bitanesine..

Konusu 'Sevgini Haykır' forumundadır ve EU1 tarafından 7 Şubat 2008 başlatılmıştır.

7 Şubat 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

:eek::eek:aşkım seni çok seviyorum bitanem benim hayatımı seninle yasmaya basladım senden öncesinde varolmadım ben sen benim herseyimsin Allah'a herzaman şükrediyorum seni karsıma cıkardıgı için sen benim mucizemsin hayata :1hug:Şenizküstügüm anda melek gibi karsıma cıktın benim elimden tutup hayata bagladın ben seninle varım bitanem sen benim herseyimsin :1hug::1hug::1hug:

2. 8 Şubat 2008
  3. esralı

esralı Guest

allah mutluluğunuzu bozmasın güzelim........

4. 12 Şubat 2008
  5. EU1

EU1 Guest

cok saol canım Allah herkesin gönlündekinin en iyisini versin,herkes herseye ragmen hayata umutlu gözlerle baksın hayat yasamaya deger:)

6. 15 Şubat 2008
  7. hxuxrrem 2000

hxuxrrem 2000 SEN BU SEVGİYİ HAKETMEDİN Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    rabbim mutluluğunuzu daim etsin canım.. sevmek ve sevilmek karşılıklı olunca doyulmaz tatlarda olur.....

8. 15 Şubat 2008
  9. eylxuxl25

eylxuxl25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canım Allah mutluluğunuzu bozmasın..Tüm sevenleri kavuşturur yüce Rabbim inşallah...Sevmek çok güzel..Çıkarsızca su gibi...Biri için önemli olmak..Tüm bunlar güzel duygular herkesin yaşamsı gereken..Bende burdan aşkıma sesleniyorum ''herşeyim seni çok seviyorum aylavyu yani :)))) iyiki varsın prensim:asigim:

10. 15 Şubat 2008
  11. EU1

EU1 Guest

inşallah canım sevenleri Rabbim ayrımasın onları birbirlerinin hasretiyle sınamasın...