Bitkilerden gelen mucize-zayıflatan karışım 15 günde 4 kilo

Konusu 'Zayıflama Kürleri' forumundadır ve kalimero_gxuxlcan tarafından 19 Haziran 2008 başlatılmıştır.

19 Haziran 2008
    Konu Sahibi : kalimero_gxuxlcan
  1. kalimero_gxuxlcan

kalimero_gxuxlcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar merhaba kendim deneyip memnun kaldığım bir karışımı sisiznlede paylaşmak istiyorum. kullandım ve 15 günde 4 kilo verdim bu karışım aktarlarda alışveriş merkezlerindeki otcularda 35 ytl ye satılıo ister ordan alın ister tek tek alıp kendiniz karıştırın.
    işte karıştırılacak bitkiler
    kiraz sapı, avakado yaprağı, mısır püskül, biberiye, rezene, at kuyruğu, keten tohumu

bu bitkileri eşit miktarlarda 1 litre kaynamış suyun içine atıyorsunuz ve bütün bir gün boyunca içiyorsunuz hepsinden birer tatlı kaşığı yeterli bunun için.
    dikkat suyun içine atıp kaynatmıyoruz kaynamış suyun içine atıyoruz ve ılıyınca bütün gün boyunca içiyoruz.

sonuç 15 günde 4 kilo tabi bunu içerken homine gırtlak yemedim az yemeye dikkat edelima.s

2. 19 Haziran 2008
  3. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198

Hazır satılanın adı ne acaba?

Bu arada işin püf noktası kırmızı ile dikkat çekilen yerler..

4. 21 Haziran 2008
  5. turamm

turamm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    emziren anneler kullana bilirmi bi sakıncası varmı

6. 22 Haziran 2008
  7. tosun

tosun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    iyi güzelde bu karısımı nasıl içtin. yemeklerden oncemi sonramı. yada gün boyu ne zaman istersen o zamanmı içiliyo. yazarsan sevinirim.bide maydonoz suyu cok faydalı deniyo. gün boyu hepsinden içsek vücut neye ugradıgını sasırırmı acabaCADIARZUCADIARZU

8. 23 Haziran 2008
  9. smile6081

smile6081 Gözlüksüz bakıyorum hala cahilsin Üye

Beğenildi:
    528
    Ödül Puanları:
    188

a.s.canım meraba bende bu benzer bir karışım kullanıyorum ama çok sık değil içemedim kokusu midemi alt üst eidyorsırnaşık şey benimkinde at kuyruğu ve keten tohumu yok gitiğim diyetisyen böle cayların günde 2 bardaktan çok içilmemesini söylemişti çünkü bağırsaklardaki tüyceklere zarar veryormuş... bende at kuyruksuz ve keten tohumsuz içiyim bari:eek:

10. 21 Ağustos 2008
  11. kalimero_gxuxlcan

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ben ve bircok arkadasım kullandık hiç bir zararı yok tamamen bitki faydası var zararı yok yani gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. kullanma dozuna gelince ben 1 litrelik pet şişeye sıcak suyu koyuyorum üstüne bu bitkileri koyuyorum biraz calkalayın ılımasını bekleyin ve suyunu bardak bardak bütün güne yayarak için. okadar fazla diorsanızda günde 2 bardak sabh akşam aç karna için .. tadıda fena diil bu arada rezene ve yeşil cay gibi ... :)) faydasıda hafifleme ve kilo verme hazımsızlığada son veriyor..

12. 21 Ağustos 2008
  13. kalimero_gxuxlcan

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    emziren annelerde kullanabilir kardeş iç bol bol süt yapar :kahve:

14. 21 Ağustos 2008
  15. orkide1987

orkide1987 Guest

haklısın bende bu yöntemle 3 ayda 16 kilo verdim 96 kiloydum 80 kiloyum şuan bi süredir bitki çayını içmiyorum sıkıldım ama diyete ve spora devamm bakalım bitki çayına tekrar başlıycak gibi hissediyorum... arkadaşlar süper bi faydası var verdiğin kiloyu geri almıyosun:)

16. 21 Ağustos 2008
  17. EBRULUM

EBRULUM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kiraz sapı avakado yapragı mısır püskülü o kadar çok duydugumuz şeyler ki ama bir türlü nedense yapıp denediğim şeyler degil denemek lazım
    bitki çaylarının da önemini kesinlikle atlamamk lazım diye düşünüyorum kullanıldıgı süre içerisinde daha kolay kilo veriliyor kesinlikle

18. 21 Ağustos 2008
  19. YaGmur

YaGmur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    a.s.selam valla ne güzel tarif vermişsin bende deniycem boyum bir yetmiş üzeri ama kiolda yetmiş bi on kilo vermeyi istiyorum inşallah faydasını görürüm ellerine saglık ne güzel düşünmüşsünüz bu topikki açmayıhihoyyyt