Bitkiderman akne setinialmayı düşünenler

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve BirazMutluluk tarafından 13 Haziran 2009 başlatılmıştır.

13 Haziran 2009
    Konu Sahibi : BirazMutluluk
  1. BirazMutluluk

BirazMutluluk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bitki dermanın akne seti çıkmış.Almayı düşünen var mı?Ben almayı düşünüyordum ama fayat biraz pahalı geldi. acaba etkilimi?Hülya hanım Bir Tv programında 'bizim setimizi düzenli kullananlar bi daha akne ve siyah nokta derdi çekmeyecek' demişti.
    İnşallah doğrudur.eğer alan olursa deneyenlerin yorumlarını aktarmaları bizim içinde
    bilgi olur .

2. 30 Haziran 2009
  3. irena999

irena999 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya evet lütfen, yorumları bekliyorum bende... kullanan var mi?

4. 2 Ekim 2009
  5. asaka

asaka Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar merhaba.. ben aldım bu seti ama kullanıcı yorumlarını okudugumda gözüm korktu resmen bir kullanıcı cildinin daha kötü oldugunu dışarıya çıkmaz hale geldiginden bahsediyor bende çaresiz kaldım .kullanan varsa neticenin ne oldugunu yazarsanız mutlu olacagım ...

6. 4 Ekim 2009
  7. Buucuuu

Buucuuu Benim tatlı tüçük yumurtam ☺ Üye

Beğenildi:
    330
    Ödül Puanları:
    113
    Ben de az önce bu bayanı tv de izledim. Çok etkilendim. Çok merak ettim hemen kk ya koştum. Ama gördüm ki herşeye yetişen kk bayanları bu konuda pek bişeyler yapmamışlar..
    Öyle memnun kalmayan varmıymış yaa.. Gerçekten kullanan arkadaşlar yorumlarınızı mutlaka paylaşın bende düşünüyorum..

8. 4 Ekim 2009
  9. eylos_25

eylos_25 Oglum abi oluyor.... Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    bu ürün hakkında bir sitede hiç memnun kalınmadıgını boşuna para verdiklerini yazıyorlardıı yasak degilse verebilirim daha iyi karar verirsiniz almadan önce............

10. 4 Ekim 2009
  11. Buucuuu

Buucuuu Benim tatlı tüçük yumurtam ☺ Üye

Beğenildi:
    330
    Ödül Puanları:
    113
    Canım ben de şimdi okudum o yazılanları. Kafam daha da karıştı. İnsanın aklına herşey geliyo. Ürüne çok güzel diyenler acaba reklam için mi diyor diye düşünüyorum. Ürüne kötü diyenleri de acaba karalamak için mi söylüyor diyorum kendi kendime. Bu yüzden bire bir uygulaynalrdan bilgi almak istemiştim.
    Link vermek yasak olabilir. Eğer mümkünse bana özelden de verebilir misin linkli.Çok teşekkür ederim canım paylaşımın için...:lepi:

12. 6 Ekim 2009
  13. ayhak

ayhak Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar ben bu ürünü tam 3 hafta kullandım.başta çok iyiydi.ama sonra yaşlı cildi gibi buruş buruş oldu.belki düzelir diye ısrarla kullandım.o kadar kötüydüki hatırlamak dahi istemiyorum.ben kullanan biri olarak hiç bi şekilde tavsiye etmiyorum.ürünün adresinede mail attım .tabiki hiç bi cevap gelmedi.zaten çok fazla sivilcem yoktu.ona rağmen berbat oldu.bide sivilceli bi cildim olsaydı kimbilir nasıl olacaktı.ben eczaneden aldım bu ürünü.eğer sivilceleriniz varsa burda bi topic var"sivilcelerime yıllar önce bu su ile veda ettim"ben burdaki toniği yaptırdım ve aynen orda tarif edildiği gibi kullandım ne sivilce nede iz kaldı.ben size o toniği tavsiye ediyorum.çok ucuz üstelik.15 tl şişesi.2 aydır kullanıyorum ve çok memnunum.

14. 2 Aralık 2009
  15. gsmemo

gsmemo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    86
    Ben aldım arkadaşlar,size anlatayım..Yüzümde zaten çok az akne oluyordu,hatta küçük pürüzler için aldım diyebilirim..yzümün pürüzsüz olmasını istedim ancak inanılmaz kötü bir ürün.5 gün kullanabildim çünkü her geçen gün yrn daha iyi olur ümidiyle devam ediyosunuz ama aslında 2.gün anlıyorsunuz zarar verdiğini.suratım 2.gün pul pul dökülmeye başladı,derim yenileniyo diye avuttum kendimi ama 3. 4. gün sürdüğümde inanılmaz yanmaya başladı ve 5.gün uyandıgımda sivilce bile olmayan yerlerde kocaman kırmızılıklar sanki cildimin o kısmı yanmış gibi buruş buruş bölümler oluştu:1no2:
    Resmen beni yaşnalndırdı,abartmıyorum inanılmaz kötü...cildinizi mahvediyor..bugün bırakıyorum kullanmayı ve umarım düzelir yoksa mahvoldum bu suratla:1no2:

16. 10 Aralık 2009
  17. disikartal_mrw

disikartal_mrw Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    oyyy =(( eiikii almamışım paylaşımmınn içinn tşkrr edrm

18. 28 Aralık 2009
  19. zeray

zeray Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kesinlikle kullanmayın berbat bişey 1 ay inatla kullandım ama cildim mahfoldu herkes yüzüne ne oldu diye soruyordu telefon ettiğimde normaldir deyip geçiştiriyorlardı hülya hanımla görüşmek istediğimde ise meşkul olduğunu söylüyorlardı.sonunda bıraktım şimdi bi ilaç kullanıyorum daha iyiyim:teselli: