Biten ilikiye tekrar "Evet" demek?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve dmple tarafından 24 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

24 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : dmple
  1. dmple

dmple Guest

kızlar düşününki cok sevip sevildiğiniz,güzel ama sevgi dışında sorunlar olan bir ilişkiniz var,gün geliyor okadar yıpranıyosunuz ki ortak bir kararla ayrılıyosunuz..daha sonra onun baska ilişkileri oluyor.ama yine size dönüyor?
    bu kabullenebileceğiniz bir durum mu?
    yada söyle sorayım..bir insan gercekten sevdikten sonra bir baskasını sevip bir şekilde olmayıp tekrar eski sevgilisine dönüyorsa bu sevgi gercek midir?yoksa aradığını bulamamaktan baska bişey değil midir?fisfisfis

2. 24 Ağustos 2009
  3. SreCa

SreCa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    beyenmedigin bir yemegi tekrar yemekten baska bir sey degil kendine eziyet etmekten baska birsey deil bende cok denedim ama kendimede onada cok yazık etttim anlasamadık ve cok acı cektik halada acı cekiorum cok üzülüorum onu asla unutamıcam hemde asla hergun aglasamda unutamıcamm ama evet dememek lazım olmuyorsa olmuyordur:a015::a015::a015::1no2:

4. 24 Ağustos 2009
  5. kadisim

kadisim BUNDAN BÖYLE HEP İSTANBUL Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Biten bitmiştir canım..
    bence geri dönmek kendine ve ona eziyet etmekten başka birşey değil..
    eğer bir ilişkide sondan bahsedimişse asla yürümez tecrübeyle sabittir..

6. 24 Ağustos 2009
  7. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    adam benle beraberken sirf birbirimizi yiprattigimiz icin ayrilmissak baska bir neden yoksa zaten barisilir diye bakarim ben olaya hep.
    ama bu zaman zarfinda beni unutup baska kizlarla beraber olmasi kafa karistirici evet.
    hakkaten beni sevmis de olabilir, ki beni severken baska bi kizin elini tutabilecek karakterde birisi ise zaten geri donmesin.
    ya da boşluktan geri donmustur o zaman da sansi yok.
    benden ayrildiktan sonra eger beni sevmedigini dusunup baskasi ile cikmis ve mutlulugu yakalayamamissa olaylarin ic yuzunden emin olana kadar sorustururum. eger ikna olabilirsem bir sans daha veririm, tabi bu arada benim de sevgim tukenmemisse.

8. 24 Ağustos 2009
  9. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    biz eşimle çok yaşadık bunu.
    her defasında ayrılır,başka kişilerle birlikte olur;sonrada o kişileri bırakıp tekrar birbirimize dönerdikkaydirigubbakcemile3
    renk oluyordu aradazemuszemus
    şaka bir yana ikimizde birbirimizin değerini anlardık bşkalarıyla gezince..
    bence dönülebilir neticede özlem giriyor araya..ilk zamanlar ilişki süper oluyor ama tekrar aynı şeyi yaşıyorsun.derken belirli bir zaman sonra eğer doğru insansa karşındaki zaten bitiyor bu dönemde..tecrübeyle sabit..:lepi:

10. 24 Ağustos 2009
  11. EU2

EU2 Guest

denenmişi denemiyceksin die bi laf vardırsengözlerimebaksanab

12. 24 Ağustos 2009
  13. ArmutTatlisi

ArmutTatlisi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ayrılma sebebi önemli burda neden ayrıldınız? bu nokta atlanmamalı bence. eğer düzeltilebilir bi durum veya anlık kızgınlıksa elbette dönülebilir ama olmuyor farklı karakterler farklı düşünceler varsa ilişkide tekrar başlanılmalı yine yürümez biter zaten ortada gerçek aşk varsa basit problemleri çözersin sevdiğin için bazı şeyleri değiştirirsiin kendinde ama olmuyorsa tekrar başlamanın bi anlamı yoktur kendinize eziyet etmekten başka birşey değildir bana göre.Birbirinizi seviyorsunuz ama farklı kişilikseniz ayrılacaksınız acısını 2 3 ayda geçirirsin belki 1 sene ama seviyorum diye ömrünü zehir etmezsin olmayınca olmuyor çünkü...!

14. 24 Ağustos 2009
  15. _NURUM_

_NURUM_ Guest

sewgilinin değerini yanındayken bilceksinn.ayrıl başkalarıyla gez sonra geri dön.hiç bana göre deil.genel anlamda demiorum ama böle 2.kez başlayan ilişkiler pekte sağlıklı olmuo.sorunlar bitmioo.bi kere ayrılık girince araya eski tadı alamıosunn:umursamaz:

16. 24 Ağustos 2009
  17. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ben dönmezdim şahsen.

18. 24 Ağustos 2009
  19. Princess

Princess Guest

ya normalde dönülebilir,
    ben de ilişkileri ekstrem bi durum olmadıkça bitti kabul etmem,
    anlaşamıyoruz hadi ayrılalım'ın sonucu genelde yeniden başlamak olur bende..
    ama araya başkaları giriyorsa tadı kaçar.
    ben dönmem sanırım ondan sonra..