bişiler söylermisinizz?? :(:(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve hcs tarafından 19 Ekim 2010 başlatılmıştır.

19 Ekim 2010
    Konu Sahibi : hcs
  1. hcs

hcs Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    mrblar kısaca anlatıcam fıkırlerını beklıorum sızlerınde..1 ay önce terkedildim ben 2.5 senelık beraberlıktı onun bütün herkes biliodu benımde babam hariç hemen hemen herkes biliyodu..
    terkedildim ama kimseye dememiştim barısırız die beklıyodum..oda dememişti 3 gün öncesine kadr kimse bilmiyordu ben acı cekerken annesi arayıp hiçbişi yokmuş gibi konusuyoduk..neyse haftasonu ayrı olmamıza ragmen kardesının dogumgununde olucaktık kararsızdım gıdıp gıtmemekde ama gittim anneside ısrar etmıstı gel die..gittim bütün sülalesi vardı nerdeyse herkes benı gayet sıcak karsılarken o yanıma bile gelmemişti..fazla durmadım hediyemi verip cıktım..onu orda görünce çok kötü olmustum sevdgıım adam karsımdaydı ama ben sarılamıodum öpemiodum canm cok acımıstı..işime döndüm dayanmadım msj attım iş cıkısı yarım saat görüşelimm çok kötüyüm falan die msj attm msjları teyzesi okums daha kötüsü korkutmak amacıyla bak cok kötü şeyler olcak kendıme zarar verırım falan yazmıstım onlarıda okumus :KK43: aradım teyzesı actı canın dısarda oldugunu söledi(hayttaa tel unutmazdı unutsada kısme dokunmaz acmazdı telını)evdeydı bılıodum..sonra daha kötü msjlar attm sanırım aglıodum sınırlerım bozuktu teyzesi yada annesi kım bılmıyorum benim annemi aramış kızınız şu kafede onu cok seviyoruzz kendine bişiler yapabilir yardım edın ona canla ayrılmıslar canı cok sıkkın gıdın yanına demısler annem hemen benı aradı gıttım böle böle canın annesı aradı dedi.ama annesi bölee bişi yapmazdı teyzesiydi bence arayan..neyse 3 gündür ben kendısınee tek msj atmadım aramadım son msjlarımı attım ogun daha aramadım aramıcamda..
    sormak istediğim şu 2.5 sene bu insanlar bana kapılarını actı bisürü sorunlar ugrasırken yardım ettıler bana çook iyilerdi tek sorun olmadı aramızda son kez annesini arayıp müsade isteyip annesine gidip konusup görüşmelimiyim ben??amacım sadece ÖZÜR DİLEMEK VE HAKKINI HELAL ETMESİNİ İSTİCEM BENİ KÖTÜ BİLSİNLER İSTEMİYORUM sizce gidip konuşmlımıyım yüzüm bile yok gitmeye ama akıllarında kötü bi kız olarak kalmak istemıorum :KK43::KK43::KK43:
    kısa yazcam dedım ama k bakmayın yıne uzun oldu okuyup yorum yapcaklaraa sımdıden tşklerr ....
    senağlamasenağlama

2. 19 Ekim 2010
  3. hilalkk

hilalkk AŞKsın sen CANsın sen :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bence gerek yok derim sizi bir kerede silen bir adamın kendisini bırakın ailesini bile silerdim.
    Özür dilemek bir erdemdir fakat bu durumda değil onlar sizi silmiş son bir kez düşünmüşler ailenize
    haber vermişler.
    Bundan sonrası sizin elinizde boşverin derim ben hatta sizi ararlarsa konuşmayın kısa kesin. Yine de karar size ait Allah yardımcınız olsun.

4. 19 Ekim 2010
  5. xxDerinxx

xxDerinxx ♥♥ Aşkım ♥♥ Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    Peki ayrılma sebebiniz neydi...
    Ben olsam annesi ile konuşmaya gitmezdim ama sanki gitseniz iyi olur gibi...
    Eğer annenizi arayan annesi değil diyorsanız gidin...

6. 19 Ekim 2010
  7. nazanbasak

nazanbasak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Sabırlı ol ve kimseyle gidip konuşma görüşme.Eğer sana karşı birşeyler hissediyorsa bu zaman zarfında yeniden mutlaka arar.Biraz uzak kalmanızda fayda var.Kaçan kovalanır daima üstüne düşersen annesiyle falan konuşmaya gidersen yanlış anlayabilir üstüne düştüğünü sanar biraz zamana bırak

8. 19 Ekim 2010
  9. YeniHayat

YeniHayat Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    aman ne gerek var boşver

10. 19 Ekim 2010
  11. hcs

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ya annesi aramada çünkü biliyorum o gün ben aradıgımdada teyzecıktı ..ya çokk seviyorum annesini sevgilim kadar değer verdiğim insandı oda telefonda anneme şey demiş sbl çook iyi bi kızz onu çook seviyoruz kendisinee bişey yapmasın nolur demiş bundan sonraa düşünüyorum kaç gündür..çünkü çok sorunlar yaşadım ailemle falan hep destek oldular bana aradılar sordular son bi kez konusmadan bölee çıkmak hayatlarından :S içim rahat deil dieri umrumda deil artık onunla saten konusmuyorum ama annesinden özür dilemek istiyorum sadece..

12. 19 Ekim 2010
  13. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    e bunlardan sevgilininde haberi vardır arayıp bişi demediyse bence hiç gitme

14. 19 Ekim 2010
  15. hcs

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    diosunuzz....bilmıyorum işin içinden cıkamadımda içim içimide yiyo günlerdir o yüzden....
    sevgili saten burda yok annesi tek yoksa o evde olsa falan asla gıtmem onu görcek olsam o olmadıgı için gitmek istedim ...

16. 19 Ekim 2010
  17. gulisk

gulisk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    894
    Ödül Puanları:
    148
    EX sevgilinin %100 habri var hatta teyzesi telefonu açtığında bile yanındadır eminim

boş yere gidip kendini küçültme hiç gerek yok

belki bir şeyler değişir diye gitmek istiyor olabilirsin ama hiç sanmam boş yere kendini umutlandırma

kısmet değilmiş , hayırlısı böyleymiş de unut gitsin

hem o seni çoktan unutmuş

eğer unutmamış olsa gerçekten o mesajlarından sonradan haberi bile olmuş olsa içinde birazcık sevgi varsa mutlaka arardı

18. 19 Ekim 2010
  19. MonaPisa

MonaPisa Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    148
    Bence de gitme.
    Sevgilinin bunları öğrenmemiş olması imkansız, annesi de biliyor doğal olarak.
    Merak edip seni arayan oldu mu iyi misin diye.... olmadı di mi....
    Aşkı meşki de geçtim... insanlık namına insan arar ve sorar bu kız iyi mi merak ettik diye.