Bitiksel rnlerden rnler kullanan var m?

Konusu 'Doğal Göğüs Küçültme Yöntemleri' forumundadır ve EU3 tarafından 23 Ocak 2009 başlatılmıştır.

23 Ocak 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

kızlar,secret garden ya da fulirim vb markalarda çıkan göğüs küçültücü yağlar var.kullanan var mı?ben secret garden kullandım ama sadece bir şişe.işe yaradı mı bilmiyorum.düzenli kullanıp sonuç alan varsa bilgi verirse sevinirim.ona göre devam edecemfisfisfis

2. 26 Ocak 2009
  3. dmtgl

dmtgl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Küçültücü değil ama dikleştirici kullandım. Tek kelimeyle SUPER!!! Hala inanamıyorum! Ama tütsü gibi kokuyorum o ayrı :))
    bir ufak tavsiye, yağı masajla sürdükten sonra stretch film ile sardım. Baen bütn gün, bazen de bir iki saat öyle bekledim. Bence etkisini arttırdı.

4. 30 Mart 2009
  5. Seher

Seher kastamonu Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sıklaştırıcı kremlerın cok zararlı oldugunu duydum benden solemesi

6. 17 Ocak 2010
  7. nurecrin

nurecrin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    canım ya sıkılaştırıcının adını özelden atarmısn lütfen mafoldumben

8. 13 Şubat 2010
  9. nosfer

nosfer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    herkese merhaba :) banada tavsiye edebıleceğiniz bır urun varsa buradan yazılamıyorsa msj atabılırmısınız.

10. 29 Mart 2010
  11. nefertiti24

nefertiti24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar kayısı çekırdegı yagı ve buğday yagı bıde lımon karısımı göğslerinizi kuçultmenıze yardımcı olur hem doğal yan etkısıde yok bence denemeye değer.
    bu söyledıgım yagları bı anda karıstırmayın ama hergun 1 çay kasıgı kayısı çekırdegı yagı ve bugday yagının içine bı kaç damla limon sıkıp karıstırın daha sonra masaj yaparak göğüslerınıze yedırın.farkı bence göreceksınız..hem fıyatı uygun hem bıtkısel dogal.ustelık sıkılastırıyorda.