Bitkilerle Kendi Kendini Tedavi Edenler Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve ayse.20 tarafından 20 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

20 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : ayse.20
  1. ayse.20

ayse.20 cenneteki meleğime kardeş Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    merabalar benim hiç bir sorunum yoktu ilk çocuğum kendiliğinden oldu doğduktan sonra öldü sonrasında stresten adet gecikmelerim ve kistlerim başladı.yumurtalarımda tembellik varmış büyümemeye başladı.çoccuk istiyoruz fkt olmuyo doktor yumurta takibine aldı ilk ay 1 tane ikinci ay 2 tane içitmfayda etmedi sonraki ay yumurtaları uyaran iğnelerden oldum[menogon].bi tane yumurtam büyüdü çatlama iğnemi oldumm fkt çatlamadı:1no2:
    bi süre sonra adet oldum.
    doktora gitmekten ilaç içmekten bıktım maddi manevi zorlanddık doktora gitmicem ve bitkisel kürlere başlıcam benim sizlere sorum benim durumumda olupta bitkisell kürlerle adet olmayı başaran ve hamile kalan kardeşlerim bana nasıl yaptığınız konusunda yardımcı olursanız çoooook bahtiyar olurum:teselli:

2. 20 Ağustos 2009
  3. pptya87

pptya87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    268
    Ödül Puanları:
    153
    canım burda birçok kadın soğan kürü ile ilaçsız adet görmeyi ve kistlerinden kurtulmayı başarmıştır.gebelik içinde erkeklere keçiboynuzu kürü falan uygulanıyor mesala benim eşimde işe yaramadı ama soğan kürünü kendin için dene.

4. 20 Ağustos 2009
  5. ayse.20

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım sorun bende önce kendime çare bulmam lazım soğan kürü tam olarak adetin kaçıncı günü başlanıyor ve kaç gün devam ediyo

6. 20 Ağustos 2009
  7. pptya87

pptya87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    268
    Ödül Puanları:
    153
    ibrahim saraçoğlu bunun için bir gün vermedi sabah akşam 1 bardak 15 gün yapılacak dedi.içerdeki iltihapı temizleyip adet söktürmeye yardımcı oluyormuş genelde herkes adeti olup bittikten sonra başlıyor ama kesin şu zamanda başlanacak diye birşey yok.ayrıca elmayağı yada adaçayı yağı kullanabilirsin bunu bende deneyeceğim ama şuanda adetliyim 3 gece yatarken tampona 1 2 damla elmayağı 1 2 damlada sıvıyağ damlatıp vajinana sokup yatacaksın sabah çıkartırsın 3 gecenin sonunda iltihapların döküldüğünü göreceksin ayrıca bu tıkalı tüpler içinde etkili oluyormuş birde kadınları yumurtlama günlerinde kaynatılmış süt ve maydonoz buharına oturup hemen o terle ilişkiye girdiklerini duydum buhar kadınlar için sanırım çok iyi bunları dene istersen.

8. 20 Ağustos 2009
  9. ayse.20

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bende iltihap yok doktor temiz dedi tüplerimde tıkalı değil bir kez doğum yaptım çünkü sadece yumurtalarım tembel ama soğanı kesin denicem peki maydanoz süt buharı ne için yapılıyomuş tşkr ederim cnm yardımın için inşallah faydası olur aslında benim sorunum psikolojik çocuk fikrini kafamdan atmam lazım

10. 20 Ağustos 2009
  11. pptya87

pptya87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    268
    Ödül Puanları:
    153
    maydonozla sütte tüpler için yapılıyormuş ama senin sorunun sadece yumurtalıklarla alakalıysa soğan kürü sana iyi gelebilir sıkma canını sonuçta 1 kere bile olsun gebe kalabilmişsin bende oda yok:1no2:

12. 20 Ağustos 2009
  13. SaH_MaT

SaH_MaT Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bende burdan ögrendigim incir kürünü yapıyorum arkadaşlar yumurtalar için iyi oldugunu yazmıştı birde hayıt tohumunu yapıcam yalnız yumurtalarla olmuyor hayıtta hormonları düzenliyor şu an 21 gün inciri yaptım 7 gün ara verdim bu arada hayıta başlıycam günde bir bardak sürekli içicem yakında tüp bebege başlıycam kendimce hazırlanıyorum işte ... ama benim sana tavsiyem hayıtı mutlaka yap çok eski çaglardan beri hayıt kadın doguganlıgını saglayan hormonları dengede tutan rahimi kuvvetlendiren özelligi sayesinde çok kullanılmış sitede araştır arkadaşların bu konuda bilgilendirme yazıları var yardımcı olacaktır.....

14. 20 Ağustos 2009
  15. pptya87

pptya87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    268
    Ödül Puanları:
    153
    canım hayıtı nasıl ve ne kadar kullanmalıyız şuanda adetliyim bitince kullanmayı düşünüyorum açıklayabilirmisin acaba.

16. 20 Ağustos 2009
  17. ayse.20

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    pptya87 bende denicem hayıt nasıl bir bitki acaba öğrenelim başlayalım,birde ben menogon vurulurken yumurtam 19 mm olmuştu 2 gün boyunca 3 bitkinin karışımını demleyip içtim ve arı sütü polen karışı yedim ertesi gün doktora gittim doktor şaşırdı tam 4 mm birden büyümüştü

18. 20 Ağustos 2009
  19. UMUTKAPISI

UMUTKAPISI Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadaşlar bende yeni üye oldum sizlerle aynı kaderi paylaşıyor olmak hem üzücü hemde sevindirici allah hepimize sağlık sıhhat ve de sağlıklı bebekler nasip eder inşallah bende sizlerle aynı kaderi yaşıyorum 10 senedir gitmediğim doktor kullanmadığım ilaç kalmadı tedavi olacağım derken yan etkilerden kurtulmak için uğraşır oldum bende şimdi çareyi bitkilerden arayanlardanım hayıta başladım inş. iyi olur bugün 4. günümdeyim