmadanda gebe kalınabiliyormu:uhm:biz öyle gün aşırı olmadık birlikte haftada 1 falan olduk ona göre ümitleneyim böyle bir ihtimal yoksa hamile olma ihtimalimde yok:1no2:

18. 18 Haziran 2008
  19. nurseay

nurseay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    adetim onbes gun onceydi demissin idrar tahlillerinde adetin uzerinden bir hafta gecmedikce hamilelik olsa bile kolay kolay cikmaz yani illaki adetin gecmesi lazim goz yanilmasi olabilir diye dusunuyorum bendede cok olmustu cogu kere umutlanmistim ama hayirlisi tabiki bir dr a gorunsen daha iyi olur canim gecmis olsun