Bitkisel krem, reklam değil (ağrılar için)

Konusu 'Bitkisel Kürler - Şifa Reçeteleri' forumundadır ve yesimguler tarafından 28 Nisan 2010 başlatılmıştır.

28 Nisan 2010
    Konu Sahibi : yesimguler
  1. yesimguler

yesimguler Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    remedy relax isimli bir ürün var bir süredir reklamlarını görüyordum televizyonda. ağrılar için kullanılıyor. sırt ve bacak ağrılarım çok fazlaydı son günlerde, doktorlar romatizmal olduğunu söylüyorlardı ama ne olduğu önemli değil, ben sadece ağrıların geçmesini istiyordum. bahsettiğim ürünle birlikte 1 hafta gibi bir sürede ağrılarım geçti arkadaşlar. tamamen bitkisel bir ürün olması da kafamda soru işareti bırakmadı. burada reklamını yapmış gibi de olmak istemiyorum şimdi, bir bağlantım olduğu düşünülmesin lütfen. xxxxxxxxxxxxxxsite üstünden değil de oradaki telefon numarasınu arayarak edindim. sitedeki diğer bilgiler bel boyun fıtık romatizmal hastalıklar varis gibi ağrılara da iyi geldiği yönünde. ağrıyan bir yeriniz varsa deneyin mutlaka. sizde de bende gösterdiği etkiyi göstermesi ümidiyle.

yeşim

Son düzenleyen: Moderatör: 29 Nisan 2010
  2. 29 Nisan 2010
    Konu Sahibi : yesimguler
  3. yesilim

yesilim Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    link adı vermeden paylaşım yapsaydınız reklam olmadığına daha çok inanacaktık